Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość czarnulka90
musisz jeść - pomyśl jeśli jest tam maleństwo to mu możesz zaszkodzić , jedz kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
później zjem jakiegoś owocka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
narazie znowu mam plamienie czyli @ już niebawem /: jak będe w ciąży to mam taką cichą nadzieję że odrzuci mnie od słodyczy (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no wlasnie, Bezik, musisz jesc wiecej warzyw i owocow. ja bedziesz jesc troche mniej slodyczy, to moze i zaparcia mina :) ja za bardzo tez sie nie pilnuję, ale duzo slodyczy tez nie jem.staram sie ograniczac, chociaz, nie ukrywam, ostatnio bardzo mi sie chce jakichs czekoladek,czy cukierkow... zaraz wybieram sie po tescik :) ktos jeszcze ze mna dzis probuje szczescia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ira czekamy na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
powodzenia ci życze , nie dziękuj ! (: ja za miesiąc będe robić bo @ powoli przychodzi , musze zacząć bardziej dbać o siebie , ira może ta chętka na cukiereczki to jakiś zwiastun ... ? cio ? ((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik jeszcze nie wszystko stracone , robilas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no nie wiem, nie wiem :) oprócz chętki na cukiereczki, odrzuciło mnie od palenia. i właśnie to mnie najbardziej zdziwiło. bo czasem lubilam sobie po 2-3 dziennie wypalic,a teraz ani jednej mi sie nie chce :) wiec, mam ogromną nadzieję, że tym raze się udało...za parę minut wracam z teścikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale dzis pospalam , dopiro co wstalam i juz do was zagladam , ale zaraz zmykam bo moj zrobil sniadanko :) maya- jak kolo dublina mieszkam a ty? bezikmalinowya- tak jak pisze czarnulka zaparcia sa niebezpieczne w ciazy ja tez gdzies o tym czytałam lepiej skonsultuj sie ze swoim lekarze co on na to . i trzymam za slowo z tymi slodyczami.:) ira- a ty po tescik lec:) ja lece na śniadanko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
smacznego malpka widzisz bezik nie ja jedna o tym slyszalam kuurde ira ale sie nie moge doczekac twojego wyniku , ja prawie pewna jestem ze ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
9 st byłam na monitoringu gin mówił że owulka była , test zrobiłam 15 stycznia i był negatywny , więc w tym mięsiącu kiszka /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a pozatym plamienia mam ,teraz trszku mocniejsze tak jak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
już jestem z testem :) trzymajcie kciuki :) idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
aaa ! czekamy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po snianadnku miamusie byla:) Ira rob ze ten test bo nie wytrzymam ja sie gorzej chyba stresyje niz ty hahha:D bezik- bedzie dobrze nawet jak przyjdzie to masz kolejny miesiac zeby i szanse zeby dobrze wyliczyc dzien owulki i wtedy dzialaj a luty ma mnie dni to mniej stresu bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ira trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dłuuufo jej nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
pewnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wyszly dwie nie ma innej opcji @ mial miec 15 dzis jest 21 wic co jak nie fasolka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
heh :( nic a nic :((( jedna gruba krecha... a miałam taką nadzieję.pewnie te wszystkie "znaki" na zbiulażącą się @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
moze jeszcze nie wykazuje ci , mi pokazalo wtedy dopiero prawie po 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podziel sie z nami wiadomoscia my tez chcemy sie cieszyc razem z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
a jesli nie to @ musi przyjsc lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
niestety muszę czekać tej cholernej @... później już pewnie kupię sobie testy owulacyjne. znacie może jakieś dobre? gdzie kupujecie? w aptece, czy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czesto ci sie okres spóznia tak dlugi czas? czasami nie wykazuje bo hormonmoze byc nizszy a pozatym nie robilas z pierwszego moczu rano wiec tez moze byc rozrzedzony i dlatego nic nie widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
właśnie myślałam, że zaszłam 28.12. bo właśnie wtedy miałam takie przeczucia. widocznie zawiodła mnie moja intuicja. więc, gdybym zaszła na prawdę 28, to by już coś pokazało, mi się tak wydaje. chyba że zaszłam później. ale wtedy już raczej nie mialam dni płodnych.wiec, nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem moze zrób jutro z samego rana , a i słyszalam że jak dzien wczesniej pijesz mniej płynów a nastepnego dnia zrobisz test to wychodzi bo wtedy hormon ma wieksze stezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×