Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość czarnulka90
kochana doskanale cię rozumiem , od tamtego czasu jak już się torchę pozbierałam , a zajeło mi to baardzo długo , nie mowiąc że jeszcze teraz niekiedy mam stany depresyjne że placzę , wspominam ... to pojawila się taka jakby obsesja , nnie wiem jak to nazwać , ciągle szukam po internecie , szukam objawów , zastanawiam się , stresuje czy się uda , masakra a w głowie z dnia na dzień myśl ze się udalo , paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
pewno rano jak sie obudze przylezie ta paskuda @ , ide lulu, kolorowych snów kobitki (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik było by cudownie :) razem byśmy wszystkie szukaly rupieci dla maluchów po internecie, :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
to ja mam tak samo , w tam tych ciążach tak nie miałam , a co do objawów to nie skupiałam w tamtych ciazach wczesniej czy mam objawy ciąży juz 2 tygodniu, dopiero jak testy były pozytywne, a ztym 3 to nawet nie wiedzia łkiedy miałam ostatni okrecs, tylko pomyślałam że moze powinien juz byc, , i dowiedziałm sie dopiero w 6 tyg, i moze dlatego teraz chce wiedziec wczesniej , aby sie to nie powtórzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozgadalyscie fajnie:D I coraz wiecej nas tu🌼 hej ulna30 no to wiec kogo do tabeleczki dodac albo same sie powipisujcie:) trzymam kciuki badzcie dobrej mysli juz mowilam aby jedna zaczela tak za nia cala reszta hihi:) a ja tu juz nie jedna mamusie widze i atbeleczka na dole wkoncu nie bedzie pusta :) bezimalinowy-spij dobrze milych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
a co do objawów byłam 3 razy w ciązy i za kazdym razem miałam inne objawy , w 1 strasznie mnie piersi bolały, a w drugiej i 3 wogule, a co do śluzu dziewczyny to rzeczywiscie powinien byc taki kremowy gesty w ciąży , zamiast okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ja wlaśnie tego samego chcę , może z tego to wynika , o poprzedniej dowiedziałam się po nietypowych objawach i po tym że okres nie przyszedl , chcielismy malenstwo ale wtedy sie akurat nad tym nie zastanawialismy , i dane nam się bylo nacieszyć kilka dni , najpierw bylo krwawienie 2 dni mieszkam w uk wiec lekarze robili tylko badania nic nie dali na 3 dzien poronilam w pracy :( to co zobaczylam na zawsze zostanie mi w pamieci. Teraz mam już DUPHASTON na wszelki wypadek , nie bede ryzykować. Jak tylko się dowiem idę prywatnie do polskiego lekarza i zaczynam go brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a dupa nie ide spać jeszcze , czarnulko ja też tak mam czasem że jak zasiąde do neta to otwieram doktorka google i sobie wyszukuje setki objawów a potem warjuje , mi sie może opóżnić okres bo leki biore na zbicie prolaktyny /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna , czarnulka pamietajcie że aniolki które sie nie narodziły tylko wybieraja inny termin przyjscia na swiat❤️ napewno sie ułozy i bedziecie szczesliwymi mamusiami ja wam wszystkim mocno kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulna to jesli u mnie pojawil się taki , właśnie teraz , 7 dni od owulacji , to może coś znaczyć ? tyle że nie ma go dużo ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik fajnie że jeszcze jesteś :) heeh malpka24 - dziękuje za te slowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ja też brałam duphaston ale tylko 10 dni lekarz mi kazał , wczoraj brałam ostatni raz , powiedział że jak będe w ciąży też będe go brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
fajnie że wy jesteście , że możemy sobie pogadać (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
naprawdę bez niego ani rusz teraz , nawet gdyby mialo być wszystko ok to itak się boje nie chce przeżywać tego drugi raz przezorny zawsze ubezpieczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
ja tez prywatnie zreszta szybko sie mozna dostac , ja z tamtą czekałam 30 dni na wizyte ,w końcu i tak poszłam prywatnie moze to ze nie poszłam wczesniej , obwiniam sie zato wszystko , ze cos żle zrobiłam , trafiłam na fajnego lekarza mi zalecił zażywac przed 3miesiącami preparat ,,mumoomega,, tylko gdy bede planować mam go zażwać od @ do owulacji pózniej nie bo jeśli sie bedzie zagnieżdzało to moze zaszkodzić tym iz mogło by byc wydalone z @ moze dojsc do poronienia samoistnego on zawiera olej z wisiołka, on wspomaga aby plemniki szybcie trafiły do celu , ciekawe zobaczymy zażywam 3 miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
chce sie wpisac do tej tabelki , ale niewiem gdzie ona jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulna30 - doskonale rozumiem , też się obwiniam ale tak naprawdę obie iwemy że to nie nasza wina , z uporem maniaka szukamy sobie powodow bo nikt nam nie wytłumaczył dlaczego tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
strona 26 chyba m, zerknij tam i poprostu podaj tutaj te wszystkie dane CAPSLOCKIEM , wtedy małpka24 Cię dopisze , jej to najsprawniej idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
czarnulka , tak mi sie wydaje ze to mioze cos znaczyc ten śłuz, ale ja go niewidze wiec na 100 % nie potrafie ci powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a dobrze się czułaś po duphastonie ? ja nie zbierało mi się na wymioty i po bromegonie tak samo źle się czuje, ale wszystko będe brać żeby była dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bylabym wniebowzięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik ja go jeszcze nie braalam, mam zacząć go brać od razu jak wykryje ciąże , i wtedy dzwonić prywatnie do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston ta nazwa zle na mnie dziala , jak zauwazylyscie nie mieszkam w polsce wiec wybralam sie do polskiego lekarza w ie bo strasznie bolaly mnie jajniki i nie wiedzialam co jest no wiec lekarz powiedzial ze tragedia z moimi jajnikami male torbiele a jajniki wygladja ja sitko i ze szanse na ciaze niewielkie wiec wyobrazacie sobie co ja przezylam ryczalam caymi dniami no i lekarz mi zapisal ten lek który wlasnie zapisuje sie kobietom w ciazy badz starajacym sie ale a tamtym okresie nie chcialam jeszcze dzidzi mialm 19 lat i poj*....nego faceta wiec nie bylo mowy ale stwierdzilam ze jak lekarz zapisal to bede brac i wizyty kontrolne co miesiac mialam i cigle ze nima poprawy a kasowal mnie 130euro za kazda wizyte i tak przez pol roku zanim do polski na urlop nie przyjechalam i poszlam do mojego lekarza zapytac co jest i okazalo sie ze zostalam oszukana z moimi jajnikami wszystko ok niemialam rzadnych torbieli i ogólnie w ciaze moge zachodzic w kazdej chwili pod warunkiem ze wskaznik hormonów mi spadnie bo przez te zalecenia lekarza z ie mi sie podwyszyl , no wiec do lekarza w lutym zobaczymy co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaraz dopisze tylko podaj wymiary:) czarnulka uwazaj na tych polskich lekarzy zagranica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
małpka ale cie zrobil , duphaston reguluje cykle , utrzymuje ciąże , zwiększa szanse na potomstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ide zjeść kolacyjke i spać tym razem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ten akurat jest sprawdzony , moja kolezanka poronila dwa razy za trzecim jak sie dowiedziala od razu do niego poszla i teraz ma zdrowego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
znowu coś wszamało mi tekst /: dobranoc babeczki , słodziuchnych snów (: .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dobranoc bezik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×