Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

hej Aguś, ja też już od 6 na nogach, ale śniadanko zaplanowałam dopiero na 8 :) za 10 dni chętnie się z Tobą napije tej kawki, a tymczasem towarzyszę z zieloną herbatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane czytam was cały czas, nie zawsze mam czas odpisac, ale to wasze "paplanie" bardzo sympatyczne jest;) pozdrawiam i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-dziecha fajnie, że jesteś z nami :) chociaż Ty to i bez nas gubiłaś piękne kg :) ja właśnie na śniadanko zjadłam pycha jajecznicę na cebulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez witam przy kawce:) i po sniadanku:)no trzydziecha:) faktycznie ładnie zjechałas,jakby połowa Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaa
hej i ja z wami kobietki:D ja zaczelam diete 4.o2.2012 :) wazylam okolo 70 kg a teraz nie wiem jutro wazonko:D zobaczymy moze spadloooo:) a i mam 167wz i tak do 60 kg i bede zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka ja od małego w domu i wśród najbliższych znajomych mam ksywe CHUDA, teraz ta ksywa do mnie nie pasuje, bo gdzie ja chuda jestem?? jak ktoś z znajomych mnie woła Chuda to się śmieje. W sumie muszę wam powiedzieć że nie przejmuję się opiniami innych o mojej wadze np. mojej siostry teść do mnie "przytyłaś", albo znajoma która mnie długo nie widziała "jesteś w ciąży??" zawsze biorę to żartem i śmieję się ze niestety przytyłam i nie jestem w ciąży tylko jestem taka gruba. W Andrzejki wybraliśmy się na zabawę, byli sami znajomi, same pary i powiem wam że dopiero wtedy poczułam się źle z moimi kilogramami. Byłam najgrubsza, jak ktoś mnie poprosił do tańca to cały czas myślałam że ten ktoś pewnie sobie myśli jakie ona ma fałdy. To był przełom, postanowiłam że muszę nad sobą popracować. Ale nic nie robiłam bo myślałam że jestem w ciąży bo staraliśmy się z mężem o 2 dziecko. Jak nic z tego nie wyszło postanowiłam najpierw schudnąć a potem starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka smieszka 177
Hej dziewczyny, na swieta schudlam 10 kg i czulam sie super, teraz znowu przytylam przez to ze nic nie robilam i jadlam wszystko co niezdrowe. Znowu powrocilam do wagi 60 kg,, mam 158 wzrostu, chce wazyc 50 kg. Od wczoraj juz mniej jem i biegalam i cwiczylam. Chce tez schudnasc 10 kg i mam nadzieje ze uda sie to zrobic do swiat wielkanocnych, wtedy chce juz wbic sie w fajna sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe kobietki :) Mniejszabyc, mi teściowa dała dobry tekst, jak mi ktoś mówił, że gruba jestem. Cytuję "Na dobrym k**asie się baba pasie:)" Chamskie, ale zapewniam cię, że skutecznie zamyka usta. U mnie dziś śniadanie było wcześniej, owsianka z jabłkiem, bo robię tort dla córki koleżanki. Akurat teraz wszystko stygnie. to zrobiłam sobie kawkę, oczywiście zbożową i wpadłam do was trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia heheheheheheheheheeheh dobry tekst ale chyba bym się nie odważyła tego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochotę na coś pysznego, a nic dobrego ze sobą do pracy nie zabrałam :( mam tylko dużą Active naturalną i serek wiejski. Dopiero w domu będę mogła liczyć na dobrą kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki=) Ten tekst jest bardzo odważny ale musze przyznac ze mi sie spodobało=) chyba fajną masz teściowa=) ja ide zaraz na sniadanie bo jakoś nie miałam ochoty na nie wcześniej=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejszabyc
nici z basenu, zawsze tak jest jak człowiek sobie coś zaplanuje wrrrrr. Mój m wczoraj poszedł do chirurga bo nie mógł chodzić, okazało się że ma jakieś obce ciało no i bez skalpela się nie obeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici z basenu, zawsze tak jest jak człowiek sobie coś zaplanuje wrrrrr. Mój m wczoraj poszedł do chirurga bo nie mógł chodzić, okazało się że ma jakieś obce ciało no i bez skalpela się nie obeszło. No i jeszcze pokręciłam z nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidula ten Twój. Ja też chciałabym w weekend pójść z moim M na basen, nawet nie koniecznie ćwiczyć, tylko w celach relaksacyjnych :) ale niestety nie mam stroju jednoczęściowego i za zimno żeby jechać na drugi koniec miasta. Ja to jestem, zawsze znajdę sobie jakieś wytłumaczenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapać
