Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Wszyssko jest ok:)Pozbierałam się,porobiłam badania,odpoczęłam:) Okazało się,że przyczyną tego,że nie mogłam zajść była podwyższona prolaktyna:/ Szkoda,że lekarz dopiero po poronieniu na to wpadł... Teraz czekam na @ i biorę się za leczenie.Jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka witaj:):) To teraz lecz ta prolaktyne i bedzie dobrze zobaczysz:):) Cieszymy sie,że wróciłas do Nas:):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie odzywalam sie ,ale was czytałam:) kurcze mnie cos dopadło-chora jestem :( iagle tylko spie....łamie mnie w kosciach i katar desire przykro mi bardzo:( ulęgałka-ja tez mysle ,zebys zrobila test...:) Kruszynka witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze jestes pozytywnie nastawiona tak tzrymaj i pamietaj zawsze trzeba walczyc do konca i sie nie poddawac sciskam mocno kochane teraz juz tylko bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeśli nie robiłyście badań na podwyższoną prlaktynę, to sobie zróbcie. To jest najczęstsza przyczyna braku ciąży:/ Objawy to krótsze niż 25 i dłuższe niż 33 dni cykle, krótkie @ i bardzo bolące piersi od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNKO!!! kochana wróciłaś:))) Śniło mi się dzisiaj ,że się odezwałaś:) ale pod innym nikiem:) sprawdziło się:). Kruszynko kochanie teraz wszystko będzie dobrze i nie rób tych głupstw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane @ przyjdzie bo mnie brzuch od czasu do czasu pobolewa i piersi bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś na początku starań miałam robione badania hormonalne.Wszystko ok,cykle jak w zegarku co 28 dni. Później już nie robiłam...cykle zaczęły się wydłużać,ale lekarz mowił że tak się zdarza.No i nic nie wychodziło.Miałam za dużę parcie na dziecko,cały czas myślałam a za prolaktynę odpowiednia jest przysadka mózgowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ale mam nadzieję,że już wszystko w porządku:), super ,że się odezwałaś , ja pójdę do lekarza w poniedziałek i też zrobię sobie takie badania , jakiś czas robiłam i wszystko było w porządku ale nie zaszkodzi zrobić ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie badania hormonalne miałam i wszystko było ok ale teraz je pewnie powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kruszynko! SUper ze sie pozbieralas i ze nadal sie starasz. Widzisz teraz bedzie juz dobrze :) Trzymamy kciuki Ja tez sie wybieram na te badania, mialam je robic dzisiaj ale chyba juz napewno pojde jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko-u mnie dzisiaj 21dc.nie bede testowala,bo w tym cyklu odpuscilam...totalnie..nie mierze tempki ani nie uzywalam testow owul. ale wiedzialam kiedy mam owulke bo strasznie bolała mnie prawy jajnik i mialam sluz... przytulanki byly:) ale takie same z siebie:) 14dc i 18dc ...nie licze na ciaze,poprostu o tym nie mysle-bedzie to bedzie ... kurcze strasznie od wczoraj chce mi sie jesc..hahahah...poprostu sama nie wiem co bym zjadla i ciagle czuje ze mam pusty zołądek:) ja do @ mam jeszcze 10dni. nawet przez mysl mi nie przychodzi ze moge byc w ciazy... zreszta narazie odpuscilam w tym cyklu takze ulęgałko nie bede testowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki!witaj KRUSZYNKO!fajnie,że jesteś:) DESIRE=jej...BARDZO mi przykro-trzymaj sie kochana! ja też na badanka się wybieram ale narazie brak czasu...może w przyszłym tygodniu,prolaktyna i tsh3 tsh4 najwazniejsze,no zobaczymy jak tym razem wyjdzie..mi tez po oporonieniu wszystko się (poprzewracało)dlatego wazne jest by najlepiej co miesiąc robic badania. może pózniej do was zajżę,dopiero z pracy wróciłam i padam a obiadek zrobic i w ogródku porządeczek...SCISKAM WAS WSZYSTKIE:)BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-nie mierzy sie tempki podczas@....kurcze szkoda ,ze przyszla do ciebie@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko szyjka w ciązy jest wysoko i miękka strasznie w ogole w środku jest bardzo miękko takie pulchne i bardzo cieplo:) kochana rób teściora...kibicuje Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam Cie Kruszynko, myślałam o Tobie ostatnio :) :* u mnie nieciekawie.... wczoraj poleciałam do lekarza i w sumie nic się nie dowiedziałam, dziisaj już nie mam gorączki, byłam w pracy normalnie... odebrałam wyniki tych badań co robiłam, i tsh, ft3,ft4 w normie ale jakieś antyciała tpo mam bardzo podwyższone :( byłam u mojej lekarki to bardzo się zdziwiła i muszę szukać endykrynologa niestety :( (norma jest ok. 5 a ja mam 470 ) morfologia też nie za ciekawa, żelaza mało, podobno wyniki prawie, że anemiczne ;/ do tego @ dzisiaj dostałam, jak w zegarku, 28 dni - nic już nie rozumiem, wczoraj mnie tylko coś zakuło w brzuchu... łzy mam w oczach jak pomyślę jaka droga mnie jeszcze czeka :( mimo @ idę do gina jutro.. mąż dzisiaj wyjechał na konferecje, wraca jutro, mam humor depresyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale miałam czytania :) stesknilam sie za Wami i wszystkie Was bardzo ściskam. wrocilam dzisiaj wypoczeta i mega poklocona z tesciowa- pierwszy i ostatni raz. no ale i tak zadowolona jestem z wyjazdu. oczywiscie @ mialam chyba z 5 dni. zaczynam wiec drugi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........6...............23..........31.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra dobrze ze wyjazd sie udal :D a czemu poklucials sie z tesciowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja leze taka rozlamana, nic mi sie nie chce, jestem zmeczona jakbym nie wiem co dzwigala. to chyba ta pogoda... wokolo chodza deszcze a u nas nie potrafi spasc... jeszcze mam takie mrowienie co chwile w lewym jajniku. jakies laskotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja całe popołudnie nakręciłam się i naczytałam o tych moich przeciwciałach - jestem załamana :( to one prawdopodobnie niszczą zarodek albo w ogóle nie pozwalają się zagnieździć...ludzie piszą w necie, że na to nie ma leków - to są geny, taka uroda.... przepłakałam całe popołudnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×