Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kania - tak jak miałam w czwartek, wg testów i śluzu (tempki nie mierze), to był 14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od czego może boleć podbrzusze? bo mnie już kilka dni boli tak jak na@ ale to za wczesnie jeszcze i juz w tym miesiacu mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na necie że przyczyną bólu podbrzusza jest: bóle związane z cyklem miesiączkowym ból owulacyjny przetrwały pęcherzyk jajnkowy Graffa przetrwałe ciałko żółte wczesna ciąża i jej powikłania ciąża prawidłowa poronienie w I trymestrz ciąży ciąża ektopowa zachowana (pozamaciczna-jajowodowa, jajnikowa, brzuszna) ciążą ektopowa pęknięta zaśniad groniasty stany zapalne endometrium macicy przydatków (jajnik, jajowód) przymacicz inne skręcenie torbieli jajnika skręcenie mięśniaka macicy endometrioza nadżerka szyjki macicy SPORO TEGO WIĘC chyba najlepiej pójść do lekarza. Ja też mam takie bóle co jakiś czas od kilku dni. W piatek idę do ginekologa więc się dowiem co i jak. Może to na okres bo 25 powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika śliczusi ten twój synuś, achh jak ja sie nie mogę doczekać jak swoje juz w piątek zobacze:) A ja wczoraj byłam na pogrzebie chrzesnego -ojca a dziś tez wróciłam nie dawno z komuni mojej chrześnicy , komnina była wystawna, bo w restauracji jedzonko pyszne to sobie użyłam , bardzo fajna sprawa, ja za rok już będe sie przygotowywała do komuni mojej córki , i tez sie zastanawiamy z mężem że chyba zrobimy w restauracji, może troszkę drożej , ale przychodzi sie jak gośc, i wychodzi sie jak gośc, to raz, a dwa to jak bede mieć pól rocznego malca,to nie ma szans robienia w domu , bo już przy trójce nie dam rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za miłe słówka :) teraz tylko czekam na jakieś kopniaczki, żeby poczuć już mojego synusia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja w srode ide do innego lekarza zobaczymy co on mi powie bo troche sie martwie czasem w dole brzucha mnie boli nie mocno i sama niewiem od czego to moze byc mozliwe ze tam w srodku sie wszystko rozciaga ale wole to sprawdzic i wogole nie mam sluzu czy to normalne? mdlosci i zgaga mi przeszka mam tylln bolace piersi i wzdecia oraz czeste sikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam 17 dc i według wykresu jutro zaczynają mi sie dni płodne:) Martuś tam w środku zachodzą zmiany i dlatego pobolewa Cie, Pamiętam jak Ewusi pisała,że długo ją bolało podbrzusze Ale pewnie idz do gin innego będziesz spokojniejsza:) Będzie wszystko dobrze kochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrus gratulacje przede wszystkim...myslę ze moze troche pobolec jak sie tam wszystko rozciąga ale generalnie nie powinno przynajmniej mi tak moja pani gin mówiła...mnie tez pobolewało troche to powidziała ze moge nospe brac ale nie brałam...juz zazdrosze ze mdlosci i zgagi przeszły mne męcza nie tyle mdłosci co wymioty ...blee...a ja znów sluzu i upławów co nie miara więc i nabawilam sie grzybka...cóz takie uroki...lekarz mówi ze najlepsza higiena nie pomoze...jesli jest ciemno i cieplo i wilgotno to najlepsze srodowisko dla grzybicy ...a i w ciązy ponoć normalne ...ale juz powoli przechodzi więc jestem spokojna...także ciesz sie ze masz sucho...jeden problem z glowy...ja tak miałam z synem przy pierwszej ciązy...zeo problemów i dolegliwosci a teraz ach...mam żywię nadzieje ze jeszcze sie naciesze ta ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika-gratuluje,piekne zdjecie:) teacherka-wspolczuje takich dzieciakow-ja nie mialabym cierpliwosci...masakra jakas z ta mlodzieza pamietam ,ze kiedys jak chodzialm do szkoly to nauczyciel byl swiety...jak przechodzil obok to sie wstawalo i klanialo ,zeby powiedziec dzien dobry-a teraz...olewka mojego M.siostra wyklada studentom-to jakas paranoja-teraz student wystawia ocene wykladowcy;o szok.. ja wczoraj posadzilam na balkonie truskawki;p a dzisiaj pomidory,ciekwe co z tego bedzie:P...no i kilka kwiatków aaa i posialam koperek ,pietruche i salate..hahahah..ogrodek sobie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nika super zdjęcie :) ciekawe czy ja się dowiem za tydzień czy będzie córcia czy synuś :) ulęgałka jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co słychać ? jak u was z samopoczuciem? u mnie ogólnie ok tylko, że smutna trochę jestem bo wokol mnie pelno lasek w ciazy a ja niestety nie :( jeszcze sie dowiedzialam ze mojej kolezanki siostra w ciazy jest ma 15 lat poprostu masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Jestem tak zabiegana,że nie mam czasu nawet kiedy siąść do komputera i napisać :( Natii tak to już na tym świecie jest... moje 2 koleżanki na dniach mają rodzić,trzecia termin ma na sierpień...w piątek byłam na roczku u córci braciszka ehhh... Dorotq fajny ogródek :) a ja latam po szkółkach ogrodniczych i szukam magnolii o żółtych i pachnących kwiatach.Chciałam do siebie i mamy na dzień matki.W jednej szkółce były ale trochę liście przymarznięte bo parę dni temu było w nocy -1.A były po 50zł ...na allegro oglądałam i lecą po 100-125 zł plus transport...więc drogo... U mnie 8dc temperatura jeszcze nie spadła wiec jest jeszcze przed owulacją... od piątku nie popuszczam mężusiowi :P mam nadzieję,że tak będzie dziennie do owulacji... :) Oluś co tam U Ciebie słychać? Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najbardziej dobija mnie to ze te ktore chca miec dziecko nie moga zajsc a takie gowniary co nie wiedza nic o zyciu zachodza bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła moja koleżanka i Emilia jest już na świecie :) Rodziła naturalnie ale skończyło się cesarką.Mała miała podgiętą raczke i owinięta była pepowina...nie chcieli ryzykować... Czeka mnie wyprawa do sklepu po różowe ciuszki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mama mi opowiadala ze jak mnie rodzila to mi się noga w pepowine owinela i prawie martwa sie urodzilam :) tez juz bym chciala byc mama ale niestety jeszcze musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie na kazda przyjdzie kolej glowa do góry jak juz czekam 4 lata:O dzis jest 7 dzien po IUI i czekam na poniedziałek wtorek na @ a jak nie przyjdzie to ide na bete bedzie to moj najszczesliwszy i dlugo wyczekiwany czas najlepsze bedzie to ze moja 18 letnia siostra jest w ciazy:/ na 24 grudnia ma termin mieszka w UK i dzidzius bedzie mial podwójne obywatelstwo polskie i Brytyjskie bo tatus to brytyjczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja jutro albo pojutrze powinnam dostać @ a tu cisza. ani brzuch mnie nie boli ani nic, a najgorsze to ze w czwartek lece do egiptu i albo bede w ciazy-to akurat super, albo bede miala @ i masakra. oczywiscie przed chwilka zrobilam test i negatywny, jeju ale ja narwana jestem. nie dosc ze wczesnie to jeszcze wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z bratem. Jego żona jest w ciąży i dowiedzieli się że będzie dziewczynka:) teraz myślą nad imieniem bo mysleli że to będzie chłopak i mieli imię dla chłopca:) i właśnie oglądam filmik z usg. Ciesze sie ale z drugej strony tez zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamy siostra tez jest w ciazy ma termin na grudnia zazdroszcze jej już ma 2 dziewczynki teraz niby chlopiec ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy rzeczywiście jest taki baby boom, czy to my jesteśmy przewrażliwione i wyłapujemy wszystkie ciężarne:) bo ja się momentami czuję osaczona wiadomościami o ciążach znajomych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio doszłam do wniosku że wszędzie widzę cieżarne albo kobiety z takimi malutkimi dziećmi:) może jest jakiś wysyp:p tylko nie u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to że cię boli dołem w brzuchu to normalne tak bedzie jeszcze przez kilka dni, co do suchości to ja miałam tez na początku sucho , oj nawet długo , a teraz od miesiąca masakra mokro , wilgotno , cały czas wyłazi taki gesty , kremowy śluz, teraz w piątek zgłosze to lekarzowi zeby to zobaczył czy to własnie nie jakias grzybica, ale oczywiscie skoro sie martwisz to pewnie idz do innego lekarza , to nie zaszkodzi paula , jestes narwana , ale oczywiscie zrozumiałe ze chciałabys juz wiedzieć, na ewno dni ci sie dłużą, krzewuszka to gratulacje dla kolężanki, ja dziś byłam w odwiedzinach u mojej , co tydzień temu urodziła tez córkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie wysyp ciąż jest tylko my tak chcemy że wszędzie widzimy ciężarne i małę dzieci. Ja też tak mam, to już obsesja. Przyszła wiosna, kobiety podkreślają swoje brzuchy bo nie nosza juz kamuflujacych płaszczy. Ehhhh mi się czasami aż łza w oku zakręci że kolejna znajoma w ciąży i niedlugo rodzi... Ja nie staram się długo o dziecko bo dopiero 4 miesiac tak naprawdę ale mysle o dziecku ponad rok. I widzę że po takim dłuższym czasie myślenia o maleństwie zaczynam byc zazdrosna o to ze ktoś jest w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ a co tu tak pousto gdzie sie wszytkie podzialyscie ? ola jak tam @ przyszla czy nie oby nie !!!! bezik jak sie czujesz jak @ dalej boli cie kregoslup? reszta dziewczyne co u was meldowac sie szybciutko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzis mam czas to bede na bierzaco z wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05.........dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................4................25..........05.0 5........podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05.........wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06..........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........10.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......... Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1...............21...........04.10.12........?........Anglia Maya10............5...............28...........09.10.12...... syn......Ireland Słasica.............1...............28...........03.10. 12 .......?.........Mazury Ulna.................3................28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2.................?............24.11.12........?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4................28...............?. ..............?..........śląskie Miax3...............1...............20...........25.12.12........?..........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25................??............??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................4................25..........05.0 5........podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1...............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5...............28...........09.10.12.. .... syn......Ireland Słasica.............1...............28...........03.10. 12 .......?.........Mazury Ulna.................3................28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2.................?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4................28...............?. ..............?..........śląskie Miax3...............1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25................??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×