Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja już może dziś ze 3 razy brałam ale to na trochę tylko wystarcza. A znów chyba burzowo będzie, coś mi się tak wydaje. I pasuję jeśli chodzi o wózki, dla mnie juzone wszystkie takie same. Sama nie wiem, co lepiej wybrać, używany około 600-800zł czy lepiej już jakiś prostszy za 1000zł i nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia widzisz to trudna decyzja. Ja zawszę wolę kupić lepszy sprzęt, a że za drogi jest nowy wózek, to już kupię używany. U nas bezchmurnie, gorąco ale z mojej burzowej strony widzę, że idzie do nas potężna burza. Oby nas ominęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upal ... natalka moja babcia mieszka pod jelenia gora i mowi ze u nich taka burza byla ze pol miasteczka zalane normalnie powodz straz jezdzi jak szalona itd mamusia ja uwazam tak jak natalka wole lepsze nawet jesli mialoby byc uzywane .... podam przyklad glupich sandalow czy ogolnie butow dla malego mojeog zawsze kupuje mu firmowki i ma calu sezon nic sie z nimi nie dzieje a w tym roku byl z moja mama na zakupach zrobilo sie cieplo wiec mama mu kupila takie zwykle w daichmanie bodajrze i co wytrzymaly 3 tygodnie i jest wiele takich przypadkow wiec ja wole jedno pprzadnie niz 3 razy to samo kupowac ... bo tak naprawde taniej wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a do nas idzie ta sama burza, mam nadzieję, że ciut bokiem nas minie. Choć błyska się na całego. Ja już mam upatrzonego x landera, dogaduję się z babką co do ceny, więc jak już się zdecyduję na niego to się pochwalę, póki co nie będę zapeszać :D Vivii ja się całkowicie zgadzam, jakoś nigdy nie byłam zwolennikiem kupowania tańszych rzeczy, bo człowiek dwa razy na tym traci. Z ubraniami mam tak samo, wolę mieć mniej a lepsze. Ale to kwestia każdej z nas wyboru. Dzisiaj w auchanie widziałam wózek spacerowy za 350 zł, więc i taki można kupić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli maluch ma czkawkę to jak często mu się czka, to znaczy co ile sekund? Bo ma takie pykanie w brzuchu co sekundę? nie jestem tylko pewna czy to czkawka czy co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły czad burzowy, a jest coraz gorzej.. przeglądałam galeriusa właśnie. Diankara, 26 tydzień a Ty brzuszka prawie nie masz :) Pela super ciążowy brzuszek :)) Tak patrzę, że dużo dziewczyn się nie odzywa. Może to kwestia wakacji, urlopów.. ale dawno nie było Tusi, eljotki Nha, ola25ul, pazMama i Rzodkiewa nam ucichła. Mam nadzieję, że u dziewczyn wszystko Ok :) zmykam, choć raczej ciężko ze spaniem będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek :) Uff nareszcie ostatni dzień pracy,ten tydzień dał mi popalić przez te upały. Dziś w końcu spałam 6 godzin ciągiem i jestem w miarę już normalna ale wczorajsza noc wycięta z życiorysu-była u nas burza,od 1-5 rano ciągle grzmoty,deszcz,wcale nie spałam. Czuję się oprócz zmęczenia ok,brzusio rośnie,Maksio w takim razie też,ja wizytę mam dopiero 2 lipca,potem jeszcze jedno usg. Termin mam na 5-7 październik więc praktycznie wkraczam w 7 m-ąc. Strasznie szybko to leci. Temat wózków aktualny,ja mam po Ninie tylko muszę ze strychu ściagnąć i odświeżyc.Ubranek jakbym wszystkie pozbierała to juz tez trochę mam,resztę dokupię w najbliższych m-cach :) Acha i poproszę o hasło do galeriusa na maila :goat1981@wp.pl A jak tam mogę wstawić zdjęcie ? Miłego dnia dziewczyny Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama córeczki - wysłałam Ci hasło i instrukcję :) U nas w nocy burza jak cholera, ulewa nie pytajcie nawet, zalało nam cały garaż. A wstaję z rana patrzę za okno pięknie bezchmurnie i co przerażające o tej godzinie 26 stopni. Chyba jadę pozałatwiać wszystko na mieście, bo później może być ciężko. czekam tylko aż mój mały śpioszek w brzuszku obudzi się po musli :) bo chyba coś zaspany dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) w gorący, upalny dzień :) przynajmniej u mnie nadal upały. Plan na cały dzień - nic nie robić, bo i tak co zaplanuję to i nie wykonam. MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dziękuję za dostawke juz zapisana w zakładkach cena też ok :) jeszcze nie doczytałam, co pisałyście tylko ostatnią stronę temat wózków w temacie a więc mamusia jak pisze vivi używany wózek to nic złego a często właśnie nawet lepiej bo to na chwilke tylko a lepiej aby był zwrotny, wygodny itp a potem nową spacerówkę można dla starszaka już kupić. Natalie mi się dziś pierwszy raz przytrafiła czkawka u maluszka ( bo to chyba było to) jak to vivi pisała takie pukanie praktycznie co sekunde . A teraz muszę się pochwalićco dostałąm dla maluszka przypadkiem od dziewczyny z osiedla nie będe zanudzała was całą