Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

miluchnaa ja bym kupiła, bo nawet i wiosną to skorzystasz bo polar za ciepły może być, a i w domu przykryjesz tą pościelką, myślę ,że to dobry zakup, ja będę mieć kombinowaną hihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ci mamusiu,masz racje.Kupie,tylko najpierw zdecyduje siie na kolor wozka by kupic posciel ktora kolorystycznie nie bedzie sie gryzla:)Szukam wlasnie lozeczka na allegro,najpierw myslalam zeby kupowac wszystko osobno,lozeczko z materacem lub oddzielnie,posciel,wklad itp ale wychodzi cenowo tak samo jak w zestawie too nie bede kombinowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i z tymi skarpetkami i wszystkim innym to dużo dostałam po prostu, Mój przysłał nie powiem też sporo,ale dużo też na zaś, także wszystko mam po siostry i bratowej dzieciach. Ja kupiłam kilka koszulek i innych drobiazgów, bo nigdzie nie wychodziłam. Raz jakoś w ciucholandzie coś kupowałam :D A tak spadkowe hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, a któraś z dziewczyn kupowała cały komplet , chyba łóżeczko plus wszystkie elementy potrzebne. Może warto zestaw cały zakupić tylko tam chyba pościeli do wózka nie ma???? Cos takiego np : http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-materac-posciel-gratisy-tanio-i2546727268.html http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-3-kolory-materac-posciel-gr-i2554209124.html http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-materac-gpk-posciel-gratisy-18e-i2558236790.html Ale dziewczyny jeszcze coś innego kupowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamusiu,z tych 3linkow to chyba 3najbardziej mi pasuje bo ciemny kolor lozeczk a chce i lepszy materac,nie chce zwyklej pianki,ale tez nie chce tego baldachimu:) jakos mi na nim nie zalezy...chyba ze uwazacie ze sie przydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ale Szok! Niech maluszek Zdrowo rosnie. Ja Nie Bede kupowala poscieli. Mam taki gruby kombinezon I kocyki jakby co. W anglii zimy sa lekkie. Ja mam w pracy podane ze od 20 wrzesnia odchodze a do tego momentu to sie juz rozpakowac moge hi hi. Ale pracuje 4 dni w tyg Wiec lekko ale sie przerazilam ze to juz sie zaczelo! JesZcze na pizame I majtki czekam do torby do szpitala Wiec Nie ma mowy Niech Maly jeszcze siedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana:) wiec po kolei:) eljotka gratuluje!!!!! masz juz synusia po drugiej stronie brzuszka:)) niech rosnie zdrowo a ty szybciutko dochodz do siebie!! monis - bedzie dobrze!! wazne ze stale jestes pod kontrola lekarzy. mamusia - trzymam kciuki za piatkowa wizyte!! marla - ja jestem w podobnej sytuacji - wczoraj wieczorem plamienia - brazowe - dzis tez choc chyba ciut mniejsze. lekarz na urlopie - tyle ze moj do 10 wrzesnia!!! tez sie martwie i leze:( zobaczymy jak bedzie jutro. do tego bole i klucia podbrzusza :( miluchnaa - ja jesli moge sie wtracic poscielli do wozka bym nie kupowala. pisalas o spiworku i to jest super rzecz, plus oslonka z gondoli. na wiosne wystraczy kocyk. a na poduszce dziecko i tak nie powinno spac az ukonczy 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka dziekuje za rade,nie moze spac maluch do roku na poduszcze?to ja nie wiedzialam...w lozeczku tez ma miec plasko? Kurcze dziewczyny lezcie grzecznie ,martwia mnie te wasze plamienia... Ja mam wczoraj i dzis dzien glodomora,mi sie ciagle jesc chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie może spać do roku na poduszce??? No na początku owszem nie , ale później ??? Aż do roku??? Weźcie mnie uświadomcie,hihihi A to ostatnie łóżeczko miluchnaa bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski U mnie to taka duchota ,ze tylko czekam zeby popadalo wczoraj troszke padalo i