Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja tez ciage o tym mysle. nie wiem ja bedzie na wyjeździe ale pewnie znajac mojego farta @ przyjdzie w najwiekszy upał i jak bede na plazy albo na basenie. chociaz moze nie przyjdzie i wroce z dzidzia w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam w egipcie w podróży poślubnej to jak na złość dostałam @. to była masakra.To był @ nie do opanowania:D ale mimo to milo wspominam ten wyjazd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................4................25..........05.0 5........podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1...............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5...............28...........09.10.12.. .... syn......Ireland Słasica.............1...............28...........03.10. 12 .......?.........Mazury Ulna.................3................28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2.................?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4................28...............?. ..............?..........śląskie Miax3...............1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25................??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e trudno jezeli mam dostac @ to oby jak najszybciej i niech sie konczy i spada zeby szybko leki brac i wiesołek i dalej dzialac. moze wypoczeta i wyluzowana łatwiej osiagne cel :) jutro zrobie tylko test rano albo w czwartek i wtedy na 99 % bede wiedziała czy ciaza i sie oszczedzac czy czekac. mysle ze 16 dni po owu to juz chyba wiarygodny wyjdzie jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka juz zmienilam kochana :* bezik szkoda ze cie boli ale dobrze ze chociaz mniej to pij te ziolka a szybko dzidzia zaskoczy trzymam kciuki :) ola jeszcze nic nie wiadomo a robilas ten tescior? petera i za ciebie trzymam kciuki zeby @ nie perzylazla i wam sie udalo :) reszta dziewczynek badzmy dobrej mysli nie ma co sie poddawac trzeba walczyc do konca :) motywacje mam bo @ sie skonczyla a zaraz owulka i nowe nadzieje eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam miedzy 8-12 dc aprzy 23 dniowych cyklach ostatni byla i tak samo wykres mi potwierdza ostatnio tez tak mialam ale za pozno zadzialalam bo byla 9dc a przytulanki byly 11 12 13 dc no i za pozno to bylo wtedy jak mnie tak przewialo i mnie kregoslup bola i zab wiec dupa z tamtego cyklu a w tym juz teraz dzialam bo owulka wypada w weekend a ja akurat mam dom pelen ludzi bo sa moje urodzinki nie bedzie jak dzialac wiec licze na to ze moze wojowniki przetrwaja jak zadzialalm wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA _30_ PRZEPRASZAM CIĘ NAJ MOCNIEJ KOCHANA JEST WAS TU TYLE , I PO PROSTU ZAMIAST PATRA NAPISAŁAM PAULA , PATRA PISAŁA COŚ O NARWANIU BO ZROBIŁA TEST PRZED @@@@@@ PRZEPRASZM RAZ JESZCZE , NIE CHCIAŁAM CIE URAZIĆ WIEM ZE CHCESZ MIEĆ DZIDZIUSIA , POTRAFIĘ SOBIE WYOBRAZIĆ CO CZUJESZ , KIBICUJE CI I WIERZE ZE CI SIE UDA , CZEKAM NA WIADOMOŚCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:55 [zgłoś do usunięcia] patra24 hej dziewczynki ja jutro albo pojutrze powinnam dostać @ a tu cisza. ani brzuch mnie nie boli ani nic, a najgorsze to ze w czwartek lece do egiptu i albo bede w ciazy-to akurat super, albo bede miala @ i masakra. oczywiscie przed chwilka zrobilam test i negatywny, jeju ale ja narwana jestem. nie dosc ze wczesnie to jeszcze wieczorem... 23:21 [zgłoś do usunięcia] ulna30 paula , jestes narwana , ale oczywiscie zrozumiałe ze chciałabys juz wiedzieć, na pewno dni ci sie dłużą, MIAŁO BYĆ ZAMIAST PAULA -- PATRA24 . Patra jeśli cię tez to uraża to tez przepraszam sama tez byłam narwana jak czekałam zeby @ nie przyszła nie mogłam sie doczekac kiedy mine dzień spóznienia zeby zrobić test tez mi sie dłuzyło strasznie Chyba mieszam już natym forum chyba najwyższy czas sie wynieśc z tego miejsca nigdy nie miałam nic złego na myśli***** Wszystkim starającym zyczę wszystkiego dobrego , obyście szybko za fasolkowały. POWODZENIA i ZDRÓWKA DLA KAŻDEJ Z OSOBNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a powiedzcie mi znacie sie na snach ? czasem śni mi sie moja babcia która zmarła jak mnie jeszcze na świecie nie było, była bardzo chora, znam ją tylko ze zdięć i z opowieści rodziny i jej przyjaciół, wczoraj też mi sie śniła : leżała miała coś dziwnego na twarzy jakby kask plastikowy , nie mogła mówić , ja tylko do niej mówiłam, przeraził mnie ten sen , nie wiem co ten sen oznaczał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna ja nie czuje sie urażona, sama napisalam ze narwana jestem. myśle że Paula też zrozumie ze to pomyłka.a tak swoją drogą-Paula podziwiam i mocno trzymam