Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

malpka wlasnie pocichutku bo sie boje i ciesze jednoczesnie. wstalam dzisiaj rano i nie bylo @ ale jakos nie zapowiadalo mi sie na @ tzn. bolal mnie brzuszek ale inaczej . i koncu popoludniu zrobilam test i wyszedl + a potem zrobilam jeszcze jeden i wyszedl + . ale dla pewnosci zrobie jutro rano . do lekarzaza tydzien pojde tak dla pewnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobilas dwa zpopoludniwoego i wynik na plus to jetses:) ale masz racje dal pewnosci zrób jesze z porannego moczu , a robilas zwykly czy moze ten na których zamiast kresek pokazuje tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwykly . paseczkowy . kupie elektroniczny w czwartek jak pojade na zakupy . ale sie ciesze i boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobitki :) dziś mój 9 dzień cyklu , byłam na monitoringu i niebyło pęcherzyka , mam cykle 24 lub 27 dniowe , w tym cyklu nici ze starań , no cóż samożycie ))))))))));

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide wykapac moja misie . malpka zrobilam jeszcze jeden test i wyszedl z dwoma kreskami . ale zrobie z porannego .malpka smaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja mysle ze jestes ale zrób jeszce z pierwszych siusków :Pi jak bedzie 2 kreseczki to wpisze cie do tab rzaem z brzuchatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis robiłam test owu i chyba dopiero będzie bo wyszła blada 2 krecha wiem wiem pisałyście ze to nic nie znaczy ale chyba jednak cos znaczy, chyba sie cos zaczyna tym bardziej ze wczesniej była tylko jedna...:) no to starania cd. :p miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka wiec łap chlopa i dzialaj moze akurat cos sie uda :)milego wieczoru kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayu super!!! cieszę się bardzo!!! no w końcu komuś się udało:)), biegusia to owulacja coraz bliżej:) u mnie cykl się sporo przedłużył, może i ja mam jeszcze szanse;), nie no żartuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie uda hahah kochane jesteście:) ale sie uśmiałam, alez oczywiście ze bedzie działanko a jakze inaczej:p...ulęgałka a przy przedłużającym sie cyklu to jaki jest sluz? pytam tak z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja sobie daje spokój i tak pewno mi sie nie uda ): , papa dziewuszki , życze wam wspaniałych dzidziusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
powtórzyłam badanie , dalej mam dodatnie przeciwciała przeciwjądrowe ANA które nie pozwalają zarodkowi utrzymać się , lekarz powiedział że nie da sie z tym nic zrobić a zajście w ciąże jest małe , więc dupa ): taka baba ze mnie jak z koziej dupy trąbka , ide spać ): pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik kochana nie lam sie rózne rzeczy sie zdarzaj cuda tez wiec wrto miec nadzieje , kochana bedzie dobrze dobranoc spij dobrze i nie marw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya10 GRATULACJEEE!NA BANK BEDZIE DZIDZIA!:)SUPER:) BIEGACZKA=DO DZIEŁA:)UDANYCH PRZYTULANEK!:) BEZIK USZY DO GÓRY!:)TRZYMAM KCIUKASY! A,JAK TAM U DZIEWCZYNEK Z FASOLINKAMI W BRZUSZKACH..?CZARNULKA I INNE KOBITKI,JAK SIE CZUJECIE?NAPISZCIE COS DOBREGO NA POPRAWIENIE HUMORKU .... DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM :)BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik małpka dobrze prawi posłuchaj Jej...wiem ze myslisz sobie " tak łatwo im mówic jak one nie maja takich problemów" ok moze i tak jest..( ale to przeciez nie powód zebys tak drastycznie ucinała sie od nas bo i tak niczego nie zmieni tylko tak naprawde pogorszy Twoje samopoczucie a brak rozmów sprawi ze przestaniesz wierzyc...wiesz przecież ze dobrze Tobie życzmy...wiec kochana nie załamuj sie i trzymaj sie nadal z Nami...a bedzie dobrze zobaczysz...chciec to móc...a i pamietaj warto miec marzenia i wierzyc w cuda:) ps. przecież wszystkie jestesmy tu z jakichś powodów ...a jednym z nich jakim jest chęc zajscia w ciąze co nie jest takie proste....ale to juz wiemy...także uszy do góry...no i tym optymistycznym akcentem zegnam sie słodkich kochane...przesyłam pozytywne fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie poddawac mi sie tu !!!!!!! nie wolno w koncu mamy siebie wspierac bo tego potrzebyjemy !!!! dlatego sie tez nie oddzywalam bo mialam strasznego dola :( . kazdej z nas sie uda musi !!!! komu jak komu ale nam sie uda &&&&&&&& trzymam kciukasy za wszsytkie z nas . dalej nie dochodzi do mnie ze nam sie udalo sprawdzilam temp. 37,05 , zawraca mi sie w glowie czego nienawidze :/ . i jeszcze raz nie wolno sie poddawac chociaz wiem ze to jest trudne . nu nu nu . milych snow .:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak jest wam smutno to jedna podstawowa sprawa wchodzidzie na forum na pogaduch a my juz o to zdmay zeby wam sie humorek poprawił , maya ma racje komu jak komu ale nam sie uda :D a ty maya czym sie zdolowalas ? odpoczywaj skarbie teraz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya a powiedz gdzie mierzysz temperature?bo ja juz zakupiłam termometr elektroniczny ale nie wiem na jaką głębokosc wkładac termometr jeśli chodzi o pochwe//krepujace to troche i jestem ciekawa czy mierzycie gdzie indziej czy w pochwie(wiem ze tam najwiarygodniejszy wynik jest)włożyć termometr i zacisnąć uda czy jak?sorki za głupie pytania ale nie wiem//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niezbyt z jedzonkiem ale zjadlam parowke i tosty . glowa mnie pobolewa :( . ja sprawdzam temperaturke pod pacha dla mnie najbardziej wiarygodna i najzwyklejszym termometrem . wlasnie malpka ma racje czesciej na forum trzeba zagladac !!! .przynajmniej sie dziewczynki rozumiemy . milych snow buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Jeśli chodzi o pomiary temperatury w cyklu, to mierzy się w jednym z trzech miejsc: pochwa, odbyt albo pod językiem. Nie pod pachą. Ja mierzyłam pod językiem i pomiary były wiarygodne, nie miałam problemów z ustaleniem owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×