cześć kobietki czy można sie dołaczyć czy to raczej zgrany klan- tylko szczerze prosze nie pogniewam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, macie może ochotę poznać mój plan odchudzania? Moją dietę przetestowały czytelniczki bloga i to działa nie tylko na mnie! http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/ http://nareszciesmuklamagda.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) więc się przedstawie jestem typową babka która przetestowała juz wszystkie diety z róznym skutkiem. z góry przepraszam za styl i ortografie mam z tym problem. a tak na powaznie to szukam pomocy musze schudnąc koniecznie! od dłuższego czasu sie przymierzam i wymiekam po tygodniu, latem sie przeprowadzam i musze znaleźć nową prace czym bardziej o tym mysle tym bardziej zajadam prespektywe, nie jestem najmłodsza dobijam 40 wiec na rynku pracy nie jestem najlepiej postrzegana w oku męża zreszta też.niebede smucić dłuzej wiadomo jestem sobie sama winna ale jakoś tak cieżko sie zmobilizować w te mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogłybyście streścić jak walczycie z kg , ja wcześniej byłam dość aktywana biegałam, do pracy piechotą i inne takie ale teraz jakoś przestałam w to wierzyć i nie wiem od czego mam zacząć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, melduję się, tort zrobiony, obiad zjedzony taki jak wczoraj. Co do tego mojego tekstu, to mi najbardziej dogadywali pijaczkowie spod sklepu, że jak to ja dobrze wyglądam, baba jak maszyna itd. No i po tym tekście ich zamurowało. na teściową za bardzo nie narzekam, bo mieszka 200km ode mnie :) Gapać, wybierz sobie dietę, na której będziesz mogła jeść to co lubisz, bo jak sobie wszystkich przyjemności odmówisz, to łatwo stracić zapał do odchudzania. Ja też kiedyś zajadałam stresy, ale udało mi się to zwalczyć. Najgorzej jest zacząć, potem jakoś leci. Najlepiej powiedz wszystkim, że jesteś na diecie, wtedy będzie ci wstyd ją przerwać. Kiedy zaczynałam się odchudzać, koleżanka powiedziała mi, że nie dam rady, bo za bardzo słodycze lubię. No to się zawzięłam i na złość jej wytrwałam, chociaż słodycze i tak jem od czasu do czasu. Teraz ona też się odchudza i wspieramy się nawzajem. Skoro żyłaś aktywnie, to nie powinno ci być trudno do tego wrócić. Mniejszabyc, pozdrowienia dla męża, wypadki chodzą po ludziach, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Agnisia,zawsze początki najtrudniejsze troche nie moge sobie darowac że tak sie zapuściłam, tak pomalutku przestałam rezygnować z drobnych dobrych przyzyczajeń sądzą że nie mają wpływu na to jak sie wygląda, niestey suma tych zaniedbań dała ładny efekt 10kg za dużo + ciałko flak. masz całkowitą racje żadne super diety bo po ich odstawieniu super jojo i powtórka z rozrywki. postaram sie by móc pisac tu tylko o postępach tych pozytywnych naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś urywam sie szybciej do domu, siedze przed kompem i koduje start!!! schudnąc do wiosny cel 10kg - to tak na wszelki wypadek by w weekend nie wyleciało mi z głowy i nie chodzi mi by zapamiętac tapick lecz cel ten start najważniejszy na tą chwile :) do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiad ide zjesc pysznego kebaba ;D Nie wiem czy wiece ze kebab ma tyle kalori co talerz zurku z jajkiem i kielbaska. Mniiaaaam ale bede wcinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kilka dni temu zrobiłam tak jak wspomniała Aga. Powiedziałam koleżanką w pracy, że się odchudzam. Co chwile mnie czymś częstowały więc musiałam się przyznać. Teraz chciałabym żeby moje słowa nie poszły na marne i żeby zobaczyły efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×