Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Do testowania daleko, daleko... 1 pazdziernika, chyba, ze nie wytrzymam i polece na bete w poniedzialek 30-tego. Troch sie martwie, ze pecherzyk moglnie peknac, bo mialam troche nerwow, zreszta pisalam Wam, ze dzien przed IUI bylam w szpitalu i mam lekkie obawy, ze przez to skoczyla mi prolaktyna. Nawet chodzilo mi po glowwie, zeby poleciec do lekarza i zobaczyc czy dalej jest pecherzyk, ale... Ale co to by zmienilo? I tak juz nic nie bede mogla zrobic, teraz to juz nic nie moge ;). Mierze temp. I tez nie widze skoku temp., ostatnio oscyluje ok. 36.4 Z reszta co ma byc, to bedzie! Teraz to staram sie byc spokojna, jak czuje, ze przychodzi atak paniki i nerwow to biore Validol (uspokajajace ziolowe tabletki do ssania z valeriana i mentolem), niby sa bezpieczne, ale wole je ograniczac i biore tylko w kryzysowych sytuacjach. Przez ostatnie 4 dni zjadlam dwie tabletki, a mozna brac do 3x1, wiec chyba nie najgorzej ze mna :p Dzisiaj ide na impreze firmowa m. i mam zamiar dobrze sie bawic, moze sobie pozwole na jakies winko. Nastawiam sie na pelen luz i poki co nie zamierzam sie niczym przejmowac, bo nie wiadomo, czy w ogole ma co sie zagniezdzac. Na chuchanie na siebie jeszcze przyjdzie czas ;) Moze juz za poltora tygodnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze Ci tego z całego serducha :) i mam nadzieję ze bedziesz miała dla nas dobre wiesći :) tylko nie stresuj się tak stres nie jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus w pierwszej ciazy tez przezywalam poznanie plci bo zawsze chce sie wiedziec co sie urodzi :) Szczegolnie pierwsze dzieciatko :) Aniu nasza kochana :) Idz i baw sie dobrze! Winko mozesz wypic ale nie za duzo, tak mysle. Ja w pierwszej, kiedy jeszcze nie wiedzialam pilam wodke na weselu a synek zdrowy :) Z ta tempka dziwna sprawa. Zadnego skoku nie bylo? Przeciez owulka byla no i mialas monitoring. Nie wiem o co chodzi, moze przez IUI jakos pozniej organizm reaguje. Nie wiem to tylko moje domysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, u mnie z ta temp. zawsze dziwnie bylo temp. spadala mi w 2-3 dniu cyklu, pozniej wzrastala dwa dni po owulacji (jestem pewna, bo wtedy byl monitoring). Myslalam, ze moze cos robilam nie tak, bo w pospiechu i takie tam, ale teraz przykladam sie do tego. Ba nawet mierze temp.2-3 razy, zeby miec pewnosc, ze jest ok. Teraz jest tak - pierwsze 3 dni temp.byla 36.4, pozniej miedzy 4 a 8 mialam nizsza miedzy 36.2 - 36.3, od 9 dnia znowu mam 36.4. W sumie to w 11 dc mialam 36.6, ale to po nieprzespanej nocy, no i wczoraj 14 dc 36.5, a dzisiaj znowu 36.4. Patrze na ten caly wykres i nic nie wiem. Moze ktoras z Was, by to rozrysowala i moze to rozkimini, bo ja chyba za glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze spada przed owulka to normalne. Tez tak mialam. To dobry znak, jakby przygotowanie do owulki. Wykres w pierwszej fazie moze byc nieregularny, wazne zeby potem byl wyrazny skok. I wlasnie ten brak skoku jest dziwny u Ciebie bo to znaczyloby jakby wcale nie bylo owulacji. Owulke w ktorym dniu cyklu teraz mialas? Przynajmniej jak wnioskujesz z monitoringu? Jakis skok byl bo z 36.2 na 36.5 tylko nie piszesz drugiej cyferki po przecinku a to istotne. Patrze na swoj stary wykres i ja np mialam tak: przed owulka 15dc - 36,35, owulka 17dc - 36,41 i po 18dc - 36,54 i dalej coraz wyzej 19dc - 36,77, 30dc dzien przed @ - 36,41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne zebys widziala roznice miedzy faza temperatur nizszych a wyzszych, u Ciebie niby tak jest: 36,2 a 36,4, tylko niezbyt wyrazna. Jakby taka 36,4 utrzymala sie do konca i nie spadla to roznica jest widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug doktorka byla 17-tego, wtedy byla 36,38, ale ponoc szykka mega otwarta, wiec to byl najlepszy moment. Wlasnie u mnie ta temp. nigdy nie byla tak stabilna i nie bylo takiego progresywnego wzrostu temp. po owulacji. Ostatnio po dwoch miesiacach dalam sobie spokoj z ta temp. i teraz tez sobie chyba odpuszcze. Nawet zalogowalam sie na ovufriend i przy wykresie mam "owulacja nie zostala jeszcze wykryta". Jestem po prostu absolutnie wyjatkowa i nieszablonowa ;) Nie da sie mnie zamknac w zadnych ramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz mialam raz taki wykres na ovu ze nie wykryl mi owulki, dopiero jak wpisalam wyniki testow owulacyjny to cos tam sie pokazalo ale przerywana linia. To znaczy ze nie odczytal Ci owulki po tempce. W sumie rzeczywiscie niezle pokrecony masz wykres. Hmmm nic tu odkrywczego nie wymysle ale skoro masz owulacje to czemu tempka nie skacze? Jak mialam problem z progesteronem to w drugiej fazie wyzszych temp miewalam takie dni ze tempka tak spadala jak na @ a potem zaraz rosla. Widac tak jest przy problemach z hormonami ale u Ciebie jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Czytam Was po cichu bo u mnie nic nowego.... @ była 12-go... Więc to drugi cykl po tabletkach.. Tak piszecie o grupie krwi ja mam rh (-) mój ma (+) Synuś odziedziczył grupę po męzusiu więc po cesarce dostałam zastrzyk z immunoglobiną anty... Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na poczęcie 2 dziecka? Paula Wszystkiego Najlepszego w dniu Urodzin! Spełnienia Marzeń!!! 🌼 ❤️ 🌼 przykro mi z powodu @ :( Czapus fajnie,że dziewczynka :) ważne że dzidzia zdrowa! Ja mam syna chciałabym teraz dziewczynkę...ale przy moich problemach z zajściem to może być i chłopiec.Będę szczęśliwa żeby w ogóle było... Ciamisia serdeczne gratulacje :) Nie pochwaliłaś się córeczką na fb...Chyba,że ja coś przeoczyłam :) ❤️ Griszanka trzymam kciuki 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ovu jest dziewczyna co zaszła w ciążę... Na jej wykresie nie ma wcale zaznaczonej owulacji Same górki i dołki ;) :) więc cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśśś
Czesc dziewczyny! Pozwolcie ze dolacze do was! Jestem 4 dni przed spodziewana @ robilam przed chwila test- oczywiscie negatywny. Czy ktorejs z was test pokazal wie kreski jeszcze przed miesiaczka? Swiruje juz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Baśśś :) Pewnie,że możesz do nas dołączyć :) Niestety ja Ci nie pomogę...w pierwszej ciązy zrobiłam test tydzień po spodziewanej @ a teraz.... chyba się nie doczekam echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam dwa dni przed @ i wyszly wyrazne dwie krechy. Ale to pewnie dlatego ze dziecko jest o tydzien starsze wiec pewnie do zaplodnienia doszlo wczesniej niz myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basss, wiem, ze ciezko jest wytrzymac do dnia spodziewanej @, ale niestety trzeb sie uzbroic w cierpliwosc. Test moze wyjsc wczesniej, ale wcale nie musi. Bywa, ze nawet w dniu spodziewanej miesiaczki wychodzi negatywny, a mimo to ciaza jest. Cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Baśśś wiem że któraś z dziewczyn robiła tes 2 dni przed @ i wyszedł jej pozytywny. Natomiast myslę że 4 dni to za wcześnie najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @. Będziemy trzymać kciuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie duszak miałam na myśli :) tylko nie było jej wpisu jak czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ktos sie pytal czy przed miesiaczka wychodza testy ja robilam 5 dni przed planowana miesiaczka i wyszedl mi pozytywny (slabiutkie dwie kreseczki ) . a teraz mam 8 tydzien ciazy :) ( wymioty daja mi popalic nie mialam tak w poprzenich ciazach ) . maz dostal prezent urodzinowy w postaci testu :) . przepraszam , ze sie nie oddzywalam ale nie mam na nic czasu dziewczyki mam 30 testow owulacyjnych ktos nie potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya trzymaj sie! A na mdlosci bralam Locomotiv jak radzila Griszanka :) Troche pomagal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayu ile chcesz za testy? Ja jeszcze parę mam...ale na przyszły cykl muszę zamówić.Może Twoje będą szczęsliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała zrobić taki prezencik urodzinowy :) 10 pażdziernika mamy 15rocznicę ślubu a 16 męzuś kończy 35 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszka prezent byłby cudowny :) Dziewczyny w końcu musi się wszystkim udać. Każda kobieta zasługuje, by być matką. Dostałam na płytce kilka zdjęć mojej dzidzi i wywołam sobie u fotografa buźkę mojej córeczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus ja też tak chcę :P Jutro grzybobranie :) wyjazd o 4.30... Dziewczynki przeglądam internet w poszukiwaniu jak się robi aniołki z masy solnej :) Zachciało mi się zrobić ozdoby na choinkę :) Znalazłam jedne są śliczne :) ale czy mi się takie uda zrobić....zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ;) ja też lubię takie rzeczy robić :)przeleci do świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzwuszko sliczne te twoje robotki :) Te swiateczne kieliszki bardzo fajne. To wszystko zabawy decoupage? Ja raz zrobilam sobie doniczke z plastikowego wiaderka po orzeszkach ;) Tylko nie uzywalam do tego profesjonalnych materialow, ale i tak wyglada ciekawie :) W sumie ostatnio troche sie nudze, to moze troche sie pobawie ;) Jak znajdziesz jak robic takie aniolki z masy solnej, to podeslij linka, tez chetnie bym sprobowala, choc pewnie wyjda mi jakies pokraki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka jaaasne. ja też codziennie stoję przed pełną szafą i "nie mam w co się ubrać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus to nie dostalas takich duzych zdjec na fotograficznym papierze? Jejku Krzewuszka jak ja Ci zazdroszcze z tym grzybobraniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×