Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Moniś dziękuje Jutro pośle do apteki po te lekarstwa bo mam nadal leżeć i brać te leki co brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga urodziła parę minut temu,ochrzciła malutką - nie wiem jak się czuje ale tylko tyle napisała. A i wcześniej,że dadzą na imię Roksanka a nie Maja, bo chcą by następna córeczka otrzymała to imię. Jest mi przykro :( ale pomodlę się za nich wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka gratuluje coreczki :) Dobrze ze juz ma to za soba i ze Roksanka miala chrzest tak jak Inga chciala teraz zycze jej duzo spokoju i wiary ze juz teraz wszystko bedzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było - w porozumieniu z Ingą mogę wam wiadomości przesyłać, rozmawiałam z nią wczoraj. To nie to,że od razu wypisuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój maluch jakiś dziś szalony, ja spokojna to on wariuje, a może przekręca się wkońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia fajnie ze z nia rozmawiasz i piszesz mysle ze bca"" osoba z ktora moze porozmawiac jest dla niej duzym wsparciem i takim psychologiem dla duszy i umyslu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mi też często pomagacie , pisząc na kafe czy smsa :) Tylko tak pisząc pomyślałam,że może pomyslicie ,że co wiem to zaraz na kafe. Ale to nie tak, po prostu któregoś dnia wieczorem rozmawiałysmy i mówię do Ingi, pisać coś czy nie? No powiedziała,że tak. Mimo,że nie znamy się osobiście ale każdej niepowodzenie czy choroba, bardzo mnie dotyka i jakoś martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam duzo fajnych gazetek z poradami Jak wyprawke kompletowac ,kalendarz badan w ciazy itd jest co czytać przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka fajnie, że będzie kolejna dziewczynka. Jest tak jak myślałam - dziewczyny, które dowiadywały się jako pierwsze - mają chłopaków, a im później tym więcej dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12. .......SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Dianakarina.......28..........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA Agulka1976.........36........Śląskie.............20.10. 2012...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN miluchnaaa31.......32.......Slaskie............29.10.2012 .....chyba SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doszłam do tego ze w karcie ciąży nawet mam zaznaczone ze dziewczynka ...ciekawe a jak jej coś urośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance tak powiedzial lekarz;) do 27 tc mowil ze chlopak a ostatnio ze dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a mnie normalnie do karty ciąży wpisał płeć ...hehehehhe Tak dobrze widać było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szwagierka do porodu myślała ze dziewczynka (tak jej lekarz ciagle mówił ) a urodził się chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka gratuluję dziewczynki!!! :) Ja mam nadzieję, że mój Kubuś będzie miał siusiaka do porodu i nie okaże się dziewczynką :) zresztą na połówkowym pytałam się, czy nic się nie zmieniło to lekarz mówił, że chłopak. Zobaczymy za 2 tygodnie :) u nas zanosi się na burzę, oby coś z tego było i popadało, bo mam dość kichania.. mam nadzieję, że Kubusiowi nic przez to nie będzie.. biedna Inga.. ale dobrze zrobili z tym imieniem. Mam nadzieję, że jeszcze póki my jesteśmy ciężarne, ona dołączy do nas z nowiną o ciąży. Choć na pewno teraz musi odczekać jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za rowny tydzien mam polowkowe i tez zobacze czy sie potwierdzi i czy moja Magda jest faktycznie Magda ;) ale wszyscy mi mowia ze bedzie corka wrozka mi to wywrozyla z obraczki tak wyszlo wiec chyba tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka mozesz mi
agulka mozesz m powiedziec czy pytałas lekarza o te ruchy na dole brzuha?? i co powiedział??? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia,ja mam podobnie,strasznie mi przykro z powodu corci Ingi:(Mozemy tylko pomodlic sie za nie:/normalnie łezki mi poleciały,nie wiem jak bym ja to zniosła....Agulka gratuluje córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zapomniałam...... Ale mysle że jakby było nie tak to na usg widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchyNadole
ruchy na dole sa normalne, tuz nad pecherzem maluch ma nozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12. .......SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Dianakarina.......28..........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA Agulka1976.........36........Śląskie.............20.10. 2012...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN miluchnaaa31.......32.......Slaskie............29.10.2012 .....chyba SYN Tusia21...........23..........pomorskie.......20.10.2012....CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12. .......SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Dianakarina.......28..........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA Agulka1976.........36........Śląskie.............20.10. 2012...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN miluchnaaa31.......32.......Slaskie............29.10.2012 .....chyba SYN Tusia21...........23..........pomorskie.......20.10.2012. ...CÓRECZKA Pela1992.........20...........Opolskie.........24.10.2012....CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzadko sie zdarza ze kobiety rodza w terminie ciekawa jestem ile z nas urodzi faktycznie w terminie wyznaczonym przez lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała w terminie, żebym obronić się zdążyła we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×