Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a ja dzisiaj nic nie robie, pogoda kijowa, to i humor nie za najlepszy, położę się i odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nic nie robie, pogoda kijowa, to i humor nie za najlepszy, położę się i odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola dziekuje za artykuł o amniopukcji :) Utwierdził mnie w mojej decyzji własnie mam takie samo podejscie :) Nie chodzi mi tak bardzo o fakt czy bedzie zdrowe ale o pomoc dziecku juz w pierwszych minutach jego zycia jezeli okazało by sie ze są jakieś problemy ... dzwoniłam do lekarza i dla mojego spokoju po zabiegu przepisze mi luteine ''tak na wszelki wypadek'' żeby zapobiec ew krwawieniu czy innym komplikacją :) tak że mam czyste sumienie i jestem dobrze nastawiona na zabieg :) a poza tym nie mogłam sie opszec i kupiłam dzisiaj 2 pary malutkich bodów :) niebieskie i różowe bo jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia23,moj endokrynolog powiedział zeby jeszcze nie robic,poczekac az skoncza okres dojrzewania,sama nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, powodzenia w badaniu,ja tez stałam przed tym dylematem,u mnie przeziernosc ok,ale martwiłam sie pozno wykryta niedoczynnoscia tarczycy i tym ze dziecko jest mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. Ja jak nienormalna zamiast isc na jakies zakupki, moj w pracy do wieczora to ja sie za porazdki i gotowanie wzielam. Wliczajac obiad z 2 dan, mycie okien, 2 prania. Ladna pogoda byla to mi wyslchly na dworzu. Wykapalam sie i dopiero moge odetchnac. Mojemu zostawilam lazienke do sprzatniecia bo nie cierpie jej sprzatac. Postaram sie przeczytac wszystkie posty z dzis i nadrobic zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. Ja jak nienormalna zamiast isc na jakies zakupki, moj w pracy do wieczora to ja sie za porazdki i gotowanie wzielam. Wliczajac obiad z 2 dan, mycie okien, 2 prania. Ladna pogoda byla to mi wyslchly na dworzu. Wykapalam sie i dopiero moge odetchnac. Mojemu zostawilam lazienke do sprzatniecia bo nie cierpie jej sprzatac. Postaram sie przeczytac wszystkie posty z dzis i nadrobic zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie było mnie trochę bo internet mi wysiadł a moje słońce w delegacji było i nic nie mogłam zrobić. W sumie okazało się, że to coś na łączu się zawiesiło i wystarczyło zadzwonić do dostawcy i oni mi to odblokowali. No ale jako typowa blondynka o tym nie pomyślałam tylko nabluzgałam na komputer i odpuściłam:D Za to przeczytałam mnóstwo książek. Dostałam też już karnet na basen i sobie chodzę kiedy mam ochotę, wczoraj przez godzinę siedziałam w jacuzzi:D Niesamowicie odpręża. Teściowie zrobili nam super niespodziankę. Przeprowadzamy się do nich. Tzn. obok nich:) Teściowie mieszkają w bliźniaku i jedną część zajmował brat teściowej ale teraz sobie kupił mieszkanie bo dla niego ta cała część domu była za duża. W każdym razie teściowie się z nim dogadali i odkupili dla nas tą część. Niesamowicie się cieszę bo będę miała blisko pomoc, spory ogród i co najważniejsze dzieci będą mogły mieć swoje własne pokoje:D Teraz zabieramy się do generalnego remontu. Mam nadzieję, że do października skończą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Super;-) Iw końcu dałaś znak życia bo się tutaj martwiłyśmy co z Tobą a ty w yakuzi siedzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jacuzzi odpręża:D Wybaczcie za te zmartwienia. Jakoś nie mogę się zabrać za czytanie tego co pisałyście przez ten czas bo to aż 30 stron! Teraz siedzę z katalogiem Duluxa i dobieram kolorki ścian:D Niesamowicie mnie zaskoczyli teściowie zwłaszcza, że to taki ogromny dom czteropoziomowy. No ale ich synuś jedynak to rozpieszczają;) No tylko, że