Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

HEJ dziewczynki!ja tylko na chwilkę wpadłam.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KANIA!SPEŁNIENIA MARZEŃ I 2 KRESECZEK:) ale masz fajnie Małpeczko!pieknych wakacji zyczę!JA MAM DO FRANCJI ZABI SKOK:) według oliczeń na ovufriend mam dostac @ za 3 dni,no zobaczymy narazie nic nie czuje(oprócz króciutkiego pobolewania dziś w prawej pachwinie)poza tym obrzeram sie jak swinka i chyba zaraz pekne...:(...czas wziaść się za siebie,ale moze po @ wiecej motywacji bedzie...no ale oby nie przyszła!czego i reszcie Wam życzę.miłego wieczorku dla wszystkich:)gdzie nasze brzuchatki?jak sie czujecie?jak wasze dzidziusie.BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak badanie mam w czwartek, w szpitalu, w poznaniu, na Polnej...nie stresuje się już nawet, nie mam czasu bo ciagle coś robię, szał poprawy ocen, więc tylko drukuje testy i sprawdzam :P no i konczę pracę licencjacką męża. Jutro idę do fryzjera i na przymiarkę sukienki więc trochę sobie humor poprawię, w środę długo pracuję więc jak wrócę koło 17 to zacznę się nakręcać....szkoda, bo koło czwartku mam owulację, a w piątek ciągnę mojego na badania nasienia hehe więc teraz mamy post już, a z tabelki się wypisałam, bo czerwiec jest na straty spisany i nie chciałam sobie kolejnego cyklu dopisywać, bo strasznie dołuje mnie to liczenie.....:( myślalam ze bedzie hop i już, gdyby się udało za pierwszym razem to już bym rodziła ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak badanie mam w czwartek, w szpitalu, w poznaniu, na Polnej...nie stresuje się już nawet, nie mam czasu bo ciagle coś robię, szał poprawy ocen, więc tylko drukuje testy i sprawdzam :P no i konczę pracę licencjacką męża. Jutro idę do fryzjera i na przymiarkę sukienki więc trochę sobie humor poprawię, w środę długo pracuję więc jak wrócę koło 17 to zacznę się nakręcać....szkoda, bo koło czwartku mam owulację, a w piątek ciągnę mojego na badania nasienia hehe więc teraz mamy post już, a z tabelki się wypisałam, bo czerwiec jest na straty spisany i nie chciałam sobie kolejnego cyklu dopisywać, bo strasznie dołuje mnie to liczenie.....:( myślalam ze bedzie hop i już, gdyby się udało za pierwszym razem to już bym rodziła ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję kochane za życzenia :* jesteście wspaniale. Tyle milych życzeń a jedno w kółko sie powtarza i mam nadzieje ze sie spełni :) Małpko zazdroszcze Ci tych wakacji :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
Dziewczyny, zrobilam jednak test, bo tak sie wczoraj slabo czulam i.... jest bardzo ale to bardzo POZYTYWNY !!! To jest nasza pierwsza fasola i udalo sie za pierwszym razem !!! Jeszcze nie moge uwierzyc. Kupie jeszcze drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Enel gratulacje!!!! Spokojnych i zdrowych 9 miesiecy :) Mój test niestety negatywny ale co tam... Lato sie zbliża może zaliczę "wpadkę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Enel gratulacje, niech zdrowo sie rozwija, oczywiscie pisz co i jak w trakcie. ja jestem jakas chora, gardło mnie boli i mam kaszel masakra w czerwcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) enel gratulacje:):) Ja mam 40 dc i na @ sie nie zanosi wiec narazie nie bede zmieniać nic w tabelce dopiero jak dostane i zaczne brać leki to dalej bede liczyć cykle.W tym miesiącu i tak owulacji nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ulęgałko nie mam właśnie i to mnie trochę martwi ale w środę mam wizytę u ginekologa więc mam nadzieje ze coś na to zaradzi. Mam nadzieje ze wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kurcze pierwszy cykl starań i już takie zawirowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zawieszam starania,bo takie nieregularne to kosmos takie długie cykle nie moga ostatnią @ dostałam w 40dc i czułam że będzie,a teraz nie czuje wiec pewnie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne jak nigdy nie wiesz kiedy @ przyjdzie a i tym bardziej jak raz owulacja jest a raz nie:( mam nadzieje że tabletki pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam iśc do ginka swojego ale on za tydzień dopiero będzie. U mnie ovu wykazała 8 czerwca owulację to są jaja!!!:)ale to oczywiście kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enel gratuluje! Niesamowite... mało komu udaje sie za pierwszym razem :) pozazdrościć tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Wczorajszy test wyszedł tak samo jak dzisiejszy, jak sie przypatrzysz pod pewnym kątem to widać szarą kreskę ale to nie jest pozytywny test bo w ulotce pisze że jest to bardzo czuły test i żeby uznać za pozytywny druga kreska musi być chociaż trochę różowa jak kontrolna. Na moich tego koloru nie ma więc kiszka totalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kasia jeżeli nie ma drugiej takiej samej kreski albo ciut jaśniejszej to nie ma co sie nakrecać,mi w zeszłym cyklu wychodziły blade kreski prawie nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak misia teraz miałam 46 dc miałam troszeczkę stresów... ale teraz już mi się wszystkiego odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w tamtym wyszła druga ale miała zabarwienie koloru różowego i lipa... spokojnie Kasiu musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy, fajnie ze tu tak z Wami piszę bo mój mąż tak trochę mało rozumie ;) jak myślicie, co może być powodem takiego opóźnienia? (12 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dużo powodów Ja mam ciągle opóznienia teraz mam 40 dc czyli spoznia mi sie jakieś 10 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×