Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"Wymagania trzeba mieć adekwatne do tego, co samemu można zaoferować." Nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Przecież związki, czy relacje kobiet i mężczyzn to pewien rodzaj handlu wymiennego - chcesz coś dostać, to musisz coś w zamian dać. Proste. Kolejna bzdura. Ciekawe co takiego daje kobieta, szczegolnie w fazie podrywu. Kobiety mysla ze wystarcza ze sa a cala robote ma odwalac facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw było to lomu a teraz darker." Ale Lomu ma słit focię w stopce a ja nie więc jest cool cacy a Darker - be! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobiety mysla ze wystarcza ze sa a cala robote ma odwalac facet" Bo taka prawda. Żadna pierwszego kroku nie wykona bo się boi nazwania łatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
ja nie zaczepiam facetów na forum. Sami się wprosiliście. Poza tym to forum jest dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe co takiego daje kobieta, szczegolnie w fazie podrywu. Kobiety mysla ze wystarcza ze sa a cala robote ma odwalac facet" Kolejne pierdolenie. Jak kobiecie facet się spodoba, to też musi się postarać, żeby go sobą zainteresować. Już nie pierdol, że kobieta stoi, jak manekin, a facet skacze wokół niej. To nie facet, tylko desperat. Masz swój rozumek i jeśli kobieta Cię nie zainteresuje, to sobie odpuszczasz. Obie strony muszą wykazać inicjatywę, żeby coś ze znajomości wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek88888
jak sie baby nie pierdoli to jej sie w glowie pierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wymagania trzeba mieć adekwatne do tego, co samemu można zaoferować." DOKLADNIE! offerma Ty czytaj calosc, a nie na wyrywki - ja Cię prosze... Darker sam prowokuje takie zachowania wzgledem siebie, swoją impertynencją! I doborem slownictwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprawy zenio
a taki był ciekawy wątek i się zjebał. żegam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Kolejne pie**olenie. Jak kobiecie facet się spodoba, to też musi się postarać, żeby go sobą zainteresować. Już nie pie**ol, że kobieta stoi, jak manekin, a facet skacze wokół niej. To nie facet, tylko desperat. Masz swój rozumek i jeśli kobieta Cię nie zainteresuje, to sobie odpuszczasz. Obie strony muszą wykazać inicjatywę, żeby coś ze znajomości wyszło. Konkrety! Na czym polega inicjatywa kobiety na poczatku podrywu!? Czekam na odpowiedz na to pytanie! Kobiety sa takie wygodne, ze nawet jak im sie facet bardzo podoba, to same nie zrobia pierwszego kroku, nie zaprosza faceta na randke, spacer czy do kina czy nie poprosza o numer tel tylko czekaja na ruch faceta! Taka wyglada inicjatywa kobiet. Kobiety sa na tyle zalosne ze swoja biornosc w tym zakresie tlumacza idiotycznie ze jesli kobieta zabiega o faceta to jest mniejsza szansa ze zwiazek wyjdzie itd brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker sam prowokuje takie zachowania wzgledem siebie, swoją impertynencją! I doborem slownictwa :/" Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć, panienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker sam prowokuje takie zachowania wzgledem siebie, swoją impertynencją! I doborem slownictwa :/" no pewnie. "darker prowokuje" ale autorka pisząc "polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie" to nie, gdzieżby tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto kuchnia jest dla meżczyzn :P Macie wiecej kubkow smakowych, jesteście stworzeni "do garów" :D ha ha najlepsi szefowie kuchni na świecie, to meżczyzni przecież! