Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość niektore z was to
wyczekane i wystarane dzieci to moga byc po kilku latach staran a nie po kilku miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam niech sobie pisza co chca. mam to gdzies... ok spadam pora zajac sie domem i cos do jedzenia przygotowac. bede wieczorkiem, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore z was to
a czemu mam byc niby nie szczesliwa;D co prawda w oczy kole ? prawde napisalam misia2889 .5 cykli patra24 2 cykle Maja8626 7 cykli dorotq 7 cykli wiec nie przesadzajce bo zdrowa para stara sie nawet do roku czasu 1,5 roku wy ani jeszcze nie macie roku a paniki wiecej niz te co staraja sie po3-4 lata albo i więcej zesrały byscie sie jak byscie mialy tyle czasu sie starac:O:D płacz lament jakby conajmniej staramy sie po 2 lata:O zenujce dajcie na luz bez wyliczania przesaidywania na forum zaimijcie sie czyms to sie uda a nie gderacie bidule straszne :O:D starac sie pare lat przechodzic przez inseminacje itd walczyc to dopiero jest wystarane dziekco któe mozna nazwac cudem a pierdolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
weź pomarańczowa wyluzuj, widzę ,że Ty biadolisz... weź się czymś zajmij a nie siedzisz na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :* mam nadzieje, że skopiowałam dobrą tabelkę.... Ja się narazie z niej wypsuję. W tym miesiącu na pewno nie zajdę w ciążę, bo będe miała robione badania, a podejrzewam, że przez najbliższe miesiące także....:( Byłam u endykrynologa i usg nie wykazało niedoczynności ale możliwe, że te antyciała strasznie osłabiają tarczycę lub jest jakieś zapalenie, biorę tabletki i tyle. Jutro idę na pobrani krwi znowu....;/ będę badać prolaktynę, LH i te wszystkie co się wykonuje miedzy 5-7 dniem cyklu W przyszłym tygodniu jadę do poznania na Polną na badanie drożności jajowodów a mąż odda nasienie w laboratorium. Na razie nic więcej nie mogę zrobić...już się trochę uspokoiłam wewnętrznie, bo nie ukrywam że jestem trochę podłamana, że aż do tego musiało dojść....gdzie tu romantyzm i to piękno robienia dziecka? no ale trudno.... boję się trochę tego badania drożności;/ miała któraś robione? już nawet nie czytam neta, bo tylko siedzę i płaczę... Muszę sobie znaleźć jakieś przyjemne zajęcie na wakacje, żeby się nie zadręczać myślami, muszę mieć jakiś cel....myśle o szkole językowej, na razie tylko kilka grupek dzieci, zobaczymy jakby to się rozręciło, bo z pracą u nas jest nieciekawe....tzn. może bardziej niestabilnie;/ Teraz pensje mamy ładne ale umowy się kończą sierpień/wrzesień także o spokój też trudno...... Pozdrawiam Was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niektore z was to... Widze ze oburza Cie to że piszemy na forum. Co z tego że staramy się krótko. Po to jest to forum żeby sobie pogadac. Skoro nie odpowiadaCi tematyka i treść tego co piszemy to po co to czytasz. Tak z tego co piszesz mam wrażenie że albo starasz sę już bardzo długo albo po prostu próbujesz zrobi zamieszanie na forum. Z tego co mi się wydaje to ono jest dla osób starających się niezaleznie od tego czy ktoś stara się trzy lata czy trzy miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie opuszczam:) Po prostu dołują mnie te liczby i na razie się nie będę starać wiec po co cykle maja lecieć... zlewajmy pomarańczowe;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka napewno wszystko będzie dobrze. Najważniejsze że wiesz co jest przyczyną że Wam się nie udaje. Zrobisz wszystkie badania to będziesz wiedziała co leczyć. Głowa do góry. Będzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko na pewno wszystko bedzie dobrze :) wiecie co musze sie Was o cos spytac, przed chwilka bylam na facebooku- generalnie to rzadko tam wchodze i sama nie mam jakiegos super rozbudowanego profilu ale normalnie jestem lekko zaskoczona- tylko nie wiem czy mam racje. kurcze jeden ze znajomych kolezanki umiescil zdjecia swojej zony/kobiety uwaga jak rodzi- doslownie, w wodzie, ona naga itp. jak karmi i generalnie na ekranie wielka naga piers kurcze niby jest to cud natury i piekne i slodkie ale czy nie zbyt intymne na taki profil? wiem ze to ich sprawa i jak ona sie zgodzila to ok ale czy to do konca smaczne? jak myslicie? oddaje to do ogolnej dyskusji-nikogo nie krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-ja tez mam konto na facebooku-ale rzadko tam zagladam ,mam chyba z 6 znajomych. moim zdaniem to zbyt intymne-ludzie to wogole maja rozne pomysly nie zdaja sobie sprawy jak przez takie portale mozna kogos łatwo namierzyc .... nie wiem po co ludzie tyle o sobie pisza tam....ale to ich sprawa ja to mam poblokowane i nk i facebooka kiedys ktos wlamal mi sie nk i poudestepnial wiele moich zablokowanych danych..masakra ale bylam wsciekla ale pokazac zdjecia z porodu zony?