Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Poczekam do piatku. Jak do piatku @ nie przyjdzie to zrobie test jak wyjdzie negatywny to pojde na bete. Gorzej jak tez wyjdzie negatywn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju a zdarzało Ci się ,że @ się opóźniała? jaki test zrobiłaś z tą drugą kreską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pamietam. Zdarzalo mi sie bo normalnie mam nieregularne ale nigdy nie zdarzylo mi sie ze mialam takie bole jak na @ ale nie przyszla wiec jeszcze poczekam. Moze @ sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pamietam. Zdarzalo mi sie bo normalnie mam nieregularne ale nigdy nie zdarzylo mi sie ze mialam takie bole jak na @ ale nie przyszla wiec jeszcze poczekam. Moze @ sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia nie robiłam , dzisiaj mój 42 dc ale kochana u mnie nic dziwnego ,czekam na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wkoncu was nadrobilam nie bylo mnie tu chyba 2 dni a tyle stron przybylo :) kurcze jest tak ciplo a ja mam katar gardlo mnie boli glowa i strasznie sie czuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już nie biorę. Może jak pójdę do lekarza to coś innego mi przepiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Teacherka i ulęgałka trzymam kciuki żeby @ nie przylazła.... Ja dzisiaj ide do gin zobaczymy co powie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 18.40:) Ulęgałka nie licze na to,testy poprostu sie myliły Nie czuje sie jak na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tego wykresu przewidywane dni płodne miałam od środy do soboty,a to jest nie możliwe bo nie miałam śluzu płodnego tylko kremowy cały czas:( Ja już nic nie rozumiem,dzisiaj mi powie czy owulka była... Bo u mnie to nigdy nic nie wiadomo....bo jajniki mnie kuły wiec może była owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:D właśnie wróciłam z zajęć. Masakra jestem wykamana a zaraz do pracy do 24. a jutro rano zaś zajęcia i się kręci. ale na szczeście jutro troche odsapne. Mam dość niech już się ten semestr kończy. Jak jeszcze raz będe chciała robić dwa kierunki na raz to mnie kopnijcie :) a co do ciąży to czekam do piątku. Jak @ nie przyjdzie to znów zrobie test. Na razie się tym nie przejmuje. Może ta @ nie przychodzi z tego powodu że tyle spraw na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe jest to, że na poczatku ciązy może wystąpić przeziebienie?? bo tak cieplo jest a ja przeziebiona a goraco jest caly czas i nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-ja brałam wiesiołek przez trzy miesiace-ja np wiedzialam o tym ,ze wisiolka bierze sie do owulacji bo po tem moze wywolac poronienie,jesli sie zaciazyło. kurcze ale poprawa sluzu (przynajmniej u mnie) była niewielka od ostatniej @ nie biore go i sluz mam:) teacherka23- kolezanki mąż jest ratownikiem med.i mowiła mi ,ze zimne okłady najlepiej stosowac nie na czolo ale na łydki... natii-wszystko jest mozliwe-u kazdej kobiety objawy sa rozne,:) ale przy takim upale to łatwo o przeziebienie, ja wczoraj tez obudzilam sie z bolącym gardłem ,nie moglam przełknac sliny-teraz juz lepiej u mnie 18dc,przedwczoraj,wczoraj i dzisiaj strasznie boli mnie jajnik -mozliwe ,ze przez owulke...nie wiem bo nie robie testow....do tego sluz i troche piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii chcesz nam powiedziec ze spalas ze swoim "szefem"???? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spałam :P bo jesteśmy parą :P nie piersi bolą jakieś 4dni już ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestescie para jakis miesiac i juz staracie sie o dziecko??? Po poronieniu powinnam chwile poczekac. A On juz chce miec z Toba dzieco czy nie wie o tym nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie u gina i nie było jeszcze owulki i mam zrobić test ciażowy i za tydzień jej pokazać i jak nie ma ciąży to czeka mnie terapia hormonalna estrofem i duphaston.... Bo mówi,ze na usg nic nie widać ale może to być ciaza pozamaciczna dlatego mam zrobić ten test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to troche nieciekawie... ale wszystko bedzie dobrze bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień przeleżałam i przespałam :( teraz wstałam wykąpałam się i ciut lepiej, mam gorączkę jakieś 37,7 , znowu bym się położyła :( jutro zrobię test ale się boję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie staramy sie ale gumka nam pekla i nie sie zastanawiam czy moglo cos tam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dreszczyk emocji :) natii ciekawie masz... eh az sobie przypomnialam o swoich poczatkach... wrocilabym do czasu sprzed kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×