Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Wg USG 6, a wg terminu ostatniej miesiączki 7. Gin wyjasnil mi, ze w pierwszej fazie ciąży różnice są bardzo częste ale to sią później wyrównuje. Termin mam na pierwszy dzień wiosny :) 21 marca 2013 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to radocha no nie? Wy dziewczyny, które już macie dzieci, macie pierwsze ciąże już za sobą pewnie pamiętacie jakie to dziwne uczucie być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ogromna radość. Zawsze chciałam mieć dziecko. Marzyłam o rodzinie. Teraz mam 42 lata i po raz pierwszy wierzę, że to się spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali-gratuluje:):) misia,sliwka..dzieki dziewczyny:) kurcze nie wiem czy udalo sie;) niby przytulanki byly w bardzo dobrym okresie cyklu:) wiec szansa jest:) sliwka-wiesz co..dobrze,ze te dni plodne mialam przed wyjazdem :) hahhaha..niby wakacje i odpoczynek a padamy z m jak zabici ... a te zawroty to pewnie przez cisnienie jakie jest w gorach.. kurcze rano pije tu 2 kawy a potem ciagle a'la red'sy;) bo wymiekam.... no zobaczymy czy @ przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki i te nowe babeczki hej :) u mnie nic nowego 27dc okresu brak ale plamienie jest , pewno jutro dostane , ziółka dzialają ladnie wydłużyły mi 2 część cyklu a to zwiększa szanse na zagnieżdżenie :) brzuch tylko boli cały czas hanakali gratulacje to weekendzik spokojny :) dorotq 🌼 czyżby maleńkie bobo zawitało do twojego brzusia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiekam strasznie...popoludniem po 15 normalnie oczy mi sie zamykaja i spie....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :) My powoli się pakujemy do autka i w drogę... :) Poczytam Was jak wrócę.Pozdrawiam i całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanakali - fantastyczne wiadomości :* ściskam, dbaj o siebie i maleństwo :* dorotq - trzymam kciuki Ja na szybko tylko piszę....byłam na ocenie jajczkowania i brak dobrych wiadomości :( dzisiaj 9dc i w oby dwóch jajnikach dużo małych pęcherzyków, maleeeńkich, brak jednego dominującego :( może coś urosnie jeszcze.....nastepny raz idę w poniedziałek, do tego czasu bede robic testy owulacyjne..... zmartwiłam się trochę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- urosna.,to dopiero 9dc trzymam kciuki:) ja bylam u gin.na usg w 8dc to tez byly male do tego endometrium powiedzial ,ze jest cieniutkie jak na ten dzien cyklu poszlam za tydzien w 15dc i endometrium uroslo super i jajeczka tez w jednym jajniku byl wiekszy niz w drugim bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka urosna,trzymam kciuki:) Ja już nic nie rozumiem mam nabrzmiałe piersi i mnie bola,a nigdy na @ tak nie miałam no ale może teraz tak bede miec nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis 12 dc - jestem zaganiana ze nawet sie zdziwilam ze to juz tyle czasu z nowym cyklem... po weekendzie bedzie prawie polmetek :) i musze dzialac w weekend bo wlasnie zaczyna mnie pobolewac moj jajniczek lewy :P moze pęknie kolo wtorq :0 tylko nie wiem jak bedzie z przytulankami bo mamy dziecko mojego na wakacjach. w sumie jest u nas od 1 lipca ale ostatnie 2 tyg. jest u dziadkow swoich i chyba dzisiaj moj po niego pojedzie. wiec na same plodne dni bedziemy ograniczeni... i poza tym nie wiem czy moj zechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki a ja dziś dostałam @ no w dupe jeża miałam dostać przed wczoraj myślałam że w swoje urodzinki dostane prezenta a tu dostałam ale ciocie shit więc zaczynam 9 cykl starań , ide do roboty miłego dzionka babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku kochany przykro mi że przylazła @:( ale plus tego ze możecie zacząc kolejny cykl starań:)mnie to już szlak trafia bo czekam i czekam na ta @ a jej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Nie odzywam się bo ciągle goście i pełna chata. Pamiętacie pisałam w zeszłym tygodniu że byłam na rozmowie w sprawie pracy w prywatnym przedszkolu. Byłam pewna że robote tam dostane bo na rozmowie wynikało że babka potrzebuje kogoś takiego jak ja. A dzisiaj dzwoniłam do niej i powiedziała że mam za