Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Teacherko miłe to co napisalas :) kochana jestes, wogóle wszystkie jestescie kochane... :* :* :* lubie tutaj zagladac, pisac z Wami ale wiem tez ze to nie przyczynia sie do nie myslenia o ciąży. Moj facet albo nie chce dopuścic do siebie mysli ze to moze byc jego wina albo jest jeszcze inny powod o ktorym mysle... czas pokaze... A tabelka... musze zmienic ja... trzeba przesunac o kolejny cykl. chyba o kolejny marny cykl... juz to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolsk a BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 cykl... szceśliwy?? nie wiem ale raczej nie... od kiedy pamiętam moją ulubioną cyfrą było 8 wiec moze 8 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Dona -
hej dziewczyny, tak patrze na tą tabele i podziwiam was STARACZKI za wytrwałość , to już 3 cykl moich starań i mało co nie oszaleje, ciągle o tym myśle i chciałabym zobaczyć już 2 kreski na teście. Tak wkurza mnie to jak widzę młodziutkie dziewczyny z 2 dzieci i do tego jeszcze w kolejnej ciąży (takie patologie oczywiście) lub takie które w 8 miesiącu stoja pod sklepem i piją piwo,a jak ktoś wchodzi to chowają za siebie bo mają jeszcze trochę wstydu. A ja..... ja tak bardzo chciałabym zostać mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________6_______23________20.07??_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka________8_________23_______21.08_____wielkopolsk a BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Misiu! ja sie dzisiaj fatalnie czuje, mdli mnie i kręci mi się w glowie. na sniadanie zjadłam rybe w pomidorowym sosie i to moze to... jakbym byla przed @ to stwierdzilaabym ze to moze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj mam tkliwe piersi a nigdy przed @ nie miałam,a to mój 47 dc a dwa testy negatywne.Kobiety maja przekichane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy przewalone!!! a moj mi mowil rowno rok temu zeby przestac sie juz zabezpieczac... a ja glupia balam sie ze zajde tak od razu a nie chcialam wtedy jeszcze... myslalam ze to tylo odstawie i juz bede w ciazy, nie sadzilam ze to takie trudne bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w grudniu nie myślałam o drugim dziecku i też sie bałam.. A Ty masz urolp?:)A jak Wam sie układa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam ciężki poranek, bo jakoś się magicznie nagięłam/wygięłam w wannie i coś mi strzeliło w plecach. Mam nadzieję, że to rozchodzę, bo boli jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopu nie mam.... nie bede miala w te wakacje... z moim uklada mi sie roznie... ostatnio mamy jakis ciezki czas, chcialabym zeby ten ciezki czas sie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu skończy sie ten czas,każdy związek/małżeństwo przechodzi trudne chwile,pamietaj że po burzy zawsze wychodzi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Niedawno wstałam i już jestem po pobraniu krwi, mam na dole w bloku prywatną przychodnię więc chwila moment :) Teraz piję kawkę, muszę poogarniać w mieszkaniu, bo sie nazbierało wszystkiego.... wieczorem lecę na pierwszy monitoring. U mnie też są takie cięższe dni...kryzys to to nie jest, ale męczące są te starania, zwłaszcza, że mój ma pracę, w której dużo jeździ po polsce, czasami na kilka dni i w tym momencie to już wprost układamy grafik, bo bez sensu żebym chodziła na monitoring skoro on wyjeżdża wtedy ;/ wczoraj to mi wyskoczył z tekstem żeby mi ten pecherzyk pękał w poniedziałek, bo on w srode bedzie musiał jechać(wroci w czwartek) no więc ja wpadam wtedy w szał :D jakbym miała jakikolwiek wpływ na to kiedy mi coś pęka a nie....no ręce opadają..... Wczoraj od słowa do słowa....az zupełnie nie wiem o co się pokłóciliśmy i go wygoniłam na kanapę do salonu :P ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu - a jeżeli nie wchodziłabyś na forum to myślisz, że mniej byś myślała o tym wszystkim ?? Bo ja już się nad tym zastanawiałam, próbowałam się ograniczać w udzielaniu....ale prawda taka: czy wchodze na forum czy nie to i tak mam jedną myśl w glowie...:( to się już chyba nie zmieni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej teacherka:* Trzymam kciuki za pecherzyk hehe:P ehhh Ci faceci podobno nas ciężko zrozumiec,ale kto ich zrozumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę i się smieje dzisiaj z tego tekstu:D może pstryknę palcami i pęknie, albo jakieś zaklęcie .....abracadabra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nfz to się nie znam za bardzo, ale ja chodze do dr. Olejniczaka, on pracuje też w szpitalu na Polnej - tylko że ja chodzę do niego prywatnie, wiem że wielu kobietom pomógł....czasami beznadziejne przypadki naprawde, i teraz mają dzieciaczki :) mnie też wysłuchał, mimo że powiedziałam ze dopiero pol roku sie staram i nic. Jako jedyny mnie zrozumiał i bez problemu skierował na hsg, kazal przebadac hormony itp. Byłam predzej u innego to mnie wysmiał i powiedział że "ta dzisiejsza młodzież chce wszystko miec od razu, bardzo niecierpliwa jest" (tez prywatnie za $$$$$ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam kiedyś do Ochmańskiej na Polna,ale do niej sa straszne kolejki,prywatnie kiedyś chodziłam to tylko mi anty wciskał i na bolace @ powiedział że mam zajśc w ciąże a ja mialam wtedy 15 lat haha:D do tej co teraz chodzze to prowadziła moja pierwsz ciąże i byłam z niej zadowolona a teraz mi tylko powtarza "zajdzie Pani zajdzie" tez kazała mi zrobic badania hormonów musiałąm zapłacic i mam wszystkie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku i tak nic nie wyszło....badania nic nie wykazały, na razie tylko kasa wydana a stoimy w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
i u mnie tez nic ztego.jeszce sie łudziłam poki @ nie było, jeszce kilka dni temu zrobiłam test ale i tak negatywny. a dizs dostałam mega bolesną @, jak ja okresu przezyc nie moge to co dopiero poród. no nic oby jak najszybciej sie skonczyła i trzeba zacząc starania od nowa. moze sie uda?? i tak szczerze mowiąc nie łudziłam sie w lipcu, bo bardzo ale to bardzo stresowałam sie o tate, teraz jest ok, ale cos czuje ze sierpien wcale nie bedzie lepszy bo tato jednak został zmuszony isc na operacje, oby wszytsko było dobrze w tej chwili tylko to sie dla mnie liczy, aczkolwiek jak bym zaciązyła to bym sie nie obraziła. kania wiesz co doskanale cie rozumie ja jestem rok po slubie i tez nie chciałam miec od razu dziecka, i tez sie mi wydawało ze to tak prosto bedzie ze jak sie jzu zdecyduje to raz dwa i bedzie, a tu nic z tego, jednak takie przysłowie '' człowiek mysli Pan Bóg kreśli'' doskonale sie tu sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
jedyna radosc w tym wszytskim ze na szcescie nie tak dlugo sie mi okres spoznił wiec praktycznie cały sierpien bede mogla działąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
aaa jeszcze jedno u mnie to było na odwót ja najpierw dziecka nie chciałam a moj mąż chciał od razu, a teraz to jka tylko widzi małe dziecko czy u znajomych czy nie to zawsze potem szepcze mi do ucha '' ja chce takie...'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×