Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
ja robilam bobo test płytkowy . Pani w aptece wogóle się nie znała na tych testach :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
Dzis rano :O wynikiem negatywnym jednoznacznie z załamaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka-dziekuje:) ano nie moge narzekac na swoje malzenstwo:) oby wiecej takich:) patra-:) kupilam dzisiaj test....jutro rano zrobie...chociaz mysle ,zee nic z tego..bo tempka o 1 stopnien mi spadla:( u mnie jutro 30dc...rano napisze co wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się załamać... tym bardziej, że ten cykl miałam obfity w staranka... coś czuję, że za 3 dni odwiedzi mnie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempka przed okresem jest wyższa czy spada?? bo nie wiem co oznacza moja temp wczoraj 37,8 a dziś 37,1 - nie mam żadnej infekcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze dzień przed lub w dniu miesiączki temperatuta spadała tak o 1 stopień min. Jeszcze nie wiem kto dołączy w tym miesiącu do brzuchatek ale na pewno przybędzie :) A następne w przyszłym miesiącu i w przyszłym itd. W końcu wszystkie zostaną brzuchatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, jak ma przyjść @ to niech już przychodzi by zacząć kolejny cykl staranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) widze że sie dużo dzieje, u mnie 5 dc jeszcze mam plamienia niedługo będzie fikumiku ;) silika a miałaś kiedyś jakieś zabiegi na kręgosłup ? pomogły ? ja mam strasznie zjechany dziś plackiem przez 3 h leżalam bo nie mogłam girą ruszyć , miałam kiedyś zabiegi pomogły ale tylko na czas trwania fajnie sobie czas zorganizowałaś będziesz bardzo zajęta wtedy pojawi sie bobo napewno :D ❤️ patra to super że sie dobrze czujesz , nic sie nie przejmuj to który to tydzień u ciebie ? nati a co sie stało że w śpiączce byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) widze że sie dużo dzieje, u mnie 5 dc jeszcze mam plamienia niedługo będzie fikumiku ;) silika a miałaś kiedyś jakieś zabiegi na kręgosłup ? pomogły ? ja mam strasznie zjechany dziś plackiem przez 3 h leżalam bo nie mogłam girą ruszyć , miałam kiedyś zabiegi pomogły ale tylko na czas trwania fajnie sobie czas zorganizowałaś będziesz bardzo zajęta wtedy pojawi sie bobo napewno :D ❤️ patra to super że sie dobrze czujesz , nic sie nie przejmuj to który to tydzień u ciebie ? nati a co sie stało że w śpiączce byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj natii:) dorotq my z mężem we wrześniu mamy 5 rocznice ślubu,ale w lipcu minęło 9 lat jak jesteśmy razem:):)trzymam kciuki za 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielko po lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolsk a BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Hej dziewczyny, ja już po urlopie.. Ehhh szybko zlecialo. U mnie trochę nowości, po ostatnim wywoływaniu @ następna dostałam już w 16dc więc poleciałam do gina, tym razem do kliniki leczenia niepłodności. Pan doktor od razu zlecił cały szereg badań. Hormony mam rozpiep**** na maksa a najgorsze jest to że najprawdopodobniej mam zrosty na jajowodach bo lewy jajnik nie jest prawidłowo umiejscowiony i gin mi wytłumaczył że musi go tam coś "trzymać" Jestem załamana, najprawdopodobniej będe miała laparoskopie :( Czy któraś z Was to miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic test:) tempka skoczyla o jeden stopien czyli na 37.0,...... kurde ale sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki już na dobre:) Długo się nie odzywałam bo mąż był na urlopie i ta ciągle gdzieś jeździliśmy i nawet nie miałam czasu się odezwać. Gratuluję wszystkim dwóch kreseczek:) Misia teraz będzie lepiej @ Ci się wyreguluję i będzie dobrze:) Teacherko teraz czekać na efekty :) Dorotg, ile Ci się ta wysoka temperatura utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dorotq przykro mi:(... Ulegałka dobrze,że już jesteś:)Który Ty masz tydzień ciąży?:) Mam nadzieje,że moja @ wkońcu bedzie co miesiąc bo 52 dc to starania bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka ale zleciało,a powiedz mi czy chcecie wiedzieć płeć?:) a jak synuś zareagował pewnie sie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko-u mnie do 9fl bylo 37.0 10dfl spadlo do 36.9 dzisiaj 11dfl i sie podniosla na 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak misia chciałabym znać , ale obstawiam chłopca tak czuję;) A mały to różnie, raz chce a raz nie:) ale chciałby braciszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotg taki spadek nie znaczy ,że @ przyjdzie jest to nadal wysoka temperatura... Poczekaj jeszcze troszeczkę nie każdemu test wychodzi szybko,dorotq ja trzymam kciuki bo długo już Ci się utrzymymuję tak wysoka temperatura:) ten spadek mógł oznaczać zagnieżdżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ulęgałka czujesz to będziesz mieć chłopca to sie czuje przynajmniej ja tak miałam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz?;) i dlatego za wczesnie test zrobilam...bo moglo dopiero nastapic zagniezdzenie? wiesz ,patrzylam na ovu wykresy innych dziewczyn to tez zauwazylam ,ze im ok 10 dfl spadla tempka a potem nastepnego dnia znowu sie podniosla no nic,poczekam i zobacze jaka jutro bedzie tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×