Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Ulęgałko a jak sprawdzasz czy jest otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny albo zaczyna mi się @ albo mam krwawienie owulacyjne bo normalną jasna krew mam na papierze!!!:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENEL=serdeczne gratulacje!super!:)pozazdrościć...ach!:) ULĘGAŁKO KOCHANA!no,oby to nie wredota@!!! ja zero objawów na @..ale,znając zycie i moje cykle to pewnie znów sie spózni...:(ale jak przyjdzie to chyba tez dajemy sobie spokój na jakis czas...(?)ach,juz nic nie wiem..ide szykowac kolacyjkę na mecz(znów u nas pełna chata bedzie chłopali...)a,wy ogladacie?jestescie za polską?czesi daja ładnie! dopiero mecz sie zaczoł ,a juz 2-0!no juz nie smęcę.Pozdrawiam Was wszystkie!:) a,brzuchatki juz chyba nas opusciły...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKA=trzymam kciuki za badanie!bede czekac w czwartek na dobre wiesci!buziaki i główka do góryyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wy macie po 40 dc masakra a ja mam po 55. zaczelam brac leki. Ulęgałko działaj jak mozesz :) powodzenia trzymam kciuki moze bedzie gol :) teacherka ściskam i trzymam kciuki za badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Polska strzeli gola to może mój też będzie miał ochotę strzelić też gola:) Juhaaa no jasne!!! Opowiedz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że to raczej bedzie przytulanko pocieszające :) po naszej porażce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i śluzu miałam od wczoraj jak nigdy!!! wczoraj były i przedwczoraj były przytulanki więc może i dzisiaj chociaż wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra myślisz ,że porażka? ja też,hihi chociaż w głębi wierzę ,że się uda.. A Pan Tytoń to mój sąsiad;) Patra nie implantacja dzisiaj mój 13 dc,@ się skończyła 6 czerwca a 7 były przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze jednak nie porazka, wierze w zwyciestwo albo chociaz remis. A u nas korki jak cholera bo w Gdyni swoje treningi ma Irlandia i ulice pozamykane. Kurcze no ja sama nie wiem co z Twoimi cyklami. moje tez pomieszane. niby plodny śluz w 12 dc a test owu negatywny a wczesniej jakies plamienia ale bardzo delikatne. piersi mnie szczypią. a ten Twoj sluz płody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecie.mam 28 lat od conajmniej 12 wiem ze mam PCO wiec jesli mam okres to tylko wywolany lekami bez wspomagaczy bywalo ze nawet pol roku nic moje hormony byly poswirowane konkretnie przez ostatnie 3 lata udalo mi sie je troche ogarnac tzn wszystkie wyniki sa w normie wiec postanowilismy z mezem ze czas zaczac starania jakis rok temu gin przepisal mi clo kazal brac bez monitorowania i przyjsc jak bede w ciazy oczywiscie nic z tego nie wyszlo ale musialam zaprzestac staran z powodow rodzinnych teraz zaczynam od poczatku dodam ze juz z innym gin tak wiec najpierw dostalam luteine na wywolanie wiec@ przyszla 31 maja pozniej od 6 do 10 dc clo wczoraj tzn w 12dc bylam na monitorowaniu i byl pecherzyk dominujacy 13.6 na 11.4 mm na lewym jajniku i pewnie dlatego odczuwalam obydwa a lewy szczegolnie i czwartek znowu mam isc na usg jestem pelna nadziei ale i obaw oto moja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze tylko gardlo mnie boli. no zrobie tescik tak za 2-3 dni. moze mnie piersi szczypia po lekach ale nie ma tego w ulotce. ja mialam @ przez 5 dni a od 8-10 dc taki bialo-rózowysluz, ale testwo owu nie robilam. szyjke mialamzdecydowanie wyzej niz teraz. teraz mam nisko i zamknieta i twarda. wiec albo mialam szybkobo ok 10 dc owu i akurat byly przytulanki albo to po lekach takie objawy a owu przyjdzie jak zwykle ok 31 dc. poczekam kilka dni i zrobie test, jak bedzie negatywny a @ nie bedzie tzn ze owu sie dopiero zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........6................34..........07.07..... ...Śląsk Kania86..............6...............26..........09.07. .......podkarp/lubel Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06.. ........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź juchaa................... ....................28 BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki :) zycze powodzenia Wam i sobie :) na ktorej str ta tabelka to podpatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×