Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Dziewczyny ale ja jestem głupia :( nie wytrzymalam i zrobiłam przed chwila test. Najpierw tam gdzie powinna być druga kreska pojawiła sie biała kreska a teraz po 5 minutach coś tam niby widać ale tylko jak sie bardzo przypatrzę pod światło... Po co ja ten test robiłam?! Oj głupia ja, mogłam zaczekać do jutra rana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko i Maju dziekuje i Wam :) żeby te życzenia wszystkie się niedługo spełniły :) A ja dzis samotnie spędzam swoje urodziny. Moj wsanialy mężczyzna pojechal odbierac jakas ładowarkę pod Zakopane i wroci pozno w nocy... Narazie siedze u mamy ale zaraz wybieram sie w strone domu a po drodze zachacze do "teściowej" :) troche sie pozalic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania wszystkiego najlepszego:) Ja mam 39 dc i nawet nie czuje jakby @ miała sie pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś może jednak to owulacja...nic nie wiadomo... Ja dzisiaj sobie zamówiłam w aptece termometr do 2 miejsc po przecinku,testy owulacyjne też muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) kaniu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) u mnie nic ciekawego dziś 23 dc mam lekkie plamienie przed @ dziewuszki pytanko mam takie troche krępujące :( powiedzcie mi czy wy też macie skurcze w odbycie przed @ ja mam i jest to dość niemiłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moze to takie jakies skurcze przeniesione. macica sie kurczy i nerwy dzialaja itp. mi az to tak nie przeszkadza bo mam to czasami ale tylko podczas @. jak mialas kolonoskopie i nic nie bylo to mysle ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ knia sto lata i dwoch kreseczek :) 🌼 ja troche zabiegana z trzy tygodnie jedziemy na wakacje bylam wczoraj na zakupach chcialam cos sobie kupic na wyjazd ale nic niema fajnego wiec czekajamnie zakupy tam na miejscu :D a pozatym powinam dzis dostac @ ale jakos zero objawow mam jak na @ jak zazwyczaj:/ pewnie znowu sie cos przestawi a juz myslalam ze wszystko wrocilo do normy bo dwa cykle mialam takie same :/ no zobaczymy co z tego bedzie :) pozdrawiam wszytkie dziewczynki buziaki kochane :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za skurcze? bo ja ogólnie mam problemy z jelitami w trakcie @, czasami mam takie parcie, że nie wiem co rzeczywiście mnie boli.... O matko, ale drzemke zaliczyłam :) paskudna pogoda, wróciłam z pracy, obiad...i zaczęło mi szumieć dosłownie w głowie, a oczy takie ciężkie... hehe:) od razu lepiej :) narazie nie nakręcam się przed badaniem, ogólnie chill out, pewnie stresik przyjdzie w srodę wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie juz na samym dole. tak dziwnie sie kurczy. zwlaszcza jak robie siusiu. ale nie boli mnie to. Malpka to jak za 3 tyg wakacje to moze taka luźna atmosfera, romantyzm, przytulanko i akurat?? życze Ci tego. a gdzie sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie z jelitami zawsze miałam hardcor ale sie już uspokaja powoli, zawsze jak ide do mc albo kfc ... to za pazuchą czai sie biegunka , może za szybko wszystko wchłaniam :P a co do skurczy to ja przed i w czasie @ mam ale w pupie dosłownie takie same jak w drugiej dziurce , niewiem może to na tle nerwowym ?... jutro @ więc jeszcze troche i powinno przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do moich przyszlych tesciow na wakacje do farncji , ja tez mowilam do mijego ze ten cykl odpuszczamy i moze cos na wakacja ch wyjdzie jak sie zrelaksujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wakacje z tesciami, tylko uwazaj nie za blisko z nimi, ja sie przekonalam o tym na wlasnej skorze, moja tesciowa miala byc przyjaciolka i "byla" taką przez 2 lata a potem okazala sie wiiedzma, a wszyscy ostrzegali a ja glupia nie sluchalam :) zmiana klimatu sprzyja ciąży :) teacheraka a wiesz juz na czym polega to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra mojego rodzice sa cudowni wiem ze napewno sie na nich nie zawiode to wspaniali ludzie przez ponad dwa tygodnie bedziemu u nich mieszkac ale ja sie akurat z tego ciesze ich obecnosc mi nie przeszkadza a pozatym ja sie bede wygrzewac przy basenie na sloncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie :) fajne wakacje, francja podobno jest super, ja nigdy nie bylam ale chcialabym pojechac. jedz korzystaj ze sloneczka, relaksuj sie :) ja tescia tez mam super ale tylko jego. na pewno bedzie super a moze wrocicie we 3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francja jest wspaniala ja sie w niej zakochalam :P wiem ze to jest moje misjsce na ziemi i kiedys tam wrocimy na stale :D i mam nadzieje ze wrocimy w 3 :D bylo by fajnie :D ale oczywiscie moje staranka zawieszam do sierpnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytałam się troche w necie i wylaczylam, bo według wrazen internautek to to koniec swiata jest....a ja nie chce sie nakrecac, pytalam lekarza czy to boli - powiedzial ze nie, o 7 mam byc na oddziale i o 9 bede wychodzic już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra to badanie polega na podaniu kontrastu przez pochwę do jajowodów...wtedy lekarz może zobaczyć czy są drożne czy nie.Czy są jakieś zrosty na nich...Badanie może być w znieczuleniu lub nie,zależy od przychodni,szpitala... Ja z badania nic nie pamiętam bo byłam uspana...Aha czytałam kiedyś na forum ,że jednych bolało innych nie,zależy czy kontrast przepycha zatkany jajowód...po przepchaniu trzeba od zaraz zacząć staranka bo potym znowu się zatyka... ale czego sie nie robi dla dzidziusia...baby wszystko znoisą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka dzieki za info. teacherka na pewno wszystko bedzie dobrze. mnie piersi tak szczypia mam 19 dc i brzuch mnie pobolewa jak na @ a to by bylo bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, w sumie to nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ot tak, chciałam sie przywitać. Ja wchodze w faze potencjalnie płodną, więc czeka mnie tydzień uwodzenia. Nie dość że chłop siedzi mi przed komputerem cały wieczór, to jeszcze doszły do tego mecze.. ehhh, no nie wiem, jak go zaciągnąć do łóżka hahahahha Bo oczywiście cała sztuka polega na tym, żeby nie czuł sie jak ofiara modliszki, tylko że to taki super erotyczny sponton mnie ogarnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×