lepiej bylo , ale teraz znowu to samo, usnelo mi sie w dzien i cala spocona wstalam. Ogolnie to juz pare dni nie moge spac dobrze z tego goraca tylko wczoraj lepiej bylo ufffff Zycze wszystkim szybkiego powrotu do zdrowka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO jakie wiesci Gratulacje dla pierwszej mamuski:):):) Jak bedziesz cos wiecej mamusia wiedziala co tam u Eljotki i Kubusia to pisz:) Moze za niedlugo i sama sie do nas odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też duszno, głowa boli.. ale widziałam prognozę i współczuje jutro wam dziewczyny na południowym wschodzie. Poprasowałam wszystkie ciuszki co miałam (ufff) jutro materace wypiorę w wannie i łóżeczko będzie gotowe i przykryte czekało na synka :) Dzisiaj na szkole rodzenia miałyśmy spotkanie z psychologiem, położna mówiła, żeby wziąć mamę więc wzięłam. Ale tak nudno było i właściwie to nie wiem po co mamę ściągałam. Ciekawe co tam u eljotki słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta mamusiu----- a jakże czytam często,teraz troche oganiam sie w domu. Nie bardzawo sie czuje a komp jakos to ostatnia rzecz o której dumam na codzień. Jeju i Eljotka rozpoczęła sezona na porody :) gratuluję,rosnijcie zdrowo i mama i syneczek. Tak dumam dlaczego tak wcześnie ta cc? Buziaki dziewczyneczki i maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) chyba dzisiaj znowu upalny dzien sie zapowiada :( meczace te upaly juz sa... ide zaraz na badanie krwi mam nadzieje ze jest lepiej w koncu ;) ale to dzisiaj sie dowiemy choc sadzac po ostatnich zawrotach glowy zaczelam w to watpic .... a jutro jade na weselicho wiec przez weekend mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z rana, obudził mnie i córkę mój cudowny kaszel...nie dałam rady przestać. Nawet córka słyszała i się obudziła po moim kaszlącym koncercie. NO ale co zrobisz. :P Dziś większych planów nie mam - pewnie w międzyczasie się coś pojawi do zrobienia :D A tak to leżenie. Teraz sobie filmik obejrzę, to może zasnę :) Macro fajnie,że odezwałaś się - wiesz kiedy już idziesz do A. rodzić ??? Masz ustalony termin?? MIłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka i Marla jak Wasze plamienia, ustały ?? Już wszystko ok? Monis daj nam znać, jak się czujesz. No i inne mamuśki - odezwać się :) ROZKAZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozkaz MAmusi melduje się posłusznie na posterunku :) Dziewczyny dziś na mega szybko bo jeszcze Ninę muszę do babci podesłać. Umnie bez zmian,też mnie już spojenie boli i kosci miednicy i prądy takie w nogach odczuwam.To samo miałam z Ninką.częściej siadam,poleguję-wczoraj pierwszy raz co prawda ale spuchły mi nogi-wszystko sie zbliża. Moniś Adza i marla mam nadzieję ze wszystko u Was ok tak jak i u reszty.Naskrobcie cos Kochane to po pracy podczytam :) Miłego dnia życzy Agata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam eljotka OGROMNE GRATULACJE!!! wracaj szybko do formy a synus niech nabiera cialka zebyscie do domku razem wrocili:) kurcze to juz sie zaczelo!:) a dopiero byly poczatki ciaz:) ja coraz czesciej mysle o zblizajacym sie porodzie...wiadmomo boje sie bo nie wiem co mnie czeka. jak to bedzie, czy sobie poradze, jaka bede mama...pytan wiele a odpowiedzi zadnej:) nie nastawiam sie ze porod bedzie mily i przyjemny ale tez nie chce wkrecac sobie ze to bedzie koszmar( mam nadzieje:)) pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja,tak upal sie niezly zapowiada,maskara... dzis mam wizyte u ginka ale to o 18ej,wczesnie pojade jeszcze na zakupy ciuszkowe dla maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas ciutkę lepiej z pogodą :) choć o 4 rano zmieniałam pokój do spania bo w naszym cała mokra byłam :/ miluchna daj znać jak po wizycie, ja mam swoją za równo