/ ..nie popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, misia, historia z adopcją strasznie przykra, ale może dziewczyny mają rację - maluszek znajdzie kochająca rodzinę i pewnie będzie miał cudne życie. Co do zdjęć z fb, to moim zdaniem jest to przesada. Golizna to golizna, kontekst jest nieistotny. No ja sobie nie wyobrażam, że obcy czy znajomi ludzie oglądają sobie moją pierś. To podchodzi pod ekshibicjonizm... Teacherka, nie załamuj się. Teraz jesteś na dobrej drodze. Masz jakąś diagnozę, ktoś się Tobą kompleksowo zajmie, czyli jesteś na najlepszej drodze do poukładania wszystkiego. Zobaczysz, naprawią, co trzeba i raz dwa zajdziesz w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka ja miałam robioną drożność jajowodów ale w czasie trwania operacji,jak byłam uspana,więc Ci nie pomogę...Mnie wyszły drożne co przy 3 stopniu endometriozy rzadko się zdaża... U mnie 23dc piersi bolą od 4 dni jak cholera... W poprzednich cyklachmnie nie bolały...nie wiem od czego to zależne... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim kszewuszka u mnie 26dc,tez w tym cyklu bola mnie piersi i jajniki w tamtym nie bylo tego..zreszta w tamtym cyklu tez podczas owulki nie bolal mnie jajnik a mialam owulke z lewego jajnika,teraz mialam z prawego i czulam mocny bol. jakos cicho dzisiaj?? u mnie zimno i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) No na śląsku też nie wesoło... pada, pochmurno i nic się nie chce. Odebrałąm dzisiaj wyniki hormonalne. Niewiele z tego rozumiem. ale wydaje mi się że tych przeciwciał mam za dużo. Muszę poszukać na necie jakie powinny byc wyniki bo dopiero 14 ide na wizyte do ginekologa. Aha i mam pytanie. Ogólnie chodzę prywatnie do ginekologa- ostatnio postanowiłam, że chyba tylko tak trafię na dobrego lekarza. I rzeczywiście jestem z niej zadowolona. ALe kazała mi zrobić USG 15 dnia cyklu, tylko żę jej nie ma bo ma jakąś konferencje. I tak myślę czy mogę iść do ginekologa na NFZ zrobić USG i sprawdzi mi czy jest owulacja i 14 iść z tym zdjęciem na wizyte do tej mojej lekarki. I z wynikami hormonów. Bo troche bym musiała zapłacić za dwie wizyty i tak chce troche oszczędzić kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-mam to samo-nic mi sie nie chce;/ mialam zrobic porzadki w szafce z ubraniami dzieka bo powyrastala ....kurcze skonczyla 7 lat a ubrania kupuje jej na 134:O szok...wysoka jest..:) bo na 126 sa przykrótkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja,mozesz sprobowac pojsc na NFZ.nie wiem jakich macie u siebie lekarzy,bo u mnie jak poszlam ,zeby dala mi skierowanie na hormony to nie dala,powiedziala,ze pewnie chodze prywatnie a od niej chce wysepic,ledwo co dala mi skierowanie na usg piersi -z wielka łaska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam szczęścia do ginekologów dlatego poszłam prywatnie. Ale w sumie płace składki na NFZ to co obchodzi lekarza na co to chce:) Tak zrobie. Bo jakbym chciała iść do innego lekarza tam gdzie przyjmuje ta moja lekarka to za sama wizyte musiałabym zapłacić 120 zło+ 60 zł USG plus 14 czerwca druga wizyta, żeby omówić z ta moją lekarką wyniki i żeby przekazała mi leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powinno ich to obchodzic ale jest inaczej..... placi sie skladki ale co z tego mamy? oni twierdza ,ze lecza nas -jak to podkreslaja-ZA DARMO!!!! ostatnio powiedzialam jej jak bylam ,ze jakie ZA DARMO?? TO ZAMKNELA GEBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moj lekarz bierze 80zł za wizyte ale usg(wszedzie) kosztuje 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na NFZ bo prywatnie na lekarzach się przejechałam... mnie usg zawsze zrobi ,tylko nie daje żadnych zdjęć... tak samo pewnie z usg ciąży...żeby mieć pamiątkę trzeba do niego prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie już problem rozwiązany bo okazało się że na NFZ muszę czekać dwa tygodnie na wizyte a nie mogę więc jednak idę prywatnie. Kurde tyle kasy trzeba wydać, żeby się wyleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie 31dc, 12 dzien od rzekomej owulacji i dostalam wczoraj wieczorem lekkiego plamienia, dzisiaj od rana tez mam tak jakby plamienie.. zalozylam podpaske ale na niej nic nie ma. nie wiem czy to @ wlasnie mnie wita czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania mam nadzieję że nie:) z całego serducha życzę ci żeby to nie była @. Teacherko mam pytanie. Pisałaś że masz za dużo przeciwciał związanych z tarczycą. Jaki miałąś wynik? Bo właśnie odebrałam swoje wyniki i właśnie Anty-TPO mam 115 a w normie podane jest 60. Dlatego jestem ciekawa ile ty miałąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×