Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej:) w nocy nie spalam od 4 do 7 ,M poszedl do pracy a mi udalo sie zasnac na 2godz,cos mam pogmatwane to spanie... Mamusiu ciesze sie ze impra sie udala:)to najwazniejsze:) Do tesciowej nie pojde w razie wczesniejszego porodu bo ona mieszka w kawalerce i nie daloby rady,wtedy musialabym isc do mojej mamy...ale moze zdazymy :) kurcze mielismy tylko sami pomalowac a tu takie kredki:) powalonych rodzicow moje dziecko ma:) Dyska kolor super,tez mi sie on podoba ,tylko w necie on bardziej wygladal mi na czarny albo jakis ciemny z rozowymi wstawkami a na zywo mowisz ze to fiolet? Patzrylam na terminarz targow ale tyle roznych odpowiednikow wyskakuje jak wpisuje ze ja nie wiem ktore to,te targi nazywaly sie MAMA I DZIECKO? napewno? My dzis mamy 7rocznice slubu:) nic nie robimy ani prezentow nie kupujemy sobie,za duzo wydatkow...chociaz mam nadzieje ze polamanego kfiatka to moze M przyniesie...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna! Wszystkiego dobrego w okazji rocznicy! Na pewno mąż nie zapomni o badylku dla Ciebie! Powodzenia z remontem. Agulka - super masz rodzinkę i takie duuuuże dzieciaczki :) ślicznie wyglądasz i wcale nie jesteś grubasem!!!!! Mamusiu, Mamocóreczki, Dyśka i inne.. fajnie, że weekend udany. Ja byłam wczoraj u teściów na wsi, ale chyba za bardzo zruszyłam brzuch podczas jazdy samochodem, bo całą noc go czułam, nie spałam, niby pobolewał, ciągnął.. a dziś od rana biegunka :( Brzuch już nie boli, malutka się wierci cały czas, ale i tak się denerwuję, bo podobno często organizm oczyszcza się w ten sposób tuż przed porodem.. zaznaczam, że nie jadłam niczego, bo by mi zaszkodziło.. Natalie - już 36tc.. ja zaczynam go w sobotę i mam coraz większego stresa... Dianakarina - uważaj na siebie! Leonka, a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! :) O już widzę, że prawie wszystkie mamy wózki :) Ciekawe czy dzisiaj Moniś wyjdzie ze szpitala. Uciekam do promotora na omawianie pracy. A spać mi się chcę, ale chyba przez pogodę. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Natalie i Diana za zyczonka,co do wozka ja mam tylko wybrany ale zamawiac bedziemy za 2tyg:)ale chlodno na dworze super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna wszystkiego naj z okazji 7 rocznicy slubu Agulka jakie duze dzieci i jaka mloda mama :-) Dyska fioletowy to fajny kolor. Ja tez chcialam filet ale jest turkus i sie przekonalam do niego. Dziewczyny czy mozecie sprawdzic czy otwiera wam sie wp ? Ja od wczoraj nie moge sie zalogowac a kupilam mamie bilet na samolot i potwierdzenie na poczte powinno przyjsc a ja ani przez laptopa ani przez tel wejsc nie moge. Pokazuje mi ze internet nie moze stronki otworzyc. Kupilam mamie bilet na 26 wrzesnia. Oby maly doczekal na babcie. Termin na 7-go wiec moze sie uda :-) Rzodkiewa jak ci fajnie. Ja jeszcze 18 dni w pracy. Ble. Wole teraz polazic do pracy i potem w domu dluzej siedziec. Teraz i tak malo robie prawie nic bo trenuje dziewczyne na swoje zastepstwo. Mama coreczki a ile lat ma Twoja coreczka ? Natalie a magnez bierzesz ? On jest przeciwskurczowy. 