tydzień, jupii :) pora na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia---- nie jeszcze nie ma umówionych konkretów,ale pewnie bedzie to pocz października niz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się obie z Liwią :) U nas dobrze, choć wczoraj pod wieczór miałam już serdecznie dość - wszystko mnie bolało i zaczęły mi się robić ciężkie nogi, a palce u stóp jakieś takie grubsze, czyżby woda się zatrzymywała? Mam teściową od wczoraj..właśnie wysłałam męża z nią do okulisty, potem na zakupy - specjalnie wziął wolne na moją prośbę :D trzeba się umieć ustawić :P hihi o upale to ja nawet już nic nie piszę... masakra... u nas w Rzeszowie najgoręcej...ehhh jadę na północ :P Moniś daj znać jak u Ciebie - ściskam! Dziewczyny, zmartwiły mnie te Wasze plamienia..ja bym szukała jakiegoś innego lekarza, bo to nie ma żartów. Mamusiu, to leniuchowanie sobie dziś zafunduj :) Natalie - ja dziś spałam z tyłkiem wywalonym prawie poza łóżko..a włosy lepiły mi się do twarzy i szyi..nie do wytrzymania... Dyśka, ja też zapomniałam o pościeli do łóżeczka... a mam mieć jeszcze kołyskę drewnianą od szwagra no i do niej też potrzeba materaca i pościeli..pójdę z torbami. Dziś pakuję torbę już na poważnie, bo niby wszystko mam, ale rozsiane po całym mieszkaniu... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tzn pościel do łożeczka mam, ale do wózka właśnie nie.. już mi mózg nie pracuje chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka tyle naskrobałam i zmyło się...spróbuje odtworzyć.....:( Witam.....ale duchota... ....u mnie plamień brak-na szczęście....biorę dufaston no spe i magnez.... staram się leżeć....ale te leżące to wiedzą jak to zajefajnie jak już biodra bolą rwa aż promieniują do nogi:(więc i chodzę troszkę....aby dziadostwo rozchodzić....:( rano wstaje -ubieram tatę[jest niepełnosprawny od 22 lat -wystrzelił mu niewypał w rekach:nie widzi nie ma dłoni i słyszy dzięki aparatowi]-myje go-daję jeść-potem pijemy kawę.......zmywam i odpoczynek.....potem wraca mamusia z pracy -robimy obiadek...odpoczywamy...i tak leci..... wczoraj mamusia wzięła Szymona i pojechali na wycieczkę rowerowa-ale był szczęśliwy :D Dobrze ze po ślubie brata zostałam u rodziców.....szybciej czas mi mija.....nie jestem taka samotna a i tata czuje się raźniej......bo po ślubie braciszka miła coś jakby syndrom opuszczonego gniazda......-duży dom a oni sami-mama do pracy na 8 godzin a on sam w domu:( także przynajmniej na początek nie jest sam -troszkę humor mu sie poprawił-mamie również.....-strasznie przezywają odejście syna-był z nimi 29 lat -pomagał...a teraz muszą liczyć sami na siebie na co dzień...najgorzej zima...jak w piecu trzeba palić:(-ale jakoś to będzie.....ale się rozpisałam..... dziś w nocy nie spałam....a jak przysnęłam to sen erotyczny ale taki realny :classic_cool: heh owoc zakazany:)masakra...jak nie byłam w ciąży takiej ochoty nie miałam jak teraz...a mój Misiek mówi że nawet jak wróci i już będzie można to dopiero po porodzie bo sie boi żeby synkowi krzywdy nie zrobić...:) eh ostatnie "co nieco" było chyba w marcu...masakra.....:) no i jeszcze długo nic-bo zakaz-także stąd te sny :P ja pościeli do łóżeczka nie kupuje-wystarczy kocyk\k lub śpiworek....jest ochraniacz do wózka tak więc uważam ze to strata kasy..... nie mam jeszcze rzeczy z apteki:typu:tego płynu do dezynfekcji pępka,linomag,gaziki...ale to kupie we wrześniu...... Buziale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...błąd oczywiście chodziło o pościel do wózka...nie kupuje-do łóżeczka mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś daj znać jak się czujesz i jak Tadeo?:) Eliotka czekamy na fotkę Kubunia:) i wieści jak mu na świecie po drugiej stronie brzucha...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×