Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dzisiaj mija mi dokładnie 9 tydzień. A co najdziwniejsze, zważyłam się u teściowej (bo ja nie mam wagi, od 100 lat mam taką samą wagę, więc ważenie sie to nie moja bajka). No i okazało się, że nic nie utyłam, to ja w tym brzuchu rzeczywiście głównie powietrze muszę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie. Ja tyję. Mam wielka oponę wokół siebie i wielkie cycki. Ale to moja wina, bo jem za dużo. Codziennie mówię sobie że nie wolno tak zajadać bo sie mocno spasę ale i tak jem ponadplanowe tuczące rzeczy. Dzisiaj np. zjadłam pół paczki wafelków familijnych waniliowych poza normalnymi posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
teacherka okres miałąm miec w tym samym terminei co ty o ile pamiętam, ale dostałam w piątek czyli spoznił sie mi jakies 6 dni czyli tak jakbym dostała w 34 dniu. a teraz mam 3 dzien @ ale jakos podejrzanie krótka sie mi wydaje bo normalnie mam chyba ztydzien, a teraz to sobie reke dam uciąc ze jutro/ pojutrze juz bedzie po, wiec jak tylko nie bede czuc suchosci to działąnia bede moga zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ale piszecie tu ze te które zaciązyły maiły regularne @ a ja zaczynam sie juz martwic bo od tego roku wcale nei mam regularnych, wydłuzyl sie mi i juz nie mam 28 dniowych cykli. mam przyjaciólke ktora teraz jest z 2 w ciązy, i kazde dziecko zrobiła mniej wiecje w 4 cyklu, ale ona tez miała 28-dniowe regularne cykle;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Hanakali, ja optycznie sie powiększyłam, ale na wadze jeszcze nie wyskoczyły dodatkowe kilogramy. Zobaczymy jak długo sie uda to oszustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja napisałam, że miałam regularne, ale jak zaczęłam się starać, to cykl raptownie skrócił mi sie do 24 dni (z 28). I te 3 cykle co sie starałam, to właśnie były te nietypowe 24-dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ty się nie sugeruj cudzymi cyklami. Spróbuj zapomnieć o starankach i nie stresować się tym chociaż na kilka miesięcy i zobaczysz, że "nagle" zaskoczysz. Powodzenia kochana i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dzieki, kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wlaśnie miałam Moniko. Caly rok staraliśmy się o dzidzię i nic. W kwietniu kupiłam mieszkanie. Przenieśliśmy się z kawalerki na 3 ładne pokoje. Mieszkanie nie wymagało kapitalnego remontu ale postanowiliuśmy je jednak odświeżyć. Urządzaliśmy także wszystkie pokoje. Byłam tym wszystkim tak zaobsorbowana że w maju i czerwcu nie wyliczałam dni, nie obserwowałam śluzu, nie kombinowalam z robieniem świecy po stosunku co wcześniej mialo miejsce. "Nagle" w czerwcu po uwiciu gniazda ciąża sama przyszła :) A ja niesamowicie zdziwiona "jak to?" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, kupiłaś już sobie jakąś luźniejszą tunikę? Bo ja z powodu przytycia byłam zmuszona kupić kilka. Pracuję w urzędzie i potrzebuję takich rzeczy choćby do pracy. Powiedz mi jeszcze na którego marca lekarz wyliczył wam termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja wlasnie niedawno wróciłam z nad jeziora :) super dzień i mega ochłodzenie w wodzie. Troche sie zregenerowalam. Teacherko udalo nam sie przed chwila wpaśc do sypialni na szybki seksik :) i zaraz mój pojechał w trase jutro wraca bo ma cos do zalatwienia w Kielcach. Zostalam z jego synem. Wlasnie chce mi odebrac komputer i chyba sie na to zgodze. Milego wieczorku odezwe sie jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj bylismy w jaskini wolnosci-ale cudo:):) u mnie jutro 28dc...narazie nie testuje bo na ovu mi wychodzi ze za wczesnie moze zatestuje w czwartek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) widze,ze prawie nikogo nie ma;) u mnie dzisija 28dc tempka 37.0 ale zaczyna mnie bolec podbrzusze i jajniki kluc.... jejku jejku....mam nadzieje,ze nie dostane boje sie testowac /.