wysokie kwalifikacje. Kurde to po cholere mi studia magisterka jak wszędzie mam za wysokie kwalifikacje. Załamka. Ani dziecka ani nowej pracy. Dupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze :( szkoda....ja wiem cos na temat pracy w szkołach i przedszkolach....strasznie ciężko jest coś dostać;/ Maju szukaj jeszcze, może akurat się coś trafi, teraz pod koniec sierpnia mogą się zwolnić jakieś miejsca, np na zastępstwo chociaż... Wiem doskonale co czujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-o widzisz takich ludzi z wyksztalceniem nie wezma ale za to debilow po zawodowce tak...tylko ni eiwem czemu wczoraj sie dowiedzialam,ze taka moja dalsza kuzynka jest wychowawczynia mojego chrzesniaka nic nie byloby w tym dziwnego,gdybym jej nie znala,wiem ,ze ona skonczyla tylko zawodowke jakias krawcowa byla...wiec jak taki czlowiek moze uczyc dzieci??? no chyba ze zrobila sobie "studia":) nie czaje.. aaaaaa... zappomnialam napisac rano jaki mialam sen;):) snilo mi sie,ze robilam test i wyszly mi odrazu 2 krechy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Dorota slyszałam że sny z czw na pt się spełniają więc trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, a ja zeby nie myslec i nie siedziec w domku, drugi dzien z rzedu na basen chodze z mlodym, czasem jak mi sie wspomni ze moglo byc tak pieknie, to mnie "cos" zaboli, nie moge siedziec w chacie bo za duzo mysle a w poniedzialek juz do pracki.. dorotaq - ja tez spedzilam w tym roku na wakacjach pare dni na Slowacji, wysokie tatry, bylo wspaniale, i jest duzo do zwiedzania, a bylas w Jaskini Lodowej? bo moze nie doczytalam Hanakali - gratuluje!! super uczucie byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi,....ojejku....ja tez slyszalam:) ale wiecie co ,ze nawet nie pomyslalam;) tak wogole to nie wiedzialam jaki dzisiaj dzien;P pytam sie swego m a on tez nie wiedzial..hahaha straciliosmy poczucie czasu na tych wakacjach:) oby sie spelnil jak mowilam we wtorek mamy rocznice slubu,moze to bedzie prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodyna-mysmy w tamtym roku byli w lodowej i w Jaskini Domica w tym roku w Bielanskiej-cos pieknego:) zwiedzilismy juz zamek na Orawie,w Starej Lubownej i w Spiskim Podhradie:) mamy zamiar jeszcze do Jaskini wolnosci i moze cos jeszcze wymyslimy:) mamy jeszczce tydzien wakacji dzisiaj pogoda do 16 byla ok wiec bylismy w Termy Bania w Bialce:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac dziewczyny, jestem slaba od tego slonca, udanego wieczorku zycze wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no mi się te 2 krechy też śniły z czwrtku na piątek a w sobotę ujrzałam je na teście :) Chciałam się też odnieść do urodzinowego prezentu :) Jak policzyłam sobie kiedy przypadało poczęcie (wg USG) to wypadało ono 28 czerwca a w tym dniu były urodziny mojego skarbeczka. Zatem wychodzi na to, że sprawił sobie wyjątkowy prezencik (tymczasowo zapakowany w moim brzuszku do odpakowania w pierwszy dzień wiosny :) ) Dzisiaj cały dzień jestem padnięta. Mam mnóstwo do zrobienia w pracy, bardzo ważne obwarowane terminami a za nic nie mogłam się skupić. Za miesiąc muszę powiedzieć szefowi o ciąży bo obawiam się że trzeba będzie pomyśleć o jakimś dodatkowym etacie lub stażystce bo moje dziewczyny się zapier... w pracy jak mnie zabraknie. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to noclegi macie w roznych miejscach? Ja bylam 8 dni slowacja + 4 dni bialka tatrzanska. A po gorkach tez chodzicie? Hrebieniok.. Skalne miasto.. Jezioro Szczyrbskie? Bo my troche pochodzili i nawet mlody sie nie buntowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali-u mnie to za wczesnie na robienie testu,bo dopiero 25dc..dopiero za tydzien moge.. jodyna-my mamy nocleg w Malym Cichym.....na slowacje jezdzimy przez Bukowine i Jurgow....latamy z Malego C. juz 4 wakacje w M.Cichym:) tu jest cisza i spokoj:) w tym roku nastawilismy sie na zamki i jaskinie slowackie kurcze zjadlam dzisiaj w karczmie placki ziemniaczane w sosie kurkowym a teraz normalnie mnie mdli i chyba bede wymiotowala....bleeeee...fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×