Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość mmalaykaa
no wlasnie jak pojde do lekarza to tez i na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co slychac u was? mnie kurcze coś bierze jakaś choroba ;/ frebra mi urosla katar kaszel masakra i do tego czasami poboluje mnie podbrzusze nie wiem czemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie dzisiaj 14dc ,jak narazie nie mysle o dniach plodnych,jak mowilam odpuscilam narazie-moze samo wyjdzie bez myslenia o tym:) tez bym pojechala na wakacje ,ale nie wiem czy pojedziemy,jak juz to pewnie w sierpniu-jak zwykle my to jezdzimy w gory:) uwielbiam od 3 lat jezdzimy do Małego Cichego:) bo w Zakopanem za duzo ludzi, w tamtym roku jezdzilismy duzo po Slowacji ,zwidzac zamki i jaskinie-super sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane bylam dzisiaj u lekarza jest wszystko dobrze jestem w 5tyg i 2dniu za 2 tygodnie mam wizyte i juz pewnie uslysze bijace serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się czuję tragicznie:( kręgosłup mnie od wczoraj tak boli, że jak wracam z pracy to leże na podłodze z nogami do góry...nie mogę sobie miejsca znaleźć :( powoli czuję poboloewanie brzucha jak na @ źle znoszę te upały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki , mąż dziś odebrał wyniki nasienia , posiewu nasienia i mocz, pogorszyły sie wyniki nasienia mimo że bierze 2 miesiące androvit, do tego w moczu ma urobilinogen i bakterie w nasieniu, w przyszłym tygodniu idziemy do lekarza po antybiotyk oboje musimy go wziąć, martwi mnie ten urobilinogen w moczu bo nigdy go nie miał 2 miesiące temu robił badania moczu i było ok, wygląda na to że to przez androvit, mam nadzieje że nic mu nie jest :( ze starankami narazie stop .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję!!! Krzewuszka nie musialam sie duzo starac wczoraj i szybk zaciagnelam mojego na igraszki :) Dziewczyny zastanawia mnie cosik. Moze odpowiedza mi te co mierzyly I MIERZA temperature regularnie. ja mierze coedziennie i wczoraj mialam skok o 0,5 stopnia sluz rozciagliwy plodny, test owu pozytywny i dodatkowo plamienie chyba owulacyjne czyli jak dla mnie owulacja. A dzisiaj temp spadla o 0,3 stopnia i sluz jest juz wodnisty. czy to normalnie jest, miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śluz bardzo dobrej jakości (najbardziej płodny) - wystarczy jedna opisana cecha: - rozciągliwy na co najmniej 2 cm - jak jajko białka kurzego - wodnisty - przejrzysty - płynny - szklisty " czyli masz cechę wodnistą. wodnisty-płodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku kochany przytulam mocno! Wyczytałam gdzieś,że jednym androvit pomaga a innym wręcz przeciwnie... Idżcie koniecznie do lekarza... może jakieś inne witaminki przepisze i pomogą... Kurcze zawsze mamy pod górkę :( jak nie urok to s..... :**** U mnie 11dc i żadnych objawów na owulację,pewnie jeszcze za wcześnie... w tamtym cyklu miałam około 14,15 dc... Testu owulacyjnego jeszcze nie zrobię,poczekam do soboty... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chce antybiotyku dopiero brałam :( lekarz powiedział że obydwoje musimy go wziąć , w środe idziemy do niego , krzewuszko rób teścik może wcześniej będzie żeby nie przegapić, ja od przyszłego cyklu będe robiła codziennie od 6 dc bo mam krótkie cykle , tera na pewno nam sie nie uda nie dość że oboje mamy kulawe wyniki to jeszcze antybiotyk , shit , raz jak miałam monitoring miałam owulke i pęcherzyk pękł a nic kompletnie nie czułam że to owulacja , jakby nie monitoring to bym nie wiedziała, :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ale