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi chlopak nawet piwa nie postawil z ktorym sie umówilam to juz drugi raz sie nie spotkamy nie lubie chciwych skner nie lece na kase bo sama na wszystko zarabiam i sama nie raz kupowalam cos chlopakowi nie mam problemu zeby facetowi postawic drinka ale jak ktos np na pierwszym spotkaniu jest taki ze szkoda mu kasy na piwo i sie zastanawia jak na kobiecie zaoszczedzic to na co taki ktos kiedys spotykalam sie z takim chlopakiem ze niby cos tam kupil ale widac bylo po blizszym spotkaniu ze szkoda mu kasy na kobiete np jak szlismy na sylwestra to kazdy za siebie i jakos tak bylo ze zabraklo mi 20 zł i mi dolożył , no i mówie do nie go ze mu oddam bo pomyslalalam zeby moze potem nie wypominal skoro taki chciwy to specjalnie jeszcze pod bankomat podjechal o 24 zebym mu te 20 zł oddala oczywiscie znajomosc skonczylam ( za duzo wad no i jeszcze taki chciwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konkrety! Na czym polega inicjatywa kobiety na poczatku podrywu!? Czekam na odpowiedz na to pytanie!" co najmniej na prężeniu biustu. a poza tym to wcale nie jest takie fajne być zupełnie bezsilnym. bo taka jest nieuchronna logika. skoro kobiet normy społeczne nie zmuszają do aktywności "na początku podrywu" to te same normy sprawiają że kobieta "aktywna", podrywająca faceta który się jej podoba będzie odbierana jako "desperatka" albo inna "łatwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
to nie prowokacja to fakty niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobiety sa takie wygodne, ze nawet jak im sie facet bardzo podoba, to same nie zrobia pierwszego kroku, nie zaprosza faceta na randke, spacer czy do kina czy nie poprosza o numer tel tylko czekaja na ruch faceta! Taka wyglada inicjatywa kobiet. " W takim razie zmartwię Cię, bo mi się zdarzyło kilka razy, że to dziewczyna do mnie podeszła pierwsza i na koniec spotkania to ona poprosiła o numer. Ale, żeby tak się stało, coś musi ją w tobie zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko???????? Primo, na nic nie mam aspiracji sobie "zasluzyc" w odniesieniu do Twojej osoby! Secundo, nie daje Ci to prawa mnie obrazać... Nie potrzebuje Twojego szacunku, ale nie świadczy to o tym , ze masz prawo mnie obrażac. Możesz pozostać obojętny, szczególnie, ze nie bardzo kierowałam swoje wypowiedzi do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepsi szefowie kuchni na świecie, to meżczyzni przecież" już o tym kiedyś pisałem ale mężczyźni we wszystkim poza rodzeniem dzieci są lepsi. budują lepsze samoloty, szybciej biegają w maratonach, lepiej prowadzą firmy albo grają w szachy. to gdzie w końcu jest to "miejsce kobiet" szczególnie że jakoś do rodzenia tych dzieci to one się ostatnio nie bardzo rwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam popieram darker
dobrze prawi i nie raz dostal po dupie przez takie jak "kokoszanel" btw zmien fote bo to modelka a nie ty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podeszła pierwsza i na koniec spotkania to ona poprosiła o numer." szacun!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale, żeby tak się stało, coś musi ją w tobie zainteresować." No coś musi tylko co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiesz co, to nic dziwnego, że jęczysz, jakie to baby są złe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Darker jest sfrustrowany i jego myśli biegną pod dyktando tejże frustracji. Kwestie wzajemnego szacunku pomiędzy kobietą a mężczyzną, są dla niego za trudne. On tego najprawdopodobniej nigdy nie widział, bo z pewnością nie doświadczył. Jest bezradny wobec kobiet, słaby, więc jedyne co sprawia, że czuje się lepiej, to pozowanie na cynika. Rzecz między innymi w tym, żeby nie bać się porażki w życiu uczuciowym. Jeśli się nie boisz, to po nieudanych związkach się podnosisz, nawet, gdy dziewczyna rzuciła cię z dnia na dzień, nie uważasz, że wszystkie kobiety to interesowne zdziry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak nie wiesz co, to nic dziwnego, że jęczysz, jakie to baby są złe," A gdzie ja jęczę, że baby są złe? "Kwestie wzajemnego szacunku pomiędzy kobietą a mężczyzną, są dla niego za trudne." To prawda. Zawsze dawałem więcej niż otrzymywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darker
lepiej zapal sobie papierosa i idz stąd na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×