36 tydzien szok. Jak ten czas szybko minal. A kiedy oddajesz prace ? Diana26 polez dluzej, odpocznij to brzuszek powinien przestac bolec. Czytalam wczoraj o aktywnym porodzie i takie tam i wole chyba mniej wiedziec bo kazdy porod inny i nie chce sie na nic nastawiac. Tu w Anglii w standardzie jest gas taki na usmierzenie bolu i znieczulenie zewnatrzoponowe (epidural) ja wezme ten epidural i bedzie po sprawie. Przy tym nic nie boli tylko slyszalam ze czasami nie wszystkim daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile powiedzieć wam że w lidlu są super leginsy:) kupiłam z myślą o tym że będę miałą po porodzie - bo myślałam że nie naciągną się na brzuszek - a tu miła niespodzianka - nie dość że się łądnie naciągają, są wysokie, to i nie zjeżdżają:) są bezszwowe więc czuje jakbym nic na tyłku nie miała:) może i zabrzmi to jak reklama, ale piszę bo może któraś się też pokusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej..ja od wczoraj dziwnie się czuje......już sama nie wiem-skurcze przepowiadające?eh boje się.....jutro wracam do domu....ale gin dopiero 3 .09 wraca:( jakaś schiza mnie dopadła-nakręcam się......tylko ale na izbę nie chce jechać:(poczekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia-- to sie spotkajmy bo razem o tej samej porze łazimy po domach :) Twojacórka ma dziś urodzinki (stolat sto lat) a mój Jasiek jutro :):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miluchna wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ...my mamy 9 września 17 rocznice nie wiem kiedy to zleciało Diana a to masz nadal ta biegunkę? Marla ja tez sie jakos dziwnie od wczoraj czuje... w ogóle odkad wróciłam dolegliwości wróciły tzn częstsze skurcze ,pobolewania w dole ,krzyżu ,duszności Oby do tego 36 tc skończonego dotrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, melduję się nadal w 3paku :) przez tydzień byłam u siostry a po powrocie jelitówka mnie złapała, drugi raz w tej ciąży, masakra poprostu. Dzis zaczynam dopiero normalnie funkcjonowac, Mamusiu- dziękuję za troskę :* i przepraszam, ze nie odpisałam ale w chwili czytania smsa musiałam byc mało przytomna bo nie pamietałam o nim zupełnie. Doczytałam, że eljotka ma już Kubusia z tej strony brzyszka- serdeczne gratulacje :) Milucha- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:) my 10.09 bedziemy obchodzić tę samą Uściski dla pozostałych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka 17rocznica woooow uklony ! Dzieki babki za zyczonka a u mnie sie pozmienialo ,ci panowie nie zrobia nam remontu bo ten drugiemu wspolnikowi cos nie pasuje wiec nawet pazdz by nie wchodzil w gre,ech szkoda,spytalam M co robimy w takim razie to mi sie oberwalo...szkoda gadac...pewnie sie skonczy na tym ze odswiezymy tylko sypialke ,by maluch mial tam czyste sciany a salon zrobimy za x czasu.... Wolalbym by ci faceci to zrobili bo moj M jak cos ma zrobic w domu to ..sie nagada,nawkurza..a ja bede wysluchiwac... Sorki musialam sie wygadac Dziewczyny jak macie jakies skurcze to jedzcie na Ip ,to nie zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamacóreczki Eljotka i Kubuś pozdrowieni,maluszek przechodzi żółtaczkę,naświetlają go. Eljotka denerwuje się,żeby nic nie przyplątało się ale nic nie będzie :D Eljotka dochodzi do siebie. Już jej zazdroszczę,że jest po :P nata_lie ja kocham spać - ja nie wiem co się dzieje,że ja spać nie mogę :( fakt,może organizm przyzwyczaja się,może i dobrze :) ale brakuje mi wysypiania się. Dyśka Super,że zadowoleni jesteście z bryki :) i kolor wspólnie wybrany, u nas było różnie z kolorem.A urodziny, oj tam, co niestety - ale jak odmłodniejemy :D jak urodzimy... miluchnaa wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :) kolejnych takich wspaniałych :) Diana, może za dużo wrażeń i stąd dolegliwości z brzuszkiem. Ja wczoraj ból miałam przy pępku a potem skurcze,twardnienie brzuszka ale wiem,że to po 5 godzinach na nogach - gdzie ja ciągle leżę a tu jednak wysiłek był. Puściło jak się położyłam i wzięłam magnez, potem