Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
Zobaczysz po badaniu Ja w poprzedniej ciąży miałam kłopoty z szyjka Skracała się już od 10 tygodnia ciąży Mieli mi założyć właśnie ten krążek ale niestety w wymazie bakterie wyszły a musi być czyściutko Więc byłam na lekach plus bezwzględne leżenie CHodzić tylko do łazienki mogłam ale wszystko skończył się dobrze Dwa tygodnie przed terminem miałam skierowanie do szpitala i wyznaczoną datę cięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście jest póki co w porządku. No ale teraz częściej mam chodzić na badania żeby dmuchać na zimne. Mi to nawet pasuje, może częściej uda mi się namówić gin na usg:D I tak siedzę w domu to chociaż jakaś rozrywka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa fajnie ,że dzieciaczki ok :) mam nadzieję,że u całej reszty też będzie dobrze. Ja dowiem się jutro, mam nadzieję,że z tym krwiakiem jakoś się unormuje. Dziś byłam na spacerze, a i do pracy zaleciałam , dobry dzień :) i w miarę nie zmęczyłam się. Oby tak już zawsze było. A teraz obiad - jakaś szybka zapiekanka :) no i lekcje z córeczką i może jakiś filmik obejrzymy sobie :D A od jutra zaczynamy "serię urodzin dzieciaków" - w sumie mamy 5 imprezek od jutra do niedzieli :) To się pewnie najem torcików jak mi podpasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś wyszłam z domu bo musiałam iść na pocztę. Droga w obie strony zajęła mi godzinę (mimo, że mam w miarę blisko)- co chwilę musiałam odpoczywać i zbierało mi się na wymioty. Przyszłam do domu wykończona. Ale plus jest taki że zostałam zaopatrzona w schab i będą kotlety :) Tylko muszę znaleźć siłę żeby je zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuch11tydzien
Dziewczyny, a czy boli was brzuch? ja jestem w 11 tygodzniu i jak mnie nieraz coś zakłuje w nocy to az sie budze, w dzien pare godzin spokoju, a potem znowu, klucie raz z lewej raz z prawej, raz na dole raz na górze. To mnie zaczeło pobolewac dopiero od kilku dni, ale mam wrazenia ze te kłucia sa coraz mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha - chodzę do OLK-MED do Kustry dziewczyny - wszelkie kłucia mają prawo wystąpić, bo przecież wszystko się rozciąga i spina, więzadła się rozszerzają, i tak dalej ja w końcu zrobiłąm badania jeden dzień było dobrze, a potem mdłości wróciły z podwójną mocą nie mam czasami siły jestem strasznie apatayczna a wy wydajecie się takie aktywne ech mam nadzieje, że potem będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywne ??? dziś pierwszy raz na tak długo wyszłam i jest ok, ale co jutro będzie ???? sama nie wiem ,hehe może być tak, że jeden dzień super a cały tydzień nie, tak jak było do tej pory. No ale cóż oszczędzać się trzeba i przejśc te najgorsze chwile, mdłości i humorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ozrechowa w którym obecnie jestes tyg...... bo ja za tydz ide do lekarza i bedzie mi robił usg genetyczne i zastanawiam sie czy juz moze bedzie widac czy to chłopak czy dziewczynka.......... a bedzie to 13 tydzien............... ogólnie u mnie dzis zaczyna sie 12 :-) a zastanawiacie sie juz nad imieniem....... bo chociaz nie wiem co bedzie jeszcze to mój chłopak wybrał imie franek mi sie srednio podoba ale juz sie przyzwyczaiłam z tego powodu ze juz tak sie o nim zwraca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiorakis
świnkaPIGGY a próbowałaś może plastrów akupresurowych, koleżance, którą bardzo męczyły mdłości i wymioty przyniosły one ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
świnkaPIGGY to nie kojarzę... a gdzie przyjmuje na jakiej ul to jest?? i prywatnie czy na NFZ? a słyszałaś może o dr Paluszyńskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis nie wiem co to za plastry? ale mdlosci mnie dzis zlapaly w pracy przy pacjencie, musialam odejsc od niego do swojego gabinetu i siedzialam tam z pol godziny, bo az mi slabo sie zrobilo i zawroty glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszałam, że Paluszyński jest bardzo dobry a ta przychodnia do której chodzę to po prostu dawna kolejowa przy dworcu Toruń Miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka, u mnie to jest 12 tydzień i kilka dni. Mi właśnie gin mówiła, że można już coś dojrzeć w 14 tygodniu ale to przy dobrym usg ale czy wcześniej też to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm witam ;) ja