Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka- to może i ja się dołączę: myszak013@interia.pl co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia? Mycha? Mogę do Was napisać na maila? jak chcecie ;) ja bardzo chętnie! Właśnie gdzie Dziewczyny? Krzewuszka.. Silka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq fotki dodane mojego "fejsa" hihi życzysz sobie jeszcze jakieś? Czy profil jest wystarczająco uzupełniony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , rok starań minął , ginekolog mi zlecił ale będe miała narkoze , tylko wymazy musze porobić , wątpie w to że uda sie mi zajść naturalnie za długo to trwa, teraz była owulacja potwierdzona ale co z tego jak czuje jak co miesiąc że @ nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku bede trzymala kciuki zeby wszystko bylo dobrze... ja sie bardzo zastanawiam co moj ginekolog ma w planie na najblizszy miesiac... w sumie dowiem sie wkrotce... na razie wiem tylko tyle ze niestety prolaktyna nie spadla pomimo eutyroxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane, przepraszam ,że Was zostawiłam na tak długo ale wyjechałam i niedawno wróciłam. Gdzie te dwie kreski Wasze? misia? Ja dzisiaj mam usg , miałam iść we wtorek ale mój lekarz wyjechał no i wizyta dzisiaj ale w późnych porach bo napiszę Wam dopiero około 20. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie też nie było...do tego remoncik pokoju synusia...Dorotq fiolet wyszedł zaj.....cie :) W połączeniu z tym zielonym super.Panele też nowe połozyliśmy.Na fioletowej ścianie fajnie wyglądają zielone mebelki :) Powoli wychodzę z bałaganu :P U mnie 6dc jak to zleciało...Mężuś jutro wyjeżdża do Francji i będzie dopiero w piatek.W sobotę idziemy na biesiadę ale bez tańców...bo wiadomo :( Beziku ja miałam hcg ale w pełnej narkozie przed operacja.Wyszło wszystko ok. Moja koleżanka też się długo starała...po hcg w pierwszym miesiącu zaszła... :) czego i Tobie zyczę :) !!!!!! Dziewczynki ja też mam nk i fb i zapraszam :) Dorotq,Misia,Mycha i Małpka mają moje dane :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam termometru bo miałam dwa ale zbiłam,ciapa:P MUSZE KUPIĆ ale juz taki elektryczny:D Rano bolą Mnie piersi i czasami coś tam poczuje ale nic szczególnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka na poprzedniej stronie jest mój meil to wyslij dane:) Wczoraj robiłam test i negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×