Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ja też jestem i czytam Was ale na moim telefonie, a zapomniałam hasła więc nie mogę nic napisać :P Nie wyjechałam nigdzie, rano uczyłam się do egzaminu, teraz byliśmy u mam. Siedzę na balkonie i piję piwo....chyba pierwszy raz w tym sezonie, bo ogólnie rzadko piję ale tak mnie wzięła chętka :) W ciąży chyba nie jestem, tak mi się wydaje, zero jakiś objawów...kompletnie nic ani na @, normalnie się czuję, zwyczajnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! 8 tydzień, strasznie blado różowe upławy mam bardzo skąpe. To może byc poronienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire nie denerwuj sie i nie zakladaj takiej opcji! moze to zwykle plamienie ciazowe... zobaczysz jak bedzie jutro i jesli sie pogorszy to moze od razu do szpitala jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam cudowny poranek. obudzilam sie przed 10 i spedzilam w lazience ponad godzine.... zrobilam sobie domowe SPA :) maseczka, regulacja brwi, depilacja a nawet maga depilacja kazdej mozliwej czesci ciala, zajelam sie swoimi stopami i dlonmi. teraz jem sniadanko przed laptopem :) zaraz zbieram sie do kosciolka a pozniej na obiadek do mamusi :) milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki 🖐️ a wiec moja imprezka urodzinowa imieninowa sie udala dzis pojechali ostatni goscie , a ja jestem zmeczona to byl dlugi weekend , ale za to bardzo przyjemny :D dzis bede leniuchowac na sloneczku :D oczywiscie staranka byly przed impreza z ni goscie przyjechali mam nadzieje ze wojowniki dotrwaly do owulki a tak nic wiecej nie bylo wiec i tak mysle ze ten cykl stracony :( ola jak tam u ciebie @ przyszla ? beziki trzymam kciuki za wizyty u lekarzy troche tego macie , no i wazne ze odczuwasz zmiany odkiedy pijesz ziolka :) marta jak sie czujesz kochana ? desire zadzwon do lekarza ale niektore dziewczyny na poczatku ciazy mialay takie plamienie i nie bylo to nic powaznego nie martw sie tylko skonsultuj sie z lekarzem :) jak tam reszta dziewczynek ? przepraszam ze nie pisze do kazdej ale naskrobalyscie tego i mi sie juz pomieszalo co i jak :/ pozdrawiam was bardzo goraco :D buziaki i milego dnia wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................4................25..........05.0 5........podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1...............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5...............28...........09.10.12.. .... syn......Ireland Słasica.............1...............28...........03.10. 12 .......?.........Mazury Ulna.................3................28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2.................?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4................28...............?. ..............?..........śląskie Miax3...............1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25................??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06........podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk A ja zmieniam swoje dane bo juz dawno aktualizowalam :) i zmykam na obiadek. Mam nadzieje ze tabelka sie nie rozjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego kaniu :) ja robie gulasz z łopatki, kurcze zdarza wam sie że mięsko które przyżądzacie śmierdzi podczas gotowania ?mi sie dziś to zdarzyło chyba kupiłam niezbyt świerzą łopatke, a tak ładnie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........6...............23..........31.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania smacznego :) U mnie karkówka z piekarnika :) i młoda kapusta. bezik - łopatka tak chyba ogólnie średnio pachnie, ja zawsze z cebulą podsmażam mięso to inny zapach jest, smacznego :* wczoraj mnie tak łaskotały jajniki, że nie mogłam zasnąć a teraz coś czuję podbrzusze ale nie skurcze na @ tylko takie dziwny ból;/ miejscowy, jakby kłucie, promieniowanie, niech mija ten tydzień, jak najszybciej....kupa pracy, egzaminy w szkole, rady w pracy, pisanie sprawozdań, i jeszcze czekanie czy @ przyjdzie czy nie ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało dziewczyn w weekend na forum...i bardzo dobrze niech korzystają z pogody :) ale wieczorem to już się odezwijcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też zaraz na rowerek rozruszać stare gnaty :P uwielbiam karkóweczke pod