kciuki. Ulna Nie uciekaj z forum, bedzie nam Ciebie brakowało. :) dobranoc odezwe się jak wrócę buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Wczoraj mnie cały dzień nie było jechałam z mężem za Poznań a to kawałek drogi... Trzymam kciuki za testujące :) Patra fajnie masz z tym Egiptem :) a byłaś już czy lecisz pierwszy raz? Polecam tabletki na...dolegliwości żołądkowe... :P bo prawie każdy je tam ma Nifuroksazyd. Nie są drogie,polecił mi je lekarz i są bez recepty.A są naprawdę skuteczne...inne nasze nie działaja... Udanego wypoczynku życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko kochana ja prawie nic nie czułam...szyjke miałam tylko wysoko i bardzo miękka a zawsze miałqam drwrda i nisko...a poza tym to tylko jakoś tak sutki mnie bolały ale wiesz jak to jest z tymi objawami ja sie chce zajsc w ciąze:) no ale generalnie poza tym nie czułam nic szczególnego...tak jak przez @...płci jeszcze nie znam ale chyba będzie chłopczyk ...chociaz wszyscy mówią ze dziewuszka...zobaczymy byle zdrowe...brzucho rosnie...zreszta jak ja cał ...oj przytyłam juz sporo...przy pierwszej ciązy tak nie mialam no ale kazda ciąza inna...pozdrawiam kochane i przesylam fluidki ciązowe...a i trzymam kciuki za testujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Maju wiele dziewczyn pisało ,że miało @ w ciąży i było wszystko w porządku, główka do góry:) Biegusia ale ten czas leci niedawno nam pisałaś ,że nie musisz czychać na jajeczko:)odzywaj się częściej:) Kochane wczoraj upiłam dwa testy i znowu były tylko te apteo. Jeden zrobiłam wczoraj wieczorem i wyszedł negatywny tzn wyszły takie zarysy białych kresek...został mi jeden ale postanowiłam go zrobić dzisiaj rano i znowu wyszła bladoróżowa kreska... ja już nie wiem co jest:(. W nocy strasznie dużo piłam i miałam taki jasny mocz ale już wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko. Może kup test ale innej firmy. Może w jakiejś innej aptece. I wtedy zrób test jutro rano. Przed snem postaraj się wypić troszeczke mniej. Chociaż zdaje sobie sprawę, że w te upały jest trudno:) Wiem że troche szkoda kasy, ale może kolejny test innej firmy coś wyjaśni:D Ja trzymam kciuki:D Do mnie jeszcze @ nie przyszła. Wiec nadal czekam. A raczej nie czekam na nią. Łudzę się że nie przyjdzie. W piątek robie teścior. Juz nie umiem się doczekać. Już odliczam dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju i tak zrobię kupię inny i będę miała jasno na białym a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że tak. Przecież woda wypłukuje wszystko itd. I mysle że może to sprawić że poziom hcg się zmniejsza. Więc zrób jutro rano. i oczywiście daj znać. Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja się ciesze jak czytam, że którejś z was się udało. Normalnie sobie nie wyobrażacie. Jakoś się ju ż z Wami zżyłam. Mąż się już troche śmieje bo zamiast zamykać to forum a tylko odświeżam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuję się dobrze. Chodź zaczyna mi się wydawać, że okres dostanę, bo bolą mnie piersi jak na @. ALe jeszcze nadziei nie tracę. W piątek się okaże. Chociaż dwa tyg temu miałam zabieg ze znieczuleniem więc przed zabiegiem zrobiłam test. Niestety negatywny. Ale zobaczymy co będzie w piątek. W domu mam dwa rodzaje testów, więc jak jeden wyjdzie pozytywny od razu zrobie drugi. Ale powoli przestaję na to liczyć. ALe zawsze zacznie się kolejny cykl więc może wtedy się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lipcu mam obronę, potem urlop więc może wtedy coś się wylęgnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kardioline- b ył w promocji w superpharmie i inne zamówiłam na allegro. Te drugie zamówiłam na allegro. Nie mają podanej firmy. Dlatego jak ten z allegro wyjdzie poztywny to ten drugi myślę że napewno tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ile kosztował?może kupię dzisiaj jutro zrobię ale to będzie mój ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Ulęgałka zrób tak jak pisze maja:) Ciekawe czy ja sie zaliczam do tych co miały @ na początku ciąży? okaże sie w poniedziałek ale nie nakręcam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna cena była po 14,99 ja go kupiłam za 6 zł. Czasem mają takie promocje. Moja siostra tam pracuje więc zdaje mi relacje kiedy są promocje :D Moja bratowa też kupiła inne za 7 zł a były też chyba po 15. I wykazały jej ciążę :D więc mam nadzieję że mi też wykarzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba mam dzisiaj owulację... mierze temp i dzis skoczyla mi w gore o 0,5 stopnia. Wogole to ja w tym miesiacu poznaje dopiero swoj cykl :) ale lepiej pozno niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×