Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość mon2903ika
kobiety to ogólnie mają przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważna daj nam znać, koniecznie:) Maja, mi rosną cyce przed @, ale to objaw i na @ i na ciąże:) Ja mam nadzieje, że mi wyjazd nad morze nie rozregulował cyklu, od 4 miesięcy mam znowu 27 dni, mam nadzieje, że i w tym miesiącu tak będzie....czyli jeszcze tydzień. Już coś tam czuje, że się zbliża, lajtowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam kiedyś w rozmowach w toku o endometriozie i rzeczywiście kiepska sprawa ale Rozważna leć na bete i czekamy na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a czy jeśli ktoś ma endometrioze to przy każdym stosunku twarzyszy bół (dyskomfort)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon2903ika - to prawda, że mamy przerąbane :( Ja odkąd dostałam pierwsze w życiu @ ciągle licze dzień cyklu, bo wiem co się w którym dzieje...wiem kiedy będe miała dobry humor kiedy nie, kiedy będe miała wzdęcie, kiedy mnie cyce i plecy będą boleć, masakra jakaś:| tydzień @ i tydzień przed pms.....2 tygodnie normalności.... a poza tym to w piątek jadę z moim na badania, sam dzisiaj zadzwonił i się umówił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kurcze to jk ty juz teacherka23 cos czujesz na okres a mamy mieć w podobnym terminie to mi sie pewnie znowu wszystko poprzestawia, bo u mnie brak objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważna miałaś endo na jajnikach? Bo ja tak i to 3 stopnia :( Ja miałam laparotomię...już jedną bliznę miałam po cc dlatego cięli mnie po niej.Od pępka na dół...a drozność jajowodów też mi zrobili w czasie operacj jak byłam uspana.Lekarze aż się zdziwili obydwa drożne :) Tylko ja żadnych objawów nie miałam...jedynie brak ciąży :( Teraz już wiem dlaczego... jajniki w tragicznym stanie. Dlatego po operacji byłam na lekach które zatrzymały @.Przez pół roku aby jajniki mogły się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi ten dyskomfort to sądzę, że jest to bardzo indywidualna sprawa, jeśli chodzi o mnie to niestety jest to większość. Całe szczęście m jest wyrozumiały, co bardzo pomaga. Tylko proszę nie wyszukujcie u siebie objawów tego paskudztwa, po przeczytaniu wyłącznie mojego wpisu :) kszewuszka ja miałam na jajnikach i zrost czegośtam do macicy, nie wiem który stopień bo mi nie powiedzieli. Miałam laparoskopię więc tylko minimalne dwie blizny po bokach i prze pępku. HCG miałam niedawno i tak bolała, że ja pier...... - ładniejszych słów nie znajduję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wykluczam że dostanę okres. Zawsze tak może być. Dlatego na nią ciągle czekam:D Bo nie wydaje mi się żęby się udało w tym cyklu. Nawet nie wiedziałąm kiedy mam owulacje. Ale przytulanki były jak mieliśmy na to ochotę i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten ból ominął ale za to...jak się obudziłam po operacji...ja piernicze to była masakra.A przeciw bólowych lekarst nie umieli mi podać bo nie umieli mi się wkłuć dożylnie.Znikły mi żyły bo byłam bardzo wyziębiona.Dopiero jak mnie ogrzali to do karku welfron i morfina.Ale miałam fajną opiekę bo 2 moje koleżanki z klasy pracują na ginekologi w naszym szpitalu.Kurcze po cesarce 13lat temu nic nie bolało...no ale wtedy byłam młodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko nie czuje zeby @ miala przyjsc...nic nie czuje. szkoda mi juz bo bylabym w tym momencie w czasie kolejnej owulacji... a tak 41dc i dupa!!!! jak po tej luteinie nie przyjdzie @ to nie wiem... chyba musze uciec z tego fajnego forum... uciec od Was zeby zapomniec o staraniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu doskonale Cie rozumiem. Tyle czekania i nic. Chociaż powiem Ci że mi luteina pomogla. Brałam ją kilka lat temu i wywołała @ więc Tobie pewnie też:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się, zrobiłam rano sikańca, po raz pierwszy w życiu 2 kreski!!! Nie wierzę!!! Jutro idę na betę. Jeśli to prawda i mnie się udało, to na 100% Wam wszystkim też się uda!!! Nie wierzę ... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwazna to gratuluje :) super ze sie udalo. Napisz w skrocie ile sie staralas, czy mialas jakies problemy czy cos bo tak szybko czytala ostatnie strony ze nie wylapalam wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozważna gratuluję !! rób fotkę i wstaw na fotosik:) a później nam prześlij linka. Kaniu nigdzie się nie wybieraj!!!! Maju a jak sprawa u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania86 staraliśmy się 3 lata, mam endometriozę, niedrożny jeden jajowód, 1 nieudaną inseminację i niedoczynność tarczycy. Po raz pierwszy (w zaistniałych okolicznościach) nie obliczałam, nie kalkulowałam nie wiedziałam kiedy była owulacja. Okropnie się boję , tym bardziej, że przez 5 dni brałam antybiotyk. Ale jeśli to prawda to łapcie szybko moje wiruski i niech dobra passa trwa na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwazna mówiłam że się uda:) strasznie się ciesze:) trzymam kciuki żeby było wszystko ok. U mnie nadal @ brak. Ciągle te same objawy. Jutro z rana zrobie test. Jakkolwie wyjdzie ide na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
rozważna gratuluje- dziewczynki to która następna;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja czytałam twoje objawy i te moje są podobne, tylko nie miałam kłucia jajników przed spodziewaną datą @. A poza tym spontan jest najlepszy więc trzymam mocno kciuki. Zrób szybciutko test i dziel się nowinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie jutro i od razu dam znac:) ciekawe jaki bedzie wynik:) właśnie najbardziej się boje że będzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ulęgałko:) dam znać co i jak:) ale mam pietra. Nie bałaś się że test wyjdzie negatywny jak podejżewałaś że jesteś w ciąży? Ja się boję jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×