Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Graga..czyli trzeba na to zwracać uwagę.. zapamiętam.. wiecie co? może to głupie, ale ja to się najbardziej obawiam właśnie tej lewatywy :P