Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........6................34..........07.07..... ...Śląsk Kania86..............6...............26..........09.07. .......podkarp/lubel Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06.. ........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź juchaa...................1 ....................28...........?.........krk BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchaaa witaj powodzenia w staraniach:):) Ulęgałka działąj działąj:):) Ja już bym chciała dostać tą @ ale sie nie zanosi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, enel gratulacje , hej juchaaa :) dziś dostałam okres ale zużyłam dopiero 1 wkładke , jutro sie rozkręci, powiem wam babeczki że te ziółka to cudo jakieś, ani jednej krostki niemam , jestem gładka jak pupcia niemowlaka :P i brzuszek mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik mowisz o tych ziołach nr 3 sroki? a one maja jakis wpływ na reg. cyklu?albo na śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mecze mnie za duzo zdrowia kosztują. masakra, normalnie serce mi wali jak nie wiem co. ale stres. ale jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millefolli herba, mellisae folium, lupuli strobulus, agni casti fructus, solidaginis herba, menthae piperitae folium. tak jest na pudeleczku napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki a mają jakąs skróconą nazwe? nie wiesz czy mozna je na allegro kupic? jeju ale ja jestem znerwicowana tym meczem, maż jest ze mnie dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,wpadłam tylko na chwilkę,bo mam chłopaków w domu i czas ich okiełznac..;)po meczu :) jestem zła ,bo wypiłam uzo(moje ulubione)3 drinki i do toalety latam non stop....dziwne!pierwszy raz mam tak:(..a,jak u was?niek mi nie odpisał,ze mecz oglada...chyba tylko ja takka głupia jestem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam, wszystkie oglądam :) nie tylko Polski. Uzo pijesz jeju to chyba mocne jest dosyc. ja tylko raz piłam, wole tradycyjnego browarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka ja ogladam :) jestem mega zadowolona z wyniku :) a tak szczezre nie spodziewalam sie takiego wyniku. Myslalam ze przegramy :P Jest dobrze, pięknie grali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam, ehhh potrzebne mi jeszcze te nerwy ;D przeżywam niesamowicie takie akcje;D ale fajny meczyk :) teraz kolejny w sobotę a my idziemy na wesele....kurcze wspólczuje parze młodej, bo pewnie wiekszosc bedzie co chwile szukac jakiegos TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ja oglądałam jak polacy strzelili to omało sie nie zejscalam z radości :) kurcze też mam ochotke na drina ale do soboty musze wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez planuje sie rozerwac, narazie kiecka jeszcze nie gotowa :( a do fryzury nie jestem przekonana - bedzie raczej tradycyjna moja :) ciezko jest trafic fajna fryzjerke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na za wysokie sobie pozwolic nie moge niestety :) mam juz sprawdzone, i tak je malo bedzie widac, bo mam dluga kiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na za wysokie sobie pozwolic nie moge niestety :) mam juz sprawdzone, i tak je malo bedzie widac, bo mam dluga kiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu chłopacy poszli:)skonczyłam na 3 drinxie;)i jakos nie miałam ochoty wiecej..a uwielbiam uzo(mocne ale smak anyzowy)piję jednak z sokiem jabłkowym_i fajny smaczek(bardzo małe drineczki,):)bo ogólnie wódki i wysokoproc.trunków nie ruszam,nawet jak wąchnę;)to mam dosć! nastepny mecz sie zapowiada,to pewnie powącham choc bo na rano do pracy;)oczywiscie jak @ przyjdzie...a,pewnie tak mam apetyty takie ze uuu!i,mój skarb latał dzis na demnąi jeszcze podjadam kotlecika z grilka...(ja debilka)...tzn głupia?;)nie powinnam wiem,ale nie moge sie opamiętac....:(..jednak mój męzus najdrozszy kocha mnie taką jaka jestem:)i,dla mnie to najwazniejsze:) ściskam Was wszystkie i zycze miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×