każdą postacią , a ziemniaki czy coś tendy dajesz do obiadku czy nie ? ja czasem nie mam ochoty na żadne ryże czy pyrki ale mój m musi coś do mięska prucz surówki mieć , lubie np wielkiego kotleta schabowego i talerz surówki a już niedługo będzie fasolka szparagowa którą uwielbiam taką z masełkiem albo bułecką tartą , teraz już sie zaczyna ale cholernie droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce żeby udka z piekarnika smakowały jak te z z rożna co sprzedają w budkach , taki fajowski smak mają a nigdy mi takie nie chcą wyjść , wiecie może babeczki jakie przyprawy tam dają ? mi sie zawsze wydawało że czosnek pieprz sól i papryka ale nigdy takiego identycznego smaku nie udało mi sie wyczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj na obiadek byl grill :) co do kurczaka mi bardzo lezy panierka z kfc, nic bym mogla nie jesc tylko ta panierke ^^ a u mnie z tego co widze po sluzie sa dni plodne :D wczoraj przytulanki rabo i wieczorem, dzisiaj tez beda xD ost proba w sumie i zawieszenie bedzie na 2-3 miechy bo mi chlop na szkolenie jedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej poczytalam was i glodna sie zrobilam :) te karkoweczki i inne pyszne mięska... mmmmmmmmmmmmmmmmm mam ochote na grilla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wszamała grzanki tak fajniutko przyrumienione i chrupiące :) kuraki z kfc uwielbiam zwłaszcza skrzydełka uwielbiam , lubie obgryzać drobne mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! wpadłam tylko na chwilę ,jutro już będę obecna:) @ nie ma ale ciąży na 100 % też bo nie czuję. Jutro się odezwę !!! Kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko kochana. U mnie tez @ jak nie było tak nie ma ani nawet mnie brzuch ni boli. Jedyne co to piersi mnie bolą jak na okres a tak to zero objawów na ciążę i na okres. ALe póki @ nie przychodzi więc jest nadzieja. Gadałam z bratową i ona mówi, że ją też piersi bolały jak na okres i na niego czekała ale już nie przyszedł bo okazało się że jest w ciąży więc może nie będzie tak źle:D Jutro zrobie test to zobacze co pokaże. Ale raczej wątpie żeby się udało. ALe jutro zobaczymy.. Buziaki dla Was wszystkich i trzymam za Was kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To róbcie jutro testy dziewczynki!!! Koniecznie! I szybko wynikiem sie chwalcie. Ja rano sie zamelduje na kafe i chce widziec pozytywne wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie melduje!!! Ulęgałka i Maja robilyscie test??? Jak wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaniu!!! Ja nie robię testu bo @ przyjdzie na pewno , piersi zaczynają boleć i brzuszek więc czekam na @ ale też czekam na Maji teścik mam nadzieję ,że pozytywny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super ! fajnie dzisiaj jest mój 42 dc :( nieźle mi się wydłużył:( już na 100 % pójdę do ginka może mi tą luteinę przepiszę bo ten duphaston chyba nic nie pomógł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko a ile trwa Twoj cykl przecietnie? Ja czytam juz chyba dluzej niz tydzien ze ta Twoja @ juz zaraz bedzie. Idz na bete i sprawdz czy jestes w ciazy. Szybciutko! A teraz Wam napisze cos o wiesiolku. Króra bierze? Ja stosowalam przez jakis czas ale wydawalo mi sie ze powinnam przestac i tak zrobilam. A wlasnie przeczytalam ze wiesolka powinno sie brac tylko do owulacji a pozniej juz nie. Bo... wiesiolek po owulacji dziala jako srodek poronny.... masakra! A i cos jeszcze. Taki ziolowy preparat jest nazywa sie CASTAGNUS. kosztuje jakies 12 zl. I mam go zamiar brac od tego cyklu co przyjdzie za 10 dni. Castagnus to preparat ziolowy ktory reguluje cykl, zmniejsza PMS i co dziwne bardzo duzo osob wypowiada sie ze po stosowaniu Castagnusa szybko zaszlo w ciaze... Tez tak chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu mój cykl trwa różnie :) ostatnio 35 dni no ale się wydłużył pewnie przez stresik związany z komunią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegalko zrob bete najpierw a jesli nie udalo sie idz do gina. Popros o cos na wyregulowanie cyklu. I zapytaj o Castagnus, chyba ze sam Ci przepisze. Ale to ziolowy preparat wiec jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu ja chyba się w tym tygodniu pójdę do ginekologa może jutro bo już mam dość tego mojego cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×