Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

chyba pojde zrobic test owulacyjny.. myslicie ze o tej porze wyjdzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko dzisiaj mam 18 dc. Wczoraj i przedwczoraj mialam klucie w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ melduje sie i ja u nie wszytko ok nie ma o czym pisac :P pozdrawiam was wszystkie i za testujace trzymam kciuki &&&& :) milego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania czekamy... :) U mnie 10dc testu owulacyjnego jeszcze nie zrobiłam... Ja już z mężem działam 4 dzień...postanowiłam,że do owulacji i parę dni po będą przytulanki codziennie.Zobaczymy jak to bedzie w praktyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krechy takie same :) no moze jakby sie przyczepic to mozna stwierdzic ze minimalnie jasniejsza wyszla ta testowa ale prawie niezauwazalnie ehhh gyby to taki test wyszedl za 2 tygodnie ale ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tych witaminach co pisałam to nazywają się alveo.Podobno dobre.Pomogły koleżance...tylko,że drogie.Jej koleżanka sprzedaje butelkę za 130zł a na internecie i w sklepach są droższe :( Muszę o nich poczytać troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mam wiem... wczoraj bylo male co nieco i nie wiem czy działać dzisiaj czy jutro dopiero. ochote mam dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka nie robiłam testu okres był nie normalny bo prawie wogule mi nie leciało sobote tylko troche i w niedziele a w poniedziałek jak poszłam do gin wtedy to wogule nic nie leciało... Ja nigdy nie miałam obfitych@ ale ta była bardzo krótka i bardzo mało obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka ja to musze jakos zorganizowac.. jak powiem mojemu: "chodz sie bzykac bo mam owulacje" to nic nie bedzie bo powie ze ja chce seksu tylko dla dziecka. musze tak go zachecic zeby myslal ze to on chce :) ehhh ciezkie jest zycie kobiety z waznym celem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania no niestety ciężkie... wiem coś o tym... Ale dla chcącego nic trudnego...my dziewczyny musimy kombinować...poradzisz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Kszewuszka dzieki za radę, nifuroksazyd znam dobrze bo bylam juz w egipcie :) i rzeczywiscie pomaga i to bardzo. kurcze zrobilam rano test i oczywiscie negatywny, ale juz wiem ze dzis albo jutro przyjdzie ta wredna @!!!! jestem wsciekła. brzuch mnie boli juz mam lekkie plamienie nie no nie ma to jak wyjazd i @ :( trudno przynajmniej zaczne brac leki i działamy znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra na @ nie ma rady...przychodzi zawsze w nieodpowiednim momencie... Ja tak miałam na Krecie dobrze,że byliśmy 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo!!!! trudno oby bylo krotko. ale moze jak bede wypoczeta i zrelaksowana to lepiej nam pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym pojechala sobie do takiego egiptu, tunezji albo na krete :) ehhhh a tak wogole to chetnie pojechalabym na kilka dni gdziekolwiek a w najblizszym czasie to nie jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja lece na babski wyjazd z mama tesciowa i jeszcze jedna kobitka. lecimy do hurghady a mezowie pilnuja domów :) a w wakacje to moze z mezem gdzies w polske pojedziemy - on boi sie bardzo latac. Ja tez sie boje ale trudno wypije drinka na odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak ja bez Was wytrzymam ?? chyba bede kazala mezowi wlazic i Was czytac i mi referowac !! albo dorwe tam neta trudno. dobra czas sie wziac do pracy w domu. buziole !!! trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i pozrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaa
Witam. Wraz z narzeczonym staramy się o dziecko. Ostatnią @ miałam 24.03.2012 ... mamy już 22.05.2012 a okresu wciąż nie ma i nawet na to się nie zapowiada... robiłam już testy domowe dokładnie 23.04 , 28.04, 8.05 i 11.05 wszystkie wyniki byłe negatywne. dodam również,że częściej korzystam z toalety niż zwykle... mam większy apetyt... nie wiem co o tym myśleć do lekarza jestem zarejestrowana dopiero na 31.05. Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mmalaykaa :) My nie jesteśmy lekarzami... jeśli testy wychodzą negatywne to może zrób betę? Na 100% będziesz wiedziała na czym stoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×