Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Bezik jak byłam w piatek to kazała w sobote,niedziele i poniedziałek wiec wieczorem bedzie bzyk bzyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie dowiedziałam,że przyjaciółki siostra jest w ciąży,w sierpniu była w ciązy poroniła i zaszła odrazu teraz jest w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kania życzę podjęcia dobrej decyzji. Każda decyzja wiąże sie z jakimś ryzykiem więc trzymam kciuki żeby się wszystko u Ciebie ułożyło. A ja od sob jestem na l4 do środy. W czw wraca dziewczyna za którą jestem w przedszkolu więc kończy się na razie moja praca w oświacie. Troche mi szkoda bo przyzwyczaiłam sie do dzieci. Dobrze że nie rezygnowałam z tej drugiej pracy. Przynajmniej ona mi zapewni jakiś macierzyński czy coś. W sob wizyta u ginekologa. Juz nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej nie mam po co isc po wynik bety bo właśnie dostalam @ w 35 dc gdzie zawsze mialam 28 dni, nie musze wam pisac jak sie czuje :(wszystkie obliczenia na marne w takim ukladzie niewiem nawet kiedy byla owulacja czy wogle byla :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem owulacje potwierdza monitoring wiem co mówie bo My sie staramy od stycznia a nie które cykle bezoowulacyjne.Ja mam nieregularne,a teraz miałam 28dc książkowo, pecherzyk ksiązkowy i endometrium.Od jutra duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - super ze owulka byla... obys zobaczyla upragnione 2 krechy... Kania - a wlasciwie co stoi na przeszkodzie monitoringowi? tez mozesz przecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest kiepsko tylko zrobi sie kiepsko jak zaczne szereg badan robic.... a jesli sie cykle monitoruje i 3-4 razy chodzi na to wtedy wychodzi spora suma... a pojdz tak co miesiac nie bedzie tanio... to powinno byc za darmo bo z tego nie korzystaja ciężarne tylko takie kobiety które staraja sie kilka a czasami kilkanascie miesiecy... i robi taka biedulka monitoring kilka miesiacy pod rzad, do tego wszelkie badania, wykywanie recept i wychodzi ze w miesiacu cala swoja wyplate na lekarza wyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania masz racje ale co zrobić.Ja teraz dałam bo przy duphastonie teraz miałam cykl 28 dc:) a tak jak miałm cykle np 50 dniowe to owulki nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki , więc fsh spadło z 11,5 na 8,10 a tsh wzrasta z 3.95 na 4.20 , jeszce czekam na mocz dziś robiłam jutro wyniki, no i jazda w piątek na 17 30 ginekolog a w poniedziałek urolog, bok napierdziela przepaskudnie, ja od gina musze wyżebrać euthyrox kurcze nie wiem czy mi da, i na wszelki wypadek duphaston wole mieć wrazie w będe spokojniejsza :P misia a jak sie ogólnie teraz czujesz po tym leku ? kaniu wszystko strasznie drogo dlatego niedawno zarejestrowałam sie do gina na nfz i jak mu powiedziałam że sie staram i brzuch mnie boli to bezczelnie mnie wyśmiał prosiłam o usg , powiedział żebym przyszła jak zajde wtedy da mi ewentulanie progesteron na podtrzymanie, w chaupie płakałam jak bóbr, tera ide do tego prywatnego co zawsze on jest troche wredny a raczej szczery do bólu ale ogólnie go chwalą , znowqu pójdzie siana w cholere ale czego dla dzidziusia sie nie robi , zastanawiam sie też nad monitoringami w sumie to w piątek będzie 13 dc a cykl 26 dniowy był , więc będzie coś widać jakby była owulka a usg będzie napewno robił , pokaże mu badania męża zobaczymy co dalej .......... miłego dzionka kobietki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania masz racje ze jak sie prywatnie na lekarzy wydaje to mozna kota dostac... sma to ostatnio odczuwam na wlasnej skorze... teraz wlasnie czekam co wymysli moj ginekolog... mam nadzieje ze uda sie cos zrobic na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik dobrze sie czuje po duphastonie:)ciesze sie jak głupia z cyklu 28 w porównaniu do poprzednich:)Jo mojej gin chodze na nfz ale monitoring prywatnie do niej ide bo trudno ucelować bo ona na nfz przyjmuje tylko w srody,Ja byłam w 11 dc i 14 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia imion jeszcze nie wybieramy, może jutro zacznę jak mniej więcej się dowiem co będzie:) jutro trzymajcie kciuki idę na usg na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo dawno mnie nie był ale tak jakoś sie nie układało. oczywiście nic się nie zmieniło nadal sie staramy o dzidzię i w związku z tym mam pytanie czy się oriętujecie się co do testów owu bo robiłam wczoraj wieczorem koło 22 i wyszły mi dwie krechy i dzisiaj rano tez robiłam tylko nie z pierwszego siku a z drugiego i też wyszły dwie krech a teraz robiłam pare minut temu i jedna kreska jaśniejsza to juz była owulacja czy wogóle jej nie było? i wogóle jak myślicie jak w niedzielę było przytulanko to do dzisiaj plemniczki maja szanse przetrwać? bo mam męża w delegacji więc w weekend się staraliśmy i może przetrwały do dzisiaj?od wczoraj wieczorem boli mnie podbrzusze a od jutra już zaczynam brać duphaston (od 16-25 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×