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorotq :) Ja już dzisiaj nie śpie, mój poszedł do pracy przed chwilą.... Ja bym zatestowała :) co ma być to będzie, szkoda nerwów.....:):) My wczoraj działaliśmy, wieczorem idę na usg, zobaczymy co tam się dzieje i z którego jajnika była/jest/będzie owulka, bo bolały mnie oby dwa, aż nieprzyjemne to było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teacherka:) a moj spi jeszcze;P mała zreszta tez:) w koncu na wakacjach sa;) kurde moze kupie test dzisiaj i jutro w rocznice naszego slubu zrobie:):) czytalam wczesniejsze posty ulęgałki-no i jej wg ovu tez wychodzilo ,ze w 27dc ma 18% szans ze jest w ciazy a jednak zrobila test i jej wyszla 2 kreska:) kurde zaraz moj pewnie bedzie mnie powstrzymywal przed zrobieniem testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja jestem 9 dni po owul. zobacze jak jutro zacznie tempka spadac to d*a z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali mam zamiar coś takiego kupić, bo jeszcze te parę tygodni wolałabym utrzymać ciąże w tajemnicy. Niech minie ten 12 tydzień i wtedy będę ogłaszać :) No i stanik musze chyba juz kupić większy, bo się przestaje mieścić w moje stare... Dorotq, testuj jutro - raz kozie śmierć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w sobote byłam na BECIE i dzisiaj Pani przez tel podała mi wynik i ciązy nie ma:( mam dośc to mój 51 dc a @ nadal brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia :( smutno mi....ehhh co Ci napisać :( nie wiem....przytulam mocno :* współczuje takich cykli...przecież to dwa miesiące....zwariować idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć skarbeńki :) współczuje wam tak długich cykli , ja w tym cyklu nie pije ziółek bo przerwe miesiąc musze zrobić , nie robie też testów owulacyjnych , za 2 miechy mój m jeszcze raz idzie na kontrole nasionek choć lekarz mówił że już nie musi bo szybko dochodzą do siebie, ale on pójdzie dla świętego spokoju, a jak już u niego będzie super wszystko to ja wtedy ide se na monitoring , i jak trzeba będzie to ewentualnie jakieś wspomaganie no i oczywiście walka z tymi nieszczęsnymi przeciwciałami mnie czeka, chyba że zniknęły w co wątpie bo wiadomo że zawsze musi być pod górke :P to przez te 2 miechy w sumie tak na luzie będzie :) nasz ptaszek ma sie dobrze , ale dziś czeka go mała jazda bo zostanie obsypany pudrem na insekty, ale bedzie skrzeczał bidak , dziś o 6 sie obudził dałam mu żreć jest fajniutki tylko troche tempy ma do tego prawo jest malutki , musimy nauczyć go żeby sam jadł a on tylko dziubek w góre otwiera i czeka aż mu coś tam wleci :D szybko czas mi leci po robocie dzięki tej ptaszynce nie mam cvzasu myśleć ..., śliweczko podziwiam cie za cierpliwość ja bym chyba wypeplała że jestem w ciąży choć przyżekliśmy sobie że jak zajde to nikomu ani słowa do 12 tygodnia , mam nadzieje że dzidzia przyjdzie niedługo kurcze 9 cykli to troszke jest ale mój m mówi że tak naprawde to 1 cykl starań po podreperowaniu nasionek które były w tragicznym stanie wtedey niezdolne do inseminacji nawet, więc trzeba czekać :) pozdrawiam wszystkie kobietki , biore sie do roboty bo szef mnie zara opierdziu ;) do wieczorka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:) ja tylko na momencik bo do pracy ide. Teacherko u nas starania pełną parą. Choć jest ciężko bo ciągle pełna chata ale dajemy rade:) Misia wiem co czujesz. Ja w ostatnim cyklu też myślałam że się udało zrobiłam bete i @ przyszła. Dorotq trzymam kciuki za testowanie. Buziaki dla Was wszystkich:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupilam testu jak jutro tempka bedzie nadal 37.0 to juz kupie i zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,długo mnie nie było ale podczytywałam Was czasami...wszystko przez to ze mój młodszy brat miał poważny wypadek,juz ponad czwarty tydzien siedze u niego w szpitalu i wiecie co...wtedy kiedy nas takie nieszczęscia spotykają zdarzają się i cuda!!!@ spóznia mi sie trzy dni,zrobilam godzinke temu test i sie rozpłakałam...II kreseczki;)wychodzi na to ze tak byłam przejeta bratem ze nie myslalam o staraniach... cieszę sie jak cholera ale modle sie zeby wszystko bylo dobrze i z moją fasolką i z bratem,chociaz nie wiem jak to pogodzę bo caly czas siedziałam w szpitalu...jutro ide do gina,wg mnie to bedzie jakis 5 tydz. taką wiadomośćią musialam sie podzielic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ulka gratuluje, oby po kolei kazda pisałą o ciazy;) popatrzyłam w tabelke i widze ze kilka cykli sie starałas wiec tym wieksze gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję ze wszystko bedzie dobrze;)jestem w szoku...i nadal nie wierzę,ciekawe co jutro powie lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka, szybko poszło bo wyłączyłaś się ze staranek. Widocznie adrenalina blokowała Ci zajście w ciążę, tak samo było u mnie, he he. Dużo zdrowia dla brata życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,bede od czasu do czasu zaglądac i pisac;)jeśli chcecie...oczywiście;p ale naprawdę dziewczyny chyba o to w tym chodzi zeby nie myslec tyle o zajsciu,szkoda tylko ze kosztem mojego biednego brata;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×