Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczyny kurcze ja znowu mam takie delikatne plamienie, dzis 13 dc szyjka otwarta ale jak by twardawa i to plamienie ale nawet nie na wkladce tylko na papierze. najpierw myslalam ze to sluz owu ale test chyba dzis negatywny, sama nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam i mi wywalilo...;/ patra-nasze cialo robi nam rozne psikusy..ja tez czaem nie obczajam tego a robilas test owulacyjny?? i wyszedl negatywny? badac szyjki to ja nie umiem badac ona dla mnie to zawsze jest otwarta i sredniotwarda...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm test negatywny, najpierw ucieszylam sie ze sluz plodny a potem taki z krwią. nigdy nie mialam reg. cykli i 13 dc to wczesnie u mnie jak na owu. no nic poczekam i zobacze moze jutro albo pojutrze test owu bedzie pozytywny. ale krwawienie owulacyjne jest kiedy? chyba jak peka pecherzyk czyli test tez powinien byc pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja u mnie na wynikach jest norma 5,6 a ja mam........470 ;/ pewnie macie inny przelicznik ale sama widzisz, że masz dwa razy tyle, a ja..... to juz nawet nie myslę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze jaka nie ladna pogoda az z domu sie wychodzic nie chce ;/ a ja mam doła kurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) ale dziś cisza na forum , kurcze tak z innej beczki : macie jakieś fajne pomysły na przekąski na imprezke ? mogą być szybki , wyszukane , najważniejże żeby były sprawdzone :) prosze napiszcie coś 🌼 mi do głowy tylko przychodzą koreczki z tortilli i normalne, kąski kurczakowe z dipami, śledzie , ach taka ze mnie kucharka jak z koziej dupy trąbka , dzisiaj wszamałam 2 opakowania serka tzatziki zotta normalnie zakochałam sie w nich więc one na bank będą na imprezce :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaczynam sie martwic. znowu mam plamienie tym razem brazowe. nawet po przytulanu porannym nie dostalam @.... tylko sluz z jasnobrazowa wydzielina... a moja temperatura utrzymuje sie od 3 dni na jednym poziomie - 36,7 stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odebrałam wyniki hormonów, wg tego co widzę to jest wszystko w normie, no ale lekarz musi spojrzeć...trochę mi spadł kamień z serca...bo bałam się otworzyć kopertę :P już mam weekend :) 2 lekcje od rana i wolne, muszę posprzątać i może na jakieś zakupy pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka no to super:) cieszę się że masz dobre wyniki:)No to teraz odpoczywaj:D masz dłuuuugi weekend :) a masz jakieś plany? Wyjeżdzacie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-moze kup test i zrob jutro rano.... u mnie zawsze po przytulaniu ,np.dzien przed@ lub w dzien @ dostaje okresu:) kurcze moze zaciazylas?:) zycze ci tego:) ja czekam na @..termin w sobote...piersi mnie strasznie bola ,az rozpieraja...takie dziwne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jedziemy nigdzie. Muszę dokończyć pracę licencjacką mojego męża, ale dla mnie to jakieś super męczące nie jest:) no i o wiele łatwiejsze, bo po polsku :) wszyscy mówią, że za dobra jestem, że mu piszę ale i tak już ma w plecy studia, musi w końcu to skończyć...zlitowałam się:P Jak pogoda dopisze to wieczorem pewnie jakiś grill u rodziny czy znajomych. Już bym chciała żeby był przyszły tydzień, po naszych badaniach, żeby było wiadomo co jest (moja mama twierdzi, że mi to psychiatra jest potrzebny i wymyślam, no ale taka już jestem...;/) No i w przyszłym tyg. idziemy na wesele takie z pompą:) szyję sobie szałową sukienkę, pójdę do fryzjera, kosmetyczki i od razu będę miała lepszy humor :) a Wy jakie macie plany na weekend? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to w sumie nic nie boli. piersi mam wrazliwe juz 2 tygodnie i mam takie lekkie pulsowanie w lewym jajniku, czasami w prawym. nic mi nie jest. @ powinna byc albo wczoraj albo dzisiaj albo jutro. w sumie tego nie wiem konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie po staremu , raczej zawieszam starania...co będzie to będzie ale zabezpieczać się nie zamierzam...bo stara baba będzie... teacherko cieszę się ,że wszystko jest w porządku:) widzisz na darmo tyle łez wylałaś Kaniu zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko to szykuje sie impreza weekendowa :) super. ja dzisiaj ide na panienski a w sobote i niedziele mam wesele takie fajne w swieticy - tak jak kiedys bylo modnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-ty stara baba??;) jestes mlodsza ode mnie o 4 lata...wiec kto tu jest stary...a raczej ,chyba najstarszy na tym forum:) Kania.....to poczekaj moze do niedzieli z tym testem...,jak nie dostaniesz to zrob w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie chciałam nikogo urazić, przepraszam jeśli tak wyszło, jak mój nie zechce dziecka to go nie dopuszczę do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka...STO LATEK:):):*:* mi stuknie w grudniu...ehhh wczoraj z mezem stwierdzilismy,ze zycie jest krotkie:( tak wczoraj pomyslałam sobie ,ze moja panna od wrzesnia idzie do I klasy...a pamietam jak niedawno ja szlam do szkoly...buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka-hohohoho...niezle:) to tylko tak sie mowi,ze nie dopuscisz:P:P ja czasem tez tak mam,jak sie np wkurze na niego....ale jak co do czego to poprostu nie wytrzymuje ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×