historią generalnie dostałam tohttp://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-3w1-0-18kg-i2456756274.html Było zaniedbane ale ja doprowadziłam to do perfekcji i teraz syne się tym bawi i moge polecić to jeśli któraś ma wpalnie to kupić. Lekkie, kilka funkcji zresztą same zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 fajny ten bujaczek :) A można go jakoś złożyć? Mamusia jak z alergią? U mnie lepiej, bo jak patrzyłam to trawy już tak mocno nie pylą. Choć i tak mam zapchany nos, ale ogólnie czuję się wreszcie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak można go złożyć i jest bardzo lekki i dla maluszka pozycja bardziej leżąca, potem się podnosi albo 3 opcja jak dla mojego synka 18 miesięcznego jako krzesełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostanę bujaczek, po synku przyjaciółki. Przy moim nie kupowałam i żałuję, więc teraz muszę go tylko odebrać:) U nas też diabelnie gorąco. Jak jutro też tak będzie, to idziemy na basen, bo w domu wytrzymać się nie da. A z innej beczki, to byłam dzisiaj na glukozie, bo we wtorek mam wizytę. Powiem Wam szczerze, że wydawała mi się gorsza w pierszej ciąży. Teraz to ją wypiłam nawet ze smakiem hehe Wyniki będą dzisiaj przed 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos ze smakiem powiadasz? A ja na samo wspomnienie aż mnie zamuliło. Ale już mam to za sobą więc tylko wspomnienie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a Ty robiłaś ju z teraz glukozę? Jakie masz wyniki? Dan - mos mnie mi się też to dobrze wypiło :) Kurcze też chce bujaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nastawiłam po relacjach dziewczyn, że będzie koszmar...... a to taka "lemoniadka" hehehhe - gdyby była jeszcze zimna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestem i ja :) dzieki Natalie ze zauwAzylas ze zamilklam na troche ale u mnie nic sie nie dzieje ciekawego wy piszecie o upalach a tu w Anglii deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz do znudzenia..!!! W wolne dni odpoczywam a jak pracuje to spie i pracuje :) haha Glukoze mam w piatek a potem szczepionke na antyciala... Wyprawka juz jest teraz to juz tylko duperelki dokupuje.. Na promocjach pokupilam kilka paczek pieluch mam tez tetrowych kilkanascie . Jesli chodzi o torbe do szpitala to nie ma tutaj takiego problemu bo na drugi dzien wypuszczaja do domu wiec nie ma sensu pakowac nie wiadomo czego i ile . Chustawka tez jest ktoras wrzucala linka dostalismy w prezencie od brata.. Teraz tylko czekam na niunka chcialabym juz zeby byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info odnośnie wózków :) czyli kupimy używany i już. Może jak mi minie kiepski nastrój to się wezmę za wózki. Leżaczek ja mam zwykły-taki fioletowy bez bajerów, ale kolorowy i z pałąkiem zabwek. Rzodkiewa,'a jakie pieluchy będziesz kupować??? Mój też zakupił pieluchy ale zwykłe, nie pampersa, z Asdy. Bo dużo osób chwali sobie, a ty coś słyszałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie paki z pampersa dwojki jedna z hugiess tez dwojki i mala paczke okolo 30 sztuk jedynek z pampersa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ja bym chciała właśnie trochę stabilniejszej pogody. Dzisiaj znowu przewidują wielkie burze. Wczoraj była nawałnica, garaż zalany 30 cm, ale gdzie był większy spadek to po 1,5m wody było w garażach.. cała zielona to z rana wielkie błoto. A dzisiaj ma być podobnie :/ Ja jeszcze pieluch jednorazowych nie kupuję, ale dzisiaj chyba wózek kupimy, na razie 99% przekonania :) Moniś, Agulka a wy dzisiaj co tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rozpływam sie ...ale burza nadciaga oby nie taka jak ostatnio Nie mam leżaczka ;-( Cukier dzis cos nie tak na czczo 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia jesli chodzi o pieluchy asdowskie albo inne to nie wiem a nie pytalam po kolezankach ale prwnie z czasem wyprobuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka może taki dzień, że naczczo już taki wysoki. Ech a mój Kuba dzisiaj coś za spokojny, a ja już chodzę i świruję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mój maluch coś daje znać o sobie :) Nawet z córcią widziałyśmy jak brzuch skacze :D wkońcu coś widać czasami :) Nadal parno i gorąco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po burzy Mamusia to ładnie ze juz widzicie falujacy brzuch :-) Natalie ja tez mam takie dni ze sie mało rusza wtedy świruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj mam jeden właśnie z tych świrujących dni. Choć ostatnio dostałam jednego kopniaka. U nas gorąco, rozpływam się... współczuję dziewczynom z rzeszowa bo tam + 35 a na narzekam przy +31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×