Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczynki... u mnie 17dc cyklu... staranka były, ale jakoś nie mam dobrych myśli... coś czuję, że znów klęska będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hanakali-moja kolezanka mowila,ze na poczatku ciazy miala takie czopy sluzowe:) ja jestem na wakacjach,bylismy dzisija zwiedzac zamek w Starej Lubovnej:) polecam u mnie 21dc tempka rano 36.7...oby taka byla przez kolejne 2 tyg i dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie zauważyłam owulacji w tym miesiącu...., tylko ja tempki nigdy nie mierzyłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniagrzesarek
witajcie dziewczynki.. wypowiadam sie pierwszy raz.. ale musze bo oszleje. ostatni okres 25.06 do dzis nic. piersi powiekszone, jakas zgaga ostatnio wieczorem czyje sie jak balon. tepm 37.2 cykl 28-30 dni. pierwszy test 26.07 negatyw. powiedzcie robic juz test czy jescze czekac? bardzo pragniemy dziecka ale nie chce wariowac. trzymam kciuki za wszystkie starajace sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu ja nie wytrzymałabym na twoim miejscu i zrobiła test jutro rano. Po tylu dniach jeśli ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik denerwuje sie i to jeszcze jak,jutro będzie 45 dc.Rano zrobie i wam napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus kochana - ja tez przy pierwszych cyklach nic nie zauważyłam, nie byłam świadoma co się tam w środku dzieje, bo nie oszukujmy się, jak nas to nie interesowało prędzej to nikt tego nie śledził:) Pewnie miałaś owulkę, przytulanko było w tych dniach, więc jest nadzieja :) misia - wejdę z rana (tzn w wakacje wstaję ok. 11 :P ) i chcę tu przeczytać wspaniałą nowinę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
zrobiłam test jedna krecha :)) ale czy może już być wiarygodny minęły trochę ponad dwa tyg od moich pierwszych objawów . jak myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Ja już wróciłam, mam nadzieję,że przeczytam dzisiaj wspaniałą wiadomość od misi:) Teodorka wybierz się do psychologa a nie robisz testy. Jeju dziewczyny stęskniłam się:) Witam się z nowymi staraczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
ulęgałka myślisz ze po takim czasie test może być wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temp mam nadal 37,1.Test zrobiłam o 5:30 była jedna wyrazna kreska a jak o 9 tej na niego spojrzałam to jest cienka druga kreska malo widoczna ale to już wynik nie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ja mam dzisiaj wizytę na 18:30 . Dobrze się czuję tylko czasami mnie muli ale to jest do przeżycia;) a jak Ty się czujesz? a gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka to dobrze pamiętałam że 31 masz wizyte:)Po wizycie napisz:) Mi sie strasznie spać chce i głowa mnie boli pewnie przez to,ze nie przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ale miałam w listopadzie 60 dc i nawet i to jest skompikowane wierzyć że nie przyjdzie a i tak pewnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×