Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

już kiedyś pisałam że 4 miesiące @ nie miałam ale to było przed pierwszą ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty miałaś kochana poprzedni cykl też długi bo 46 dc a ten nie był długi bo w 27 dc wyszła ci kreseczka tak???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Zmieniam dane w tabelce. Mimo że staram sie o nową prace dopóki nie będę wiedziała że ją dostałam staramy się dalej o dziecko. Do tego zarejestrowałam sie na ovufriend i prowadze zapiski więc zobacze czy to coś da:D STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolsk a BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk Nie wpisałam daty kolejnej miesiączki bo nie wiem kiedy dostane więc po co się łudzić. 10 lipca ide do endokrynologa. W sumie pryesuwaam to ciągle ale najwyższy czas. Misia trzymam kciuki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś zadowolony, ale ja częsciej zaczynam myśleć czy sobie poradzę z dwójką dzieci. Poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Misia powtórz test za parę dni, koniecznie, to jeszcze nie koniec zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka poradzisz sobie:)Zobaczysz wszystko będzie dobrze:):) Mnie dziwi te moje zmęczenie najchetniej bym sie przespała,a dziwne to bo Ja nie lubie w dzień spać no ale musze wytrzymać bo jestem sama z synkiem:P nawet ochoty na kawe nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że pytasz :) Czuję się nieźle. Mijają mi awersje pokarmowe i coraz więcej jem, co mnie zdecydowanie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) śliweczko a jesz wszystko czy jest ci po czymś niedobrze ? maacie jakieś potrawy zabronione w ciąży babeczki ? ja 25 dc plamienie ustąpiło ale piczka mi zara pęknie strasznie boli i brzuch chyba od niej , jutro przyjdzie @ druga faza cyklu mi sie przedłużyła o 2 dni po ziółkach czyli wszystko w dobrym kierunku idzie , mam nadzieje że uda sie nam wszystkim niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bezik, szkoda że @ się pojawiła i karuzela od nowa się kręci! Nie mogłam jeść słodyczy, ani w ogóle nic słodkiego, bo robiło mi sie niedobrze. Ale w sumie przez ostatnie 2 tygodnie było mi niedobrze po każdym posiłku. Mogłam jeść bezkarnie tylko angielkę z masłem... (angielka to to samo co bułka paryska albo weka - zależy skąd kto jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do potrwa zabronionych, to nie można jeść serów pleśniowych, dużych ryb i wątróbki. No i żadnych surowych mięs, ryb i jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne, nigdy tak nie miałam, ale jak widać - co babka, to inaczej... Co do tych ryb to chodzi o kumulowanie rtęci. Duże ryby to robią, małe nie, więc najlepiej śledzie wsuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Okropnie senna jestem i drugi dzień męczy mnie zgaga. Misia, oj dziwny ten twój przypadek. Myślę, że powinnaś powtórzyć test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, nie licząc pierwszego testu, który źle zrobiłam bo nasikałam na niego a to był test płytkowy :) :) :) i nic nie wyszło A za jakąś godzinę wyciągnęłam test strumieniowy i od razu wyszły 2 krechy. A jak spojrzałam po kilku godzinach na ten zepsuty to pojawiła się kreska tam gdzie pokazuje ciążę a kreski kontrolnej nie było :). Tak więc ten pierwszy test pozostał nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×