Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka- to niskie masz to cisnienie mycha- to lekarz nie powiedzial czemu masz przestac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim poszłam do lekarza to miałam: tsh - 2,4 antyciała: 480 po pierwszej dawce euthyroxu 25 i potem 50 spadło na: tsh- 2,0 i antyciała 350 (okolo) teraz jak poszlam to: tsh - 3,00 a antyciała 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek mam sie zglosic jak tylko dostane @ i da mi zwolnienie lekarskie i jakies badania chce robic... moze chodzi o to ze chce mi zbic prolaktyne... moze powie wiecej jak juz sie u niego pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka moze sprobuj pojsc na konsultacje do innego lekarza... bo duzo tego bierzesz... a kolatanie faktycznie moze byc od nadmiaru leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka bedziem czekac na wiesci... ja musze zadzwonic do mojej endokrynolog w sprawie tych moich wynikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq oby tak było jak piszesz:P że za wcześnie:) teacherka moze faktycznie od tego leku masz takie objawy,A Ty masz fb albo nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) weekendzik prawie minął, rodzinka była u nas, już jest spokój chaupka wysprzątana , u mnie 22 dc brzuch boli jak zwykle przed okresem który w tygodniu przyjdzie, to będzie 13 cykl starań , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka Ty masz przyniku wiec na ten wysłałam tylko zamiast tlenu pisałam cos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - ale gdzie go wysłałaś? ja nie wiem czemu mi wyskakuje na kafeterii ten maila jakiś z tlena...to nie mój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik u mnie 24dc i tez jakos dziwnie pobolewa podbrzusze ale u mnie to dopiero @ ma byc za 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- juz cie mam:) 🌼 a gdzie to ulęgałka? śliwka?? hellooo dziewczyny-odezwijcie sie co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×