Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kszewuszka...wooo...do gimnazjum? to duzy chlopak:) kurcze niektore moje kolezanki z podstawowki czy liceum to juz tez maja takie duze dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu mnie od owulacji a dziś 9 dzień temperatura utrzymuje się na 37,1-37,2 ale zawsze dzień przed @ spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko 100 lat!!! ja w poniedzialek zaczynam 26 :) wiecie jakos nie mysle o zrobieniu testu a jeszcze w tamtym miesiacu to robilam w dniu spodziewanej @ a nastapnego dnia przyszla. narazie chyba czekam na @. choc zawsze przychodzila od razu konkretnie bez tych plamien... po co sie mam podniecac tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duży chłopak... zapuszcza włosy,gra na gitarze elektrycznej i zaczyna mieć koleżanki.... :P Ostatnio kolega mojego męża powiedział,że już by nie chciał więcej dzieci.Za duża różnica wieku buuu... Może ma rację? Kurcze ale to nie moja wina,że mam endometriozę.... staraliśmy się ale nic nie wychodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek też ma długie włosy a ma 4 latka , lubię chłopców z długimi włosami.. Krzewuszko ale Wy cały czas się staracie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,wczoraj przeczytalam? kurcze gdzies pod Zamosciem facet zarabał 2 swoje corki (9 i 6 lat) chcial sie zemscic w ten sposob na zonie ,ktora go zdradzila,a sam sie powiesil. masakra -jak mozna zabic wlasne dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-moim zdaniem nie ma co na to patrzec ,ze taka roznica wieku ja mam brata 13 lat mlodszego:) co prawda jak sie urodzil to musialam go pilnowac;/ mialam wtedy 13 lat ,kolezanki bawily sie a ja z wozkiem jezdzialm...hahaha teraz to sie z tego smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tak z innej beczki ,czy któraś spotkała się z bucikami w kolorze nude/ cielistym ,szukam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalak-no domyslam sie ,ze to kolo ciebie ,bo ty mieszkasz tam...kurcze normalnie -szok...idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ulęgałka-literki mi przeskoczyły:) napewno sa takie....tylko tzeba poszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak mnie od 3 dni muli...,ze nie wytrzymam...strasznie boli mnie zoladek....moze mam wrzody? od palenia fajek...boje sie isc na badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza dziewczynka miała komunię , jeszcze całą rodziną byli w poniedziałek na białym tygodniu a zrobił to we wtorek. Ponoć policjant ,który widział ciała musiał zostać wyniesiony przez innych dwóch policjantów bo sam nie był w stanie i do tej pory jest pod opieką psychologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krzewuszko jestem z czerwca i nie wyobrazam sobie innego miesiaca na urodziny :) ja tez slyszalam o tej tragedii.... zona zdradzila go ze szwagrem i na dodatek powiedziala mu ze mlodsza corka nie jest jego tylko szwagra.... i tak sie zemscil... okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszka życzę Ci z okazji urodzin, żebyś w ramach prezentu urodzinowego na teście zobaczyła dwie kreski:D My na weekend nigdzie nie jedziemy. Ja dzisiaj w pracy w piątek w pracy, więc nie jade nigdzie. Poza tym muszę skończyć pisanie pracy magisterskiej. A już mi się tak nie chce... Ale za to na początku lipca mam urlop to sobie odpoczniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tym... :( U nas na śląsku w Jastrzębiu też podobna historia.41 letni policjant zabił żonę ,14 letnią córkę a na końcu siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko sto lat !!!! kurcze ale tragedia z tymi dziecmi. Kania zrob teściora :) Teacherko ja tez za mojego meza pisze prace licencjacka- oni maja z nami za dobrze :) Ja niby mialam wczoraj sluz plodny a dzis juz nie, nie wiem co mi i narazie luzuje i poprostu korzystam z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................34..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................34..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk Zmieniłam swoje dane w tabelce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek tez zmienie dane :) choc wolalabym nie dodawac sobie latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABY-Q
Dużo prawdy jest w stwierdzeniu, iż przy staraniu się o dzidzię nie wolno popadać w obłęd... w moim przypadku stało się to już obsesją...1 rok, 2 rok, 3 rok...dopiero w 4 roku po ślubie doczekaliśy się śłicznego synka :) Dałam sobie już spokój, chyba zaczynałam się godzić z myślą "No cóż...chyba nie jest nam dane mieć dziecko", przepąłkałam wiele nocy, wchodząc do pokoiku, któy stał pusty nie mogłam się powstrzymać od łez...ciągle o tym myślałam, w domu, w pracy, jak widziałąm dziecko na ulicy...wie to tylko ta kobieta, która usilnie próbuje i nic z tego nie wychodzi... I pewnego dnia...stało sie...w sumie początkowo senności w dzień nie wiązałam z tym odmiennym stanem. Zrzucałam to na brzydką pogodę, na spadek ciśneinia...choć w głębi serducha czułam, że już mam serduszko pod swoim sercem :) Zrobiłam test... Długo siedziałam i przelatywało mi setki myśłi przez głowę... Tak długo na to czekaliśmy, tak sobie planowaliśmy a teraz...mimo setek myśłi -kompletna pustka, przogromna radość i...sto pytań, na kóre wkrótce odpowiedzi same zaczęły przychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby-Q- ja tez tk sobie czasem mysle,ze nie jest mi dane drugie.... i tez mam cicha nadzieje,ze moze kiedys spełni sie marzenie .....i zajde wtedy kiedy nawet bym nie przypuszczala.... Gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam dzisiaj 33dc Kszewuszka 100 lat!Dużo zdrówka i spełnienia marzeń:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq nie testuje bo napewno spózni mi sie 2 tygodnie,bo jak byłam 3 tygodnie po @ u gin to owulacji nie miałam wiec bardzo pozno ja bede miec albo wogule.A leczenie zaczynam od nastepnego cyklu o ile dostane @ chyba,że bede musiała wywoływac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×