Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość teacherka 23
hej to ja ;) pisze na pomaranczowo, bo z telefonu, a nie znam hasla. Ja sie nie wykrusze na pewno;) napisalam na ovufriend, bo mam wakacje i duzo wolnego ale to jest forum number one dla mnie ;) ogolnie staram sie nie swirowac, organizuje sobie czas. aktualnie siedze w lodzi;) w kawiarni na kawce, czekam za kolezanka.Nadrabiam zaleglosci towarzyskie. W piatek jade do pzn do studenckich znsjomych:) musze cos robic,bo zamulam....i dostaje deprechy :( Zapisalam sie jutro na pierwszy monitoring, na pewno zdam relacje co i jak;) odezwe sie wieczorem z kompa. Jak wtoce do domku;) sciskam i caluje :* kania:* nawet tak nie mysl.....bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik:)nie mam plamienia,ale boli mnie dzisiaj jajnik az promieniuje na noge wiec raczej dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trudniej jak ma sie nieregularne @ pociesza mnie tylko to,że przed pierwszą ciąża miałam też nieregularne,ale Ty masz bezik regularne i też ciężko wiec nigdy nie wiadomo co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę wszystkim abyśmy się wszystkie wykruszyły z tego forum i zajęły naszymi maluszkami :) Ja czuję się ogólnie ok ale rano trochę panikowałam bo wydawało mi się, że nie mam żadnych dotychczasowych objawów ciąży i coś złego się dzieje ale potem poczulam, że piersi chociaż juz tak bardzo nie bolą to jednak są tkliwe no i kilka razy brzuszek mnie zabolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie staramy sie 8 cykli z tym że mężuś dopiero w tym cyklu ma poprawe badań ale i tak są jeszcze za słabe żeby zapłodnić a ja od 3 miesięcy pije ziółka , także nie sądze żeby w tym cyklu sie udało tym bardziej że mam znowu delikatne plamienia tak jak co miesiąc przed @, ale wierze że niedługo sie uda nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała by się udało, ale im bliżej nadejścia @ tym bardziej się traci nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę trzymać kciuki !! napisz nam jak będzie już po .... nie denerwuj się, masz objawy więc jest ok wszystko :* czapus a u Ciebie ile dni do @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie ucieklam jeszcze z forum! ciagle czytam co piszecie ale po czesci nie mam czasu, a po czesci nie mam co pisac.... ogolnie ostatnio jestem taka malo optymistyczna... jest mi smutno, przykro i ogolnie zle ze wszystkim! na dodatek facet ktorego kocham i z ktorym chce dziecka chyba nie chce go narazie miec... nie powiedzial mi tego ale tak czuje... to jest najbardziej przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 9 dni teoretycznie do @.... ja jakoś nie wierzę, że może się udać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w sobotę jeszcze mamy weselicho znajomej ale nie będę pić bo może akurat jest coś w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.... Każda ma gorsze i lepsze dni...nie wiem co Ci Kaniu napisać :( Spojrzałam w tabelkę i tak długo się nie staracie (krócej ode mnie..) więc nie można się tak poddawać od razu. A jeżeli chodzi o faceta to hmm....nie mam pojęcia, może specjalnie się nie nakręca, bo widzi, że to nie jest takie proste, więc tak zgrywa, że może lepiej jeszcze nie teraz. Nie mam pojęcia.... W każdym bądź razie, nie zawieszaj staranek, może po prostu na spokojniej wszystko, i akurat się uda :) Jak chcesz to odpocznij sobie od forum, chociaż nie ukrywam, że lubię Twoje wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu będzie dobrze!:)musi być! Hankali trzymam kciuki za reszte dziewczyn też!:):) teacherka ma racje,że może twój facet wyluzował bo widzi,że to nic nie daje.Te nasze stresy i ciągle nakręcanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wczoraj śniło żem ciotke dostala , pewno niedługo przylezie , a dupa co będzie to będzie musze sie wziąć za siebie bo zeświruje w końcu , po robocie wymyślam sobie milion zajęć a i tak myśle o dzidzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mi tez sie snily dzisiaj ,ze robilam test i wyszly 2 kreski:) hehehe..moze cos w tym jest..oby sie spelnily u mnie dzisja 24dc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×