Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Są już prawdziwki, zaczynają się podgrzybki. Niestety większość prawdziwków robaczywa, więc pełnych koszyków nie było, ale i tak warto iść do lasu, sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób teraz, poczekaj do rana. Wiem, że ciężko, ale wiesz, że rozcieńczone siki sie nie sprawdzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
czesc dziewczyny .więc tak mam 17 lat i nie miałam nigdy jeszcze stosunku alee od jakiegoś czasu pobolewa mnie podbrzusze i jajniki miałam zaparcia a od niedawna bolą mnie piersi i zaczelo mnie mdlic niewiem dlaczego mam objawy ciąży skoro nie miałam żadnych stosunków ani nic . ja tak panicznie boje się ciąży ze już fiksuje co mies przeżywam ze jestem w ciąży chociaż nic nie robiłam mój chłopak mówi ze to chormony szaleją albo sb ta ciążę uroilam i ze strachu mam te objawy ej czy ktoś z was też miał kiedyś takie objawy a mię był wcale w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
wiem ze nie na temat ale bardzo się boje ciąży niro jestem gowniara która się puści a później się boji pomocy ja nic nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
niech mi ktoś odpisze blagaaam :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teodorka idz do lekarza najlepiej,bo skoro nie miałaś stosunku to nie mozliwe zebyś była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teodorka Misia ma rację... nie ma stosunku nie ma ciąży! a wiatropylna przecież nie jesteś ;) Idz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
wiem mój chłopak też mi to mówi ale ja chyba mam tak bardzo mocny strach przed ciążą ze do mnie nic nie dociera. jak mnie zaczyna boleć brzuch to się tak bije po podbrzuszu ze aż płacze.. czy mieliście kiedyś także objawy ciąży a w niej nie byliście? odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
to dla czego mam te objawy . proszę o pomoc panie są bardziej doświadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teodorka bo to w Twojej głowie...ciało Ci zrobiło psikusa,wmawiasz sobie ciążę... Idz do lekarza, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorka@o2.pl
krzewuszka a ty mialas kiedyś takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja cały dzień zmęczona jestem. Chodzę i ziewam. Nie będę jeszcze się kładła bo potem w nocy nie będę spała. Miałam dzisiaj strasznie gęsty śluz, wyglądał jak galareta. Hmmm, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje babeczki za wsparcie :) misia ja nawet jak już mam plamienie to mam chęć zrobić sobie teścik co w moim przypadku byłoby bez sensu, zrób sobie rano może sie troszke uspokoisz , teraz pewno mocno sie denerwujesz :( ? hanakali ja nie mam pojęcia o śluzie w ciąży wiem tylko że jak są plamienia to trzeba iść do lekarza,a kiedy masz następną wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a wieczorkiem jaką masz tam temperaturke ? ja tak z ciekawości teraz bym sobie nawet zmierzyła , ale mam termometr z gumową końcówką więc chyba sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam plamienia - wkładki cały czas czyste. Po sikaniu na papierze został gęsty czop śluzowy, taki półprzezroczysty, galaretowaty. Mam iść w czwartek do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×