wczoraj mialam rozciągliwy i jak białko jaja kurzego... Bezik nie martw sie lekarz odpowiednio zniweluje wasze problemy. I zaraz po napewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!! Beziku zobaczysz teraz będzie wszystko dobrze:). Ja testu nie robiłam, szkoda mi pieniędzy ,na pewno @ przyjdzie a po niej idę do lekarza bo to nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D widzę ze na forum smutna atmosfera. No mysle że nie możemy się załamywać. Wierze że nam wszystkim się uda. Ja jutro ide na wizyte.@ jeszcze nie przyszła ale wydaje mi się że przyjdzie ale mam nadzieje że nie do jutra:D Ale rano i tak zrobie teścik choć wiem że i tak wyjdzie negatywny. Pobolewa mnie podbrzusze i piersi jak na @ ale zobaczymy jutro. Dziewczyny ja trzymam za was wszystkie kciuki i najlepsze jest to, że zbliżaja się wakacje a to czas odpoczynku feromony i te sprawysię produkują a odpoczynek i szczęście to dobre klimaty na poczęcie dziecka więc... głowa do góry. Wszystko przed nami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) :* Podczytuje Was ale jestem padnięta w ostatnich dniach:( Dużo papierkowej roboty i do tego studia dochodzą....szkoda gadać. Bezik - rozumiem, że się denerwujesz:( wydaje mi się, że będzie ok wszystko. W końcu, co najważniejsze, wiecie co się dzieje, teraz jakieś lekarstwa i do dzieła:) ulęgałka - cały czas myślę co tam u Ciebie, myślę, że może jest szansa, że @ nie przyjdzie:) dawaj znać kochana:) Kania - jak staranka? już po owulce? kszewuszka - :* maja - :* i reszta dziewczynek - :*:*:*:* Ja już sama nie wiem czy @ przyjdzie czy nie.....niby można się doszukać na siłę jakiegoś innego samopoczucia.... ale pewnie to tylko złudzenia i będe musiała odwołać moją wizytę 1.06 u gina.... a tak chciałam iść do niego, bo dobry podobno...rzadko jest u mnie w mieście.... POZDRAWIAM KOCHANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🖐️ ja sie melduje dopiero teraz bo dzis bylam na zakupkach a pozniej sie opalalam bo mamy ladna pogode wiec z niej korzystam :D kochane nie bede odzywav sie w weekend bo mam jutro gosci i od rana w kuchni siedze musze zrobic dwa ciasta bo znajomy z rodzicami przyjezdza wieczorem a w soote reszta ludzi wiec tez musze zrobic jakies dobre jedzonko no i wszytkim pokoje przygotowac wiec odedzwe sie do was w niedziele wieczorkim sciska was wszstkie mocno i zycze milego weekendu :* marta no widzisz skarbie wszytko jest dobrze za dwa tygodnie zobaczysz serducho jeszcze raz gratulacje !!!! odpoczywaj a wzielas L4 ? bezik przykro mi mam nadzieje ze lekarz cos zaradzi i ze wyniki meza sie poprawia tulam mocno skarbie :* ola wiec moze jestes jak @ nadal nie przychodzi zrob test za jakis czas trzymam mocno kciukasy zeby sie udalo &&&&&&& za dziewczynki testujace tez mocno trzymam dajcie znac o wynikach &&&&&:) teacherka biedulo koniec roku wiec ty masz duzo pracy wspulczuje ci buziaki przesyla :* pozdrawiam reszte dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka - ale masz fajnie:) taki zlot, pogoda ma być fajna, rozerwiecie się :) życze miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje teacherka tylko ze pogoda w Polse ma byc ladna a tu nigdu nie wiadomo chociaz narzie mamy upaly oby bylo juz tak cale lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramysie
Witam. Od jakiegoś czasu czytam to forum i postanowiłam wreszcie napisać. A więc może zacznę od początku. Z mężem staramy się o dziecko już prawie dwa lata i nic. W każdym cyklu miałam pełno wymyślonych przeze mnie objawów... W tym miesiącu jest inaczej. Ostatnią miesiączkę miałam 01.05 a 22.05 wystąpiło u mnie brązowo-brunatne plamienie, które trwa do teraz. Miesiączkę powinnam mieć 01.06 i zastanawiam się skąd to plamienie? Miesiączka zdecydowanie to nie jest ponieważ mam bardzo obfite a teraz jest tylko kilka plamek...Czasem jakby po prostu jakaś brązowa woda. Piersi mnie nie bolą jedyne co to takie dziwne uczucie, jakby skurcze w macicy. Jak myślicie? Jest jakaś szansa? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka ja juz sama nie wiem czy po owulce jestem czy przed czy wcale jej nie bede miala. Objawy owulacji mialam wg mnie dosc duze. Starania byly b.czeste. Ale wg tego wykresu na ovufriend.pl pokazuje ze owulacja nie zostala wykryta... a test byl pozytywny. Dzisiaj zrobie ostatni test jeszcze zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja juz po wizycie u ginekologa. Jestem naprawde zadowolona:D chyba po raz pierwszy wyszłam od ginekologa usatysfakcjonowana. dostałam skierownie na badania hormonalne. Chyba wszystkie jakie są możliwe mi dała do zbadania:D Powiedziała, że mogę mieć problem z hormonami związanymi z tarczycą, ale to się okaże. Kazała mi przyjść 15 dnia cyklu żeby zobaczyc czy będzie owulacja. Tak więc kochane jestem dobrej myśli. Zwłaszcza że wszystko mnie boli jak na okres więc może ta @ przyjdzie. Tylko wiecie co dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy. I wyszedł cień cienia cienia i nie wiem co o tym myśleć. Wzięłam go za negatywny ale za tydzień powtórze i zobaczę co jest grane chyba że dostanę okres to się wszystko wyjaśni:D Buziaki dla Was przesyła pełna optymizmu Maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Maju to jest szansa ,że może się udało ,chociaż u mnie dwa testy wyszły z drugą kreską ale Tobie jak najbardziej życzę ,żeby się udało. U mnie na razie @ nie mam ale się zbliża bo już krostki wyskakują a więc znowu nici. Ja też się zgłoszę do gina po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato idzie latoo
ulęgałka a jestes przed terminem @ czy po? nie lepiej isc na badanie bthcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane lato:) Jestem po terminie ale ja mam nieregularne @ niestety, nie czuję ciąży ale ,że @ idzie jak najbardziej...więc czekam ale obiecałam sobie ,że już w następnym cyklu nie będę kupowała ,żadnego test tylko pójdę na betę bo na te testy to można wydać fortunę!! Dziękuję kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Ulęgałko jest nadzieja:D u Ciebie i u mnie. Mnie też wszystko boli jak na okres. I co chwila latam do łazienki żeby sprawdzić czy @ nie przyszłą. A tu ciągle nic. Dzisiaj niby powinnam dostac, ale ja też mam nieregularne więc to dla mnie żaden wyznacznik te moje obliczenia:D raz mam co miesiąc a raz co trzy więc nic nowego. Zobaczę jak do poniedziałku się nie pojawi to zrobię znowu test. Robiłam 1o dni temu i nie było ani cienia a dzisiaj jakiś tam był. Ale się nie nakrecam :D Ulęgałko trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy temperatura jest wiarygodnym źródłem potwierdzenia wystąpienia owulacji? Tak. Jest to związane z gospodarką hormonalną organizmu i z faktem, ze po owulacji (zazwyczaj jeden dzień po) zaczyna działać hormon progesteron, który odpowiedzialny jest za wzrost temperatury ciała. Zmiana poziomu temperatur spowodowana działaniem progesteronu potwierdza wystąpienie owulacji i rozpoczęcie fazy wyższych temperatur, które utrzymują się aż do kolejnej miesiączki. Jeśli natomiast do owulacji nie dojdzie, wówczas progesteron nie zostanie uwolniony, a tym samym skok temperatury nie zostanie odnotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×