dzisiaj zaliczylam sprzatanie( jak co dzien) zakupy spacer potem polecialam z malym na basen znow spacer i teraz kolezanka z synem u mne byla ;) lubie jak sie duzo dzieje ale kurcze cos mnie dzisiaj ciagnie dol brzucha..... troche to nie fajne uczucie pewnie sie rozciaga ale juz mam taki duzy brzuch ze nie wiem jak ja bede wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzisiaj jakoś mniej leniwa jestem :) pozałatwiałam sobie duzo spraw byłam u kolezanki na spacerku zakupach już po obiadku z mężusiem zaraz kąpiel i szykuję się spać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii wiesz co ja mam podobnie do Ciebie ja tez mam juz duzy brzuch jak na 12 tydzien no i tez sobie wlasnie tak mysle skoro teraz juz mi sie tak wypioł to co to beddzie puzniej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
hej dziewczynki :) musz sie pochwalic Dzis bylam na pierwszym USG i widzialam nareszcie bijace serduszko Przezycia niesamowite az mi lzy w oczach stanelo. Strasznie sie balam ale wszystko jest w porzadku :) Dzidzia ma juz 2 cm, i to juz koniec 8 tygodnia :) za miesiac ide na genetyczne :) Super dzien miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
mamusia a my prawie w tym samym momencie ciazy jestesmy :) ja jutro zaczynam 9 tc :) za 3 tyg mam genetyczne usg i juz teraz sie denerwuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 Wg ostatniej miesiączki to juz dziś zaczynam 9tc ale wg usg 8 tc 4 dzień :) więc i tak samo idziemy :D ja dziś dowiem się na temat badań-tzn. mam taką nadzieję bo czas i pora zacząc coś robić :) Słuchajcie, w ciągu dnia nie wiele jem, rano w ogóle, no i raczej zdrowe rzeczy - czasami zdarzy się coś "złego" a wieczorem jestem taka wzdęta, czuję się taka pełna i jest mi z tym źle. Wy też tak macie???? Mi juz 3 dzień tak się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszę się to tabelki :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Macro..................31 ......podlaskie........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp.............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia........... 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń............28.10.12. ........ ania_k26...............27.......Kraków..........28.10.12......... jstynka................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha............24............Toruń.............10.11.201 2012....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z mamaparyzanka miała plamienia i nie widzę czy pisała juz po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny;) a mi wczorajszy dzień również minął bardzo miło... pogoda jest piękna także myślę, że to ma tez ogromny wpływ na nasze samopoczucie... Dzisiaj od rana znowu słoneczko pięknie świeci.. aż nie chce się siedzieć w pracy! W końcu się odwazyłam i ubrałam czółenka - półbuty;) A wczoraj upiekłam z mężem moje pierwsze w życiu ciasto.. nie zdążyłam posmakować bo było za późno, ale wydaję mi się że będzie pycha ;)) Powiedzcie dziewczyny czy Wy też się tak szybko męczycie? Czy to możliwe już w 6-7 tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha a jakie ciacho piekłaś pochwal się? Ja może nie tak się męczę jak senna jestem bardzo. W tym tyg nawet mniej ale w zeszłym to pare razy nagle zasnęłam zostawiając bawiącego się synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ale z Was ranne ptaszki :) Ja mam dziś w planie wielkie sprzątanie. Remont w mieszkaniu zakończony w sobotę, a ja ogarnęłam kurze tylko po łebkach... Koniec z tym...dziś się biorę w garść i zaczynam od okien. Niech tylko słonko wyjdzie, bo na razie jeszcze czuć poranny chłód. Jak mi starczy czasu i sił, to upiekę później muffinki :) Martwię się o mameparyzanke - oby się odezwała szybko. A co do zmęczenia w 5-6 tygodniu, to nic dziwnego. Hormony teraz szaleją, do tego to przesilenie wiosenne. Wypoczywaj ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Kremówki papieskie ;) Ja właśnie ledwo wejde w tą i z powrotem po schodach i już czuję się mega zmęczona.. chyba muszę zacząć więcej spacerować, bo wszędzie samochodem dupkę wożę ;) Hej Diana26 ja już w pracy od 7 siedzę... nie da się odpoczywać w tak piękną pogodę bo energia aż mnie roznosi... praca pracą, ale jak wracam do domu i słońce zaświeci to wszędzie widzę bałagan! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×