Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziewczyny:) my nadal latamy po slowackich zamkach... tempka 36.7....i teraz czekam na @...ciekawe czy przylezie....mam nadzieje ze nie..hehe misia a jakiej firmy robilas test... bo mi tez wtedy po 3 godz.pokazala sie druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niejednej zaciążonej słyszałam, że na początku miały "przeboje" z testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zasypiam nad laptopem. Ucinam sobie kilkunastosekundowe drzemki. Jak mi głowa opadnie to się budzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj misia,wiem co przezywasz.... ja tez bylam podjarana ,tylko niue wiem czemu,bo test pokazal druga kreske po 3 godz.ale nadzieje mialam :( teraz patrzylam wykres na ovu...i wskazal mi ze owulacje mialam 19 dc... i faktycznie 18dc test owul.pozytywny byl wg ovu przytulanki byly w bardzo dobrym czasie... 3 dni przed owul;ka i w dzien owulki...wiec szanse sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie ta moja temp w pochwie i dziwne jest to że 34 dc miałam sluz gęsty i przezroczysty ja już nic nie wiem....a dzisiaj 45 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,moze sierpien bedzie dla mnie szczesliwy:) zrobie test 7 sierpnia w dzien naszej rocznicy slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,moze sierpien bedzie dla mnie szczesliwy:) zrobie test 7 sierpnia w dzien naszej rocznicy slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Dopiero dotarłam do domu bo byliśmy u znajomych. U lekarza w porządku, zbadał mnie ,cytologię mi zrobił i tyle:) następna wizyta za 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia dziękuję :)tobie też życzę 2 kreseczek i trzymam kciuki:) za resztę dziewczyn także:)...ehhhh no niech w końcu się uda nam... ulęgałka-to super ,że wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie!! Dziewczyny na pewno Wam się uda:) Widzę ,że teacherka też się przeniosła na forum ovufriend ,trochę się nas wykruszyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja to chyba rezygnuje całkowicie ze staran... kolejne znajome w ciazy... a wczoraj dowiedzialam sie ze zona naszego pracownika drugi raz w ciazy.. a on ciagle narzeka jak to wyzywic rodzine za te marne 3 tys. co u nas zarabia... wqrwilam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nawet tak nie mysl wiem że to cieżko,ale uwierz ze Ja to dopiero jestem zła nie bede pisać drugi raz o mojej sytuacji ale wqurwia mnie że Ja nie moge zajśc a w bliskiej rodzine maja 4 dzieci z czego 3 niby wpadki a patologia jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Oluś to dobrze,że wszystko u Ciebie ok,oby tak dalej :) Misiu ja dalej trzymam kciuki i nie puszczam :) Kaniu wiem jak Ci smutno...ale nie wolno się poddawać! I Ty bedziesz miała swojego bobaska zresztą jak my wszystkie!Tylko jedne szybciej drugie pózniej... trzeba mocno wierzyć :) Kurcze chciałabym tu częściej bywać ale brak czasu :( Jeszcze sym miał kolęgę i koniec-komputer okupowany w dzień i w nocy a potem śpią do 12... no ale wakacje w pełni ;) My jutro wieczorkiem wyjeżdzamy...piore,prasuję,sprzątam... ehhh Wczoraj cały ogród zrobiłam a jest tego sporo...Jeszcze dzisiaj jadę do szpitala do mojej 4letniej chrześnicy...Jutro jeszcze zakupy po prostu masakra,mie wiem gdzie ręce włożyć... A jeszcze wczoraj się dowiedziałam,że moja koleżanka jest z 3 w ciaży.... To na przyszły rok mam 6 znajomych do odwiedzin... Oj będzie ciężko! A z wczasów przyjadę z @ na bank ale niech się już kończy ten cykl... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko miłych wakacji:)Odpoczywaj:) Ja już też bym chciała żeby ten cykl sie skończył bo ile można czekać na ta @ no chyba że powodem jest ciąża to by było super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i negatywny wiec w ciąży nie jestem:( jak do 13 sierpnia nie dostane to wywoła mi bo mam wizyte 13 u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×