trzeba remontować wszystko od podstaw, kuchnię, łazienki, podłogi trzeba wymienić, odświeżyć ściany. Meblami to się zajmiemy na końcu a i tak pewnie nie będziemy specjalnie dokupywać bo całe wyposażenie z mieszkania przeniesiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kiedys do was dolaczylam ale malo sie udzielalam ale poprawie sie :) bylam wczoraj na badaniach prenatalnych i moj maluch ma juz 63mm:) w ciagu 10dni urosl 3cm:) ,przyziemnosc karkowa 1,7,serduszko pieknie bije,przegroda nosowa widoczna:) najpierw spal ale go dr obudzila i zaczol wariowac,chyba dopiero teraz oge troche odetchnac z ulga i cieszyc sie ze rosnie zdrowo:) az mi sie krzyczec z radosci chce:) pozdrawiam Was wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa Ty to po tylko powinnas dostac my tu sie martwimy a Ty co ;) zeby mi to bylo ostatni raz :) Co do domku to fajna sprawa my tez urzadzamy tzn zaczynamy bo dopiero sie skonczyl budowac i powiem Ci ze to jest bardzo ciezki temat hehe Moj mi kaze wszystko wyboerac bo mowi ze on ma tyle spraw organizacyjnych na glowie ze juz nie chce mu sie myslec o kafelkach w lazienkach ;) Orzechowa wiec jaCi w skrocie wszystko opowiem u nas wszystko dobrze dzieciaczki rosna ale co najwazniejsze zalozylysmy sobie na www.galerius.pl swoje konto gdzie dodajemy zdjecia swoje dzieciaczkow brzuszkow itd ;) napisz maila swojego to damyCi dane do konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wzielam slub hehe moj link z facebooka zamiescilam pod zdjeciem w galeri do jutra;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Pela gratulacje :D lepiej byś coś opowiedziała więcej :D czekamy na relacje. No i wszystkim dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ty tu do sukienki się przyczepiłaś i do samej siebie - hormony ci szalały , pięknie - właśnie zdjęcia obejrzałam, no ale szpilek nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo widzę, że jeszcze nie śpicie :) Pela wielkie gratulację! Sama przeżyłam ten piękny dzień 8 miesięcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia szpilek nie widac bo mnie aos ucieli na kazdym zdjeciu:) dziekuje za zaproszenie na fb:) A wczoraj milo bylo posiedzielismy przy stole wypilam lampke szampana posmialam sie a jak juz wsyscy pojechali do domu to poszlismy z Piotrkiem na kregle;p teraz jeszcze weselicho za rok i bede w pelni szczesliwa;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to nie śpimy długo wieczorem,hihihi i wstajemy rano, a wy lenie jedne śpicie do 11 :D:D:D żartuję oczywiście :)) Pela więcej fotek wrzuciłabyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Pela gratulacje:) Ślub to cudowne wydarzenie. Viviii, ja mam dostęp do tej galerii, sama mi przesyłałaś hasło:D To było w ostatniej chwili jak mi internet wysiadł:) Zaraz będę oglądać wasze pociechy. Ja próbowałam zrobić komórką zdjęcie usg ale wyszło beznadziejnie i nic nie było widać. Coś jeszcze pokombinuję. Co do wyboru kafelek to też to wszystko na mojej głowie bo mąż się miga. Jedne co wiem to zarządziłam panele, takie same w całym domu oprócz kuchni i łazienek. Stwierdziłam, że nie będę wydziwiać i zamówiłam jasne z chropowatą powierzchnią bo z doświadczenia wiem, że takie najlepiej utrzymać w czystości. Moja mama ma takie ciemne "na połysk" i każdą smugę widać, musi co drugi dzień polerować żeby jako tako to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze widzisz ja juz myslalam ze tak dlugo Cie nie bylo heheh ;) My tez bedziemy miec panele takie same w calym domu bo to jednak najladniej wyglada takie pod kolor schodow zeby to wszystko ladnie wspolgralo ;) Pela moje gratulacje ;) mi jeszcze 2,5 tygodnia zostalo a juz bym chciala zeby bylo po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×