Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć kochane. No to ciąża potwierdzona. Widziałam kropeczke na usg. Musze powtorzyc bete dzis i jutro. Jak urosnie to dobrze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciesze sie bardzo!!!🌻 A ja nic nie kumam mam 27 dc i sluz gęsty rozciągliwy,a w sobote ostatnia tabletka duphastonu była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja gratuluje:):) mycha- yhy,prawie tak.,myslałam ,ze ja najstarsza;P wiesz masz racje, ja tez sie czuje starno z tymi starankami :( jak widze jak mi cora rosnie i jak sie rozwija...uhuhuhu.. misia- u mnie 29dc i suchoty...brak sluzu od 2 dni, do tej pory po owulce byl kremowy a teraz suchy ja juz czekam az tempka spadnie i wtedy wiadomo :) trzeba nosic ze soba podpachy...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotku Ty juz chociaz masz core a ja jeszcze nie mam zadnego dziecka... nie zebym nie chciala bo jakos niespecjalnie unikalam tematu ale jakos nie wyszlo... no ale mam nadzieje ze jednak w koncu sie uda... wiec jak bedziesz chciala sie poddac to pomysl sobie ze nie jestes tu najstarsza... beziku - nie jestes sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Wam o wynikach bety. Robiłam ja w środe i wyszło 998. A dzisiaj beta 9800. Wzrozła prawie dziesięciokrotnie więc jest dobrze:D:D jeszcze 10 pojde i zobacze o ile urośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- no faktycznie troche marudze moze,niektore z was nie maja wogole dziecka..... Maja- ale suuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotku uwierz mi ze wyjatkowo paskudne jest uczucie miec tyle lat nie miec dzieci i w dodatku miec klopot z plodnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha...trzymam za ciebie kciuki 🌼 misia- buahahahh...ja juz nie wiem ,kazda z nas jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA!SUPER!teraz tylko dbaj o siebie i dzidziusia:)zdrówka dla Was! ja,po lekarzu...jutro znów badania krwi...jak sie pogorszyły(po moich krwawieniach..)i po lekarstwach nie przejdzie to transfuzja krwi mnie czeka...także tak czy tak do grudnia staranka na bank zawieszone...zanim wszystko sie wyreguluje..ech..dosć juz mam a zamiast odpoczywać trzeba do pracy..:(... Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE! MYCHA,NIE DOŁUJ SIĘ!po zwiekszonym euthoryxie wyniki sie poprawią:)i wszystko sie ułoży!u mnie tez nie ciekawe te wyniki i prawdopodobnie dlatego to krwawienie..juz 17 dzień... ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH ŻYCZĘ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie tutaj nie bylo . chcialam tylko poinformowac , ze moja dzidzia jest juz na swiecie :) urodzil sie 2 tygodnie wczesniej . pozdrawiam i trzymam za Was kciukasy &&&&&&.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,i jeszcze BETA HCG musze zrobić,by wykluczyć ciążę pozamaciczną..mam doła..:(...trzymajcie kciuki by to nie było to bo chyba sie załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya 10=serdeczne gratulacje!duzo zdrówka dla Ciebie i synusia!super widzieć tak piekne wiadomości!buzka:) ciekawe czy reszta mamusiek podzieli sie swym szczęściem,sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka-wspolczuje ci...kurcze...trzymaj sie kochana oby wszystko bylo dobrze maya10-gratuluje dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam że tak wam truje ale mam pytanie. Bo ginekolog przepisała mi Duphaston. Powiedziała żebym go brała na wszelki wypadek. Powiedziała że wszystko ok a ten lek nie zaszkodzi ale może tylko pomoc. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slika bedzie wszystko dobrze!🌻 Maya gratulacje synka:)niech sie zdrowo rośnie:)🌻 Ja ostatnio jestem tu nie zauważana.Jedynie przez Dorotq🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia dziękuje za odpowiedz. Bo zastanawiałam się czy je wykupić. Ale jak nie zaszkodzi to może je będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju spokojnie możesz wykupić duphaston bierze sie też na podtrzymanie.Bardzo dużo kobiet je bierze na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju spokojnie możesz wykupić duphaston bierze sie też na podtrzymanie.Bardzo dużo kobiet je bierze na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju spokojnie możesz wykupić, duphaston bierze sie też na podtrzymanie.Bardzo dużo kobiet je bierze na początku ciąży.A jak ginekolog kazała brać to bierz maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×