Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Misia porządnie Ci sie zawiesilo heheeheh a na takie dlugie cykle idz do gina i niech Ci luteine przepisze jak mi. Od 16 do 25 dc bierzesz 2 razy dziennie dowcipnie i 2 dni po odstawieniu masz @ jak w zegareczku. albo jestes w ciazy jak chcialas wtedy nie przerywasz brania luteiny. Teacherko to znaczy ze tak naprawde to nic nie widac oprocz plam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaak dokładnie same plamy :), tylko że ja jestem ciekawska i lubię wiedzieć co tam sie dzieje, czy w ogóle mam coś takiego jak pęcherzyki i czy one pękają. No i byłam ciekawa jak to jest z testami owu i w moim przypadku na tescie pojawiła się strasznie gruba krecha w dniu owulacji, brzuch mnie bolał strasznie, piersi, dużo śluzu....a predzej myslalam ze te objawy to są przed owulacją, jak tam sie powieksza wszystko... w wakacje można sobie pochodzic i poobserwować, jak pojde do pracy to już gorzej no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania albo Luteine mi zapisze albo estrofem i duphaston zobaczymy Teacherka dobrze,że chodzisz na ten monitoring:)Ja też jestem ciekawska hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. DOROTA=Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Musicie być silni miłością,która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma, tą miłością która nigdy nie zawiedzie(Jan Paweł II) z całego serducha życze Wam dzidziusia:) Dzięki za kciuki,mam nadzieje że Twój sen sie spełni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na szybkiego popiszę do Was. TEACHERKO=dziekuję za słowa otuchy:)stwierdziłam,ze biore sie za siebie 3 razy w tyg.bede chodzić do osrodka rehabilitacji(mam problemy z kręgosłup.)więc 1=w basenie ćwiczenia,2=ćwiczenia na siłowni,3=basen plus masaż,no mam nadzieję że choć to poprawi mi samopoczucie i w przyszłym cyklu bez schiz i staranek specjalnych(tylko przytulanki z przyjemności)i jak czas pozwoli oczywiście... jak Twoje usg?bo chyba nie doczytałam..?fajnie masz z tym monitoringiem,tez bym tak chciała ale z 2-giej strony moze i lepiej bo jeszcze gorzej bym świrowała...trzymam kciuki,by Wam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANAKALI=ja też tyje,i przez obrzarstwo i hormony...no ale TY masz prawo:)nie odmawiaj sobie póki możesz:)chociaz podobno nie powinno sie jeśc za dwóch,tylko dla dwojga..Mam kolezankę,która jest w 10 tyg.i ma juz widoczny brzuszek!:)mimo,ze stara sie nie objadać,każdy inny organizm i metabolizm.ZDRÓWKA WAM ŻYCZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA2889=przykro mi...oby te Twoje cykle sie wyrównały!kurcze,ześwirować można,wiem cos o tym-niestety:( jednak ostatnimi razy po hormonach zaczeły sie wyrównywać(robiłas TSH-3,TSH-4?)POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU KOCHANY=Twój M.ma rację,tamtych cykli nie ma co liczyć.Teraz główka do góry,a wszystko bedzie dobrze!Uda Wam się,na pewno:)ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAPUŚ=jak sie czujesz? ULEGAŁKO=co słychać? KANIU-jak tam staranka? MONIKA=i za Ciebie trzymam kciuki!:) jak i za WSZYSTKIE STARACZKI. Musze uciekac narazie,ogarnąć chatkę,siebie i obiad dla męzusia robić. Miłego wieczorku Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,jeszcze GRATULACJE DLA ULKI90!fajnie,że się odezwałaś:)niech dzidzia zdrowo rośnie!i,oczywiscie zdrówka dla brata! ŚLIWECZKO=ale Ci fajnie,jeszcze troszeczkę i zobaczysz swoją dzidzke na usg:)dbajcie o siebie:) MAŁPECZKO=gdzie jesteś??? BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczydawno mnie tu nie bylo ale wszystko przeczytalam hanakali gratuluje. Ja czuje sie bardzo dobrze czasem az sie boje ze za dobrze jak na ciaze. Mam duzo energii i prawie wcale mdlosci. 21.08 ide na usg mam nadzieje ze wszystko ok. Pozdrawiam Was i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! patra bardzo fajnie ze sie odezwalas, wspaniale ze dobrze sie czujesz! oby tak dalej zdrowia dla Ciebie! a ja wlasnie zaobserwowalam u siebie sluz plodny :) tak ni stad ni z owad w polowie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kania to do roboty:) :P Silka przez długi czas bede musiała brać na wyregulowanie,żeby wogule sie pojawiał bo tak to bezsensu czekać tyle na @ wtedy to co to za starania jak owulacji nawet nie ma:( nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie @.Dziekuje kochane za wsparcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj patra fajnie,że sie odezwałaś:)Bedzie wszystko dobrze na usg:)A jak dobrze sie czujesz to super oby tak do końca:)Ja sporo przytyłam w ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu ja właśnie tak miałam, po południu w niedziele i wtedy podobno była owulka :) otwierać winko i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
Witajcie dziewczyny , chciałabym Was o coś zapytać,wiem że nie jesteście lekarzami ale strasznie chciałabym zostać mamą i odchodzę od zmysłów . Miesiączka zaczęła mi się 14 lipca. Współżyłam z narzeczonym 29 lipca bez zabezpieczenia,do końca a po wszystkim leżałam 15 minut z nogami uniesionymi w górę . Jakie dajecie szanse że zaszłąm w upragnioną ciążę? i kiedy zrobić test ? (dzisiejszy poranny = negatywny:( ) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem podnięta. U mnie niedawno przeszła burza. Zostawiłam fotel na balkonie i cały jest mokry. Ochłodziło się. Leżę sobie w łóżku i nabieram sił na następny dzień pracy. Eh. Chciałoby się chociaż tydzień wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było gratuluję przyszlym mamą, że wkońcu wam się udało :) no u mnie dużo się działo przez ten czas mam nową pracę niestety problemy ze zdrowiem byłam przeszlo tydzien w spiaczce ale na szczescie jest jak narazie dobrze mam nadzieje ze juz ok bedzie. narazie o malenstwo sie nie staram jestem z byłym nadal jest ok poza tym musze jeszcze nadrobic i przeczytac dokladnie bo dosyc duzo stron jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wszystko minęło jakby ręką odjął... jestem jakaś senna i zmęczona ale poza tym czuję się dobrze... nie wiem już co mam myśleć... dziś 25dc, za 3 dni powinna przyjść @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
Czapus mam tak samo dziś 25dc zrobiłam już 5 testów i nic..odchodze od zmysłów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbcie sobie pierwszy test najwcześniej dzień po terminie miesiączki. Wcześniej nawet jeśli jest ciąża to test może jej nie wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test w sobotę i wczoraj rano...i nic... ale wczoraj wymiotowałam, kręciło mi się w głowie i miałam 37,8 gorączki... dziś 37,1 i jestem senna, zmęczona i troszkę nadal mi się w głowie kręci... boooże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
Ja wiem że może nie wykryć ale to wszystko mnie zżera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim testem robiłaś? takim, który wykrywa wczesną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakAsobieJaaaaaaaaa
Mi też wciąż utrzymuje sie temperatura 37,6..i odchodzę od zmysłów włąśnie zakupiłąm 2 testy (quick vue został wycofany) -quixx i pink test - wlepiam się w nie i zastanawiam się czy robić już jutro rano . Brzuch zaokrąglił się i zobił napięty (wiem co powiecie) no i ta temperatura. I bolą mnie sutki,a na okres zawsze bolały całe piersi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×