no-spę. Agulka zdjęcia rewelacyjne. Zazdroszczę wypadu nad morze, pogody ale cieszę się,że się dobrze bawiliście :D Dianakarina podziwiam Was pracujące :) A jak twoje plamienia? Tylko wtedy jednorazowo było ??? Odpoczywaj ile możesz mi mo pracy :) Graga a to takie po 17,99zł za sztukę ?? Bo mi córka przyniosła wczoraj gazetkę rano i pokazała. Bo i sobie chce takie,ale za duże na nią hehehehe Tylko nie wiem czy to te?? Marla spokojnie, jeszcze czas jest. Ale coś źle się czujesz czy tylko te skurcze?? czekaj na męża i powrót a nie tu schizujesz :D Macro, hihih no to porody mamy dzieci zbliżone :D Może i te maluchy dzień po dniu urodzimy :P A jak się czujesz? A ja pospałam 1,5 godzinki. I leżę w łóżeczku dziś. Ze swoim gadam na skypie bo jakieś święto mają to i wolne ma :) ostatnie instrukcje mu daję a za dwa tygodnie powrót :D No ale zanim wróci to jeszcze Julkę do szkoły wysłać :D Zacznie się znów-składki,obiady i mnóstwo innych pierdół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka juz mi to minęło.. ale przy moich zaparciach, 4 akcje co 15 minut to jednak coś dziwnego.. Teraz wszystko ok, ale na wszelki wypadek odpoczywam dziś na maxa... Marla..a co to znaczy, że dziwnie się czujesz? Nie doczytałam tam nigdzie w tym artykule, czy te skurcze to mają być bolesne, bo mi brzuch też czasami twardnieje..a tu piszą, że jeśli twardnieje i czuję się silne ruchy dziecka, to trzeba do lekarza.. hmm Kto tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to może coś zjadłaś i tak podziałało Ja skurcze czuje dziennie ale to niby w moim przypadku normalne po 3 cesarkach macica bardzo delikatna Lekarz powiedział że jak będą silniejsze to zażyć więcej no-spy i asparginu ... a jak nie pomoże to dzwonić do niego i on powie co i jak .... Te skurcze to czasem bolesne mam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety,przeczytałam artykuł i normalnie trzeba uważać na siebie. Ja wczoraj miałam bolące skurcze, plus tradycyjnie bóle pachwin i spojenia. Co ma być to będzie :) Ja tylko zastanawiam się, czy dostanę takie zaświadczneie od swojej gin,że w razie co poród ma być cesarką. Bo w poprzedniej ciąży miałam, a teraz coś nic nie mówi gin,a przecież jak coś mnie w nocy złapie czy nie dodzwonię się do swojej gin to co ???? No fakt,jak zobaczą łożysko to może i bez problemu zrobią a jak nie to co , na IP mam powiedzieć rodzę, ale ma być cesarka ???? Ale się nastraszyłam sama :P i na karteczce piszę pytanko do gina ,hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a w karcie ciąży masz napisane że łożysko przodujace? Ja tez nie mam zaświadczenia ze ma byc cesarka ,ale w karcie ciazy mam chyba w 3 miejscach napisane na czerwono po 3 cieciach wiec chyba każdy lekarz będzie wiedział ze cesarka musi być Mam tak popisana kartę same wykrzykniki ,podkreślenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mam wpisane,że łożysko przodujące. Aha to może nie będą kazali mi rodzić naturalnie i ryzykować. Ale przez te wasze skurcze i niepokoje ja sama zaczęłam się już bać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia tak to te:) za 17.99. co do skurczy to ja dzisiaj miałam trochę nerwową sprawę do załatwienia i od rana miałam skurcze tak co 15 - 10 minut... ale przeszły... raczej chyba są to te skurcze przepowiadające... myślałam nawet o tym by na ktg podjechać, ale narazie jest cisza:) ale piszecie dzisiaj - moze uda mi sie nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam ze przed porodem sie chudnie.... a ja schudłam prawie kilo w 2 tygodnie ...boje sie ...troche to by za wczesnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie pytanie ale prosze o odpowiedz jak sie czuje te skurcze i gdzie? Co to za bol ? Ja nie mialam jeszcze ani jednego Mamusia u mnie tak jednorazowo doslownie nawet nie kropelki krwi ale wolalam sprawdzic na IP czy wszystko ok kosiorakis dobrze ze sie odezwalas bo juz myslalysmy ze ty juz po :) miluchna zrobicie remont w innym czasie a ja tez wole zeby ktos przyszedl i zrobil bo moj sie 10 razy zastanawia od czego zaczac i potem wychodzi ze na koniec i tak ktos przychodzi bo co fachowiec to fachowiec Natalie ja sie tez zastanwiam co to znaczy ze brzuch twardnieje bo czy to jest wtedy kiedy czuje twarde miejsce ale przeciez to moga byc plecki lub pupa i jak pomasuje to sie maly przesuwa. Agulka chudnie sie przed porodem ? Jejku ja tu z nerwow pazury poobgryzam a nie obgryzam nigdy!! Ja chce jeszcze 4 tygodnie wytrzymac! ?Brzuch tez sie powinien obnizyc przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara skurczy często nie mam, więc magnezu nie brałam. Co do pracy, to malutkie poprawki i w sobotę zdaję promotorowi a w poniedziałek do dziekanatu i tylko czekać na wyrocznię, tzn. na termin obrony i rozmawiać z maluszkiem, żeby poczekał troszkę :) Kupiłam błonnik, idę zaraz wcinać :) Choć dzisiaj coś i tak lepiej. Diana może taki dzień, albo coś zjadłaś. Brzuch Ci się nie obniżył, czop jeszcze nie odszedł to spokojnie. Kosiorakis, dobrze że się odezwałaś :) A jak tam maluszki, szaleją w dwójkę w brzuszku? Eljotka biedna, ale nie ma się co martwić, bo na szkole rodzenia mówili, że to żółtaczka fizjologiczna. I nic strasznego. Co do skurczy brzucha, to ja jeszcze nic nie mam. Twardy brzuch często mam, ale tak to wszystko super. miluchna pomyśl, że lepiej może i nie robić remontu na wariata. Faceci niestety tak mają.. nawet nie wiecie ile ja się nasłuchałam i pewnie nasłucham jak ja mojego wymęczyłam i ciągle coś znajduje do zrobienia. A czasem chodzi dosłownie o pierdółkę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/porod/806-porod-czy-to-juz.html Skurcze to mam czesto takie: napina sie brzuch ,twardnieje na kilkanascie sekunt no moze do minuty ,puszcz dołem i troszke boli a i czesto mi wtedy robi sie tak ciepło jakby .... Tam w tym artykue pisze o różowych niteczkach 9dosłownie mikroskopijnych),,,ja takie mam na bieliznie już od ok 20 tc ...no ale cóż szyjka sie skraca ciagle i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina spokojnie:) ja skurcze odczuwam tak, ze co jakis czas (nie wiem jak to fachowo ująć) kłuje mnie w dole brzucha i ten ból tak jakby przechodzi dalej - trwa to może z jedną sekunde... ale takie porządne skurcze powinny iść przez cały brzuch albo od kręgosłupa - uwierz że na pewno będziesz wiedziała że to to:) a co do oczyszczania przed porodem - potwierdzam - myślałam że urodzę na kibelku, ale lewatywy mi już nie musieli robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga to mnie ida przez cały brzuch:-( a czasem i krzyż .... Oby wytrzymać jakoś jeszcze A leków tyle biore ... Lekarz powiedział ze jakby nie one to juz dawno jestem po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia---- wiesz od tego weekendu jakos ciężej, i troche puchnąc zaczynam .Pozatym oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka spokojnie, już niedużo zostało do skończonego 36 tygodnia. dobrze, że te leki masz! Mamusia a te 10 - 12 tych podłużnych kawałków błonikka to jadłaś raz dziennie? Bo nie chcę przesadzić :) jak to tylko raz dziennie, to mi opakowanie chyba na rok starczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×