Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

O jak miło i jak szybko :) Staram się 2 cykl, spodziewana @ 3.06, mam 37 lat i jestem z łodzi. To chyba wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........6...............23..........31.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37...........03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie i mojego meza chyba jakas choroba łapie. obojga nas bola brzuchy i niedobrze nam...kurcze albo cos przywiozlam z tego egiptu albo to od żurku albo od aspiryny bo jakas dziwnie gorzka byla- ale ważna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ teacherka bedzie dobrze nie lam sie dobrze ze tak wczesnie podjeto leczenie badz dobrej mysli kochana 🌼 bezik🌼 ola to jednak przylazla wredota :/🌼 silka co u ciebie nowego ? krzewuszka j🌼 kania 🌼 tygryss🌼 patra 🌼 nati🌼 misia🌼 maja🌼 dorotq🌼 czarnulka odedzwij sie do nas 🌼 maya 🌼 ulna [ kwietek] biegusia🌼 ema co u ciebie 🌼 ewus zasz juz plec 🌼 miax🌼 marta jak sie czujesz 🌼 z okazji dnia dziecka wszytkim posylam 🌼 :D u mnie ok jeszcze 10 dni do @ dzis posprzatalam w domku i bylam na uczelni na rozmowie musialam im uzasadnic dlaczego wybralam ten kierunek sprawdzic moj angielski i mojamotywacje do dalszej nauki :P wyniki bede miala w lipcu :/ pozdrawiam was dziewczynki ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przydadzą się :) Wiem, że 2 cykle to tyle, co nic. Ale poroniłam pół roku temu i jakby wreszcie do mnie dotarło, ile mam lat i że za chwilę może być za późno na dziecko. Więc wszystko mi się przekręciło w głowie o 180 stopni i mam teraz jeden najważniejszy w życiu projekt: ciąża. Jestem tu, bo wiem, że wy mnie zrozumiecie, a jak słyszę od przyjaciółek "wyluzuj..." to mnie szał ogarnia. Z resztą, co ja tu będę mówić, wszystkie przez to przechodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc śliwa! ale z Twoich wpisów bije optymizmem... tez tak chce! ja wczoraj ogladalam opole piosenki z lat 60 i wylam! dzisiaj odpalilam kompa i znowu wyje. qrwa co ze mna jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam sliwka:) małpka-to my podobnie mamy dostac@ Kania ja tez wczoraj ogladałam opole-ale normalnie szlag mnie trafiał jak sluchalam DEBIUTÓW- ja cie krece jakie beztalencia a najbardziej to podobal mi sie sam koniec:):) KAZIK I KULT:):) SUPERRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja po lata 60tych zmienilam na film na tvp2 lecial stary film polski - ZAKOCHANI uwielbiam go. a ten koncert lata 60te tez kichowaty byl troche. jak mozna tak spierdzielic piekne stare polskie piosenki... jakies wycie jeejeeee łaaaaahaaaaa qrde!!! szpak - masakra!!! farna tez tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-popierm to co napisalas:):) masakra dziewczyny powiedzcie mi,czy uzywanie slowa ZAFASOLKOWANA albo PRZYTULANIE SIE zamiast "kochalam sie " to jest zbyt infantylne??? ostatnio weszlam na jakies forum ,podobne do naszego i weszla jakas gnida i powiedziala,zeby nie uzywac takich slow bo to jest zbyt infantylne-do tego napisala ,ze bog sie pomylil ze dal mi dziecko... wiecie co glupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq nie przejmuj się. Ludzie są pokręceni może tak pisze bo nie chce mieć dzieci. Zresztą na każdym forum pojawia się ktoś kto myśli że ma coś mądrego do powiedzenia. A ja uważam, że to nie są infantylne słowa. Mi sie podoba jak się mówi, że ktoś zafasolkował lub o przytulaniu się. Wiadomo o co chodzi. Nie jest to zbyt intymne okreslenie. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi. W każdym bądź razie nie przejmuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam sie te nasze okreslenia podobają. nie są ani infantylne ani zbyt patetyczne. są nasze i tworzą taki nasz wspolny mini słowniczek-a to jest miłe :) jak sie komuś nie podoba to niech nie czyta. a jak Tobie dorq ktos napisał to o Bogu i o dziecku to ma nie równo pod sufitem i nie reprezentuje sobą żadnego poziomu, nie przejmuj sie wcale. Ja natomiast mam inny problem, dzis moj 10 dc i mam tkai rózowy lekko śluz- to owulka?? mozliwe to tak szybko? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a u mnie sie odnowila depresja :/ wczoraj wyladowalam u psychologa, i mam przychodzic do niej 2 razy w tygodniu.. poprostu psychicznie nie wyrabiam z tym co sie dzieje wokol mnie... moja kolezanka niedlugo rodzi, termin ma na poczatek lipca.. a jest tak kompletnie nie gotowa na dziecko, juz nie mowie co robila wczesniej by to dziecko sie nie urodzilo, i przez swoje durne pomysly i dbanie o linie (jadla jeden posilek o ile zjadla, bo nie chciala przytyc) jest duze prawdopodobienstwo ze dziecko ma problem z sercem, ale ona nie chciala robic lepszych badan bo po co? do tego miala jakies badanie na poczatku ciazy po ktorym mogla stracic ciaze, i miala zostac w szpitalu ale sie wypisala, to lekarka zalecila 3 dni lezenia w lozku w takim razie bo mogly wody plodowe odejsc czy jakos tak a ona pojechala w 6 godzinna podroz do innego miasta, bo ona lezec nie bedzie... kurde i czy to jest sprawiedliwe? mi jakby cos takiego powiedzieli to bym kurde mogla lezec nawet te 9 miesiecy byle bylo dziecko zdrowe.. no ale coz.. kurde alez to nie sprawiedliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Dzięki za miłe powitanie :) Opola nie oglądałam, więc się do dyskusji nie włączę. Co do języka używanego na formach "staraczek", to uważam, że to jest bardziej złożone. Po pierwsze robienie z tego sprawy i krytykowanie dziewczyn jest niepoważane. A co komu do tego? To są rozmowy przyjacielskie, intymne. Jakby o zachodzeniu w ciąże tym językiem mówił minister zdrowia, to można by powiedzieć, że używa infantylnego słownictwa. W rozmowie prywatnej taki zarzut jest niedorzeczny. Poza tym wspólny język buduje poczucie wspólny i zrozumienia. Bo jak mamy mówić o 4-6 tygodniowej ciąży? Zarodek? To byłoby dopiero idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagsam - dobrze, że poszłaś do psychologa, z głową nie ma żartów. Trzeba sobie pomagać na wszystkie możliwe sposoby. Wiem co nieco o depresji - to jest straszny stan i mało kto rozumie, co się wtedy w nas dzieje. Głowa do góry, będzie lepiej! A co do historii, która opowiedziałaś, to niestety mogę to skomentować tylko tak: świat nie jest sprawiedliwy. Nie jest to zbyt odkrywcze, ale niestety prawdziwe. Nie ma sensu porównywać swojej sytuacji z innymi osobami. Mam tylko nadzieję, że ta dziewczyna ocknie się w końcu i zostanie wspaniałą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Śliwka ma racje. Jeżeli ta kobieta się nie pozbiera może na tym ucierpieć tylko dziecko. Niestety nie wszyscy się spełniają w roli rodziców. Najczęsciej wychodzi tak że ciężko osiągnąć to czego się pragnie, a osoby którym na danej rzeczy nie zależy osiągają to bardzo łatwo. ALe wierze, że im większy trud tym później większa radość więc dziewczynki myśle, że w naszym przypadku tak będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie racje, niestety nie ma sprawiedliwosci i czasem najmniej odpowiedzialne osoby maja cudowne dzieciaczki, nam tez to bedzie dane. zastanawia mnie tylko moj organizm i ten sluz. miala juz tak kiedys ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nic nie poradzę, nigdy tak nie miałam. Ale czytałam, że takie krwawienie może towarzyszyć owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co slychac? witaj .śliwka. miło że dołączyłaś do nas :) coraz wiecej nas jest :) u mnie @ sie rozkreca ;/ wczoraj wieczorem dostalam az mnie zdziwila bo prawie zadnych jej objawow nie mialam a zawsze z bolu sie zwijalam mnie to cieszy ale i dziwi i to byl 28dc szybko i kurcze mam coraz krotsze te cykle nie wiem czemu z czy moze byc to zwiazane? mam strasznie nie regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
malpka nie znam jeszcze plci dziecka. Jestem w 16 tyg i nie było jeszcze widać. Ale na szczęscie wszystko z maleństwem w porządku. Tylko ja schudłam a przecież staram się dużo jeść. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. A tak poza tym czytam Was regularnie i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko to pomylka natury ale los juz zmadrzal i do ciazy i rozsiewania nedznych genow nie dopusci ------to nastepne slowa tej gnidy do mnie..idiotyczne ,ze ludzie sa az tacy nienawistni Maja-ja wlasnie wole pisac "przytulanki" niz "kochanie sie" bo dla mnie to wlasnie to drugie slowo jest za bardzo intymne-nie jestem zbyt wylewna -wiec wole pisac przytulanki:):) dagsam87-szkoda slow co potrafia niektore wyprawiac powiem wam ,ze mialam taka sasiadke- jak sie dowiedziala,ze jest w ciazy z trzecim dzieckiem -to kazala skakac swojej starszej corce po brzuchu zeby poronic..masakra-a teraz widze ta dziewczynke i az mi zal patrzec co jej matka robila,zeby jej nie bylo-Dodam ,ze teraz urodzila czwarte.. u mnie 23dc strasznie boli mnie od rana macica,az mnie skreca..nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ja tez miałam taka sytuacje tu na kateferii i tez taka jedna mi tak pisała bo używam słowa dzidzia i kobietki i mi tak pisała okropne teksty że moje dziecko będzie głupie jak ma taka matke która tak pisze zdrobniale itd jest na to jedna rada poprostu to ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sa może jakieś tabletki albo coś takiego do wyrównania cyklu?? stosowala ktoras z was ? pomaga coś to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, w ludziach jest pełno podłości. W ogóle nie bierz takiego gnidziego bełkotu do siebie. Mi to w sumie żal takich ludzi, muszą być straszne nieszczęśliwi, jeśli siedzi w nich tyle złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-a jak powinno sie mowic?? hahahah...jak chcemy tak bedziemy sie wypowiadaly wiem ,ze powinno sie to ignorowac:) ale ja jestem impulsywna i nerwowa;)...ciezko mi olac takie slowa..ale postaram sie.. sliwka masz racje,tcy ludzie sa napewno nieszczesliwi w zyciu,pewnie im sie nie wiedzie....pewnie nie zaznali dobrego zycia,zazdroszcza nam pewnie nie wiem co w tym zlego ,ze sie zdrobniale mowi do dziecka...nie mowie,ze mowie ciagl,ale czasem mowie swojej corci..."moja niunia kochana"...albo podobnie...wariujemy i wyglupiamy sie:) i wiem ,ze moje dziecko kocha nas nad zycie,bo ciagle to nam powtarza ....zreszta wzajemnoscia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aale cisza.... opole ogladacie?;>heheh.. bo u mnie tak jakos wlaczone zostalo i graja sobie:) kurcze ,mam taki bol od rana na srodku brzcha pod pepkiem jakby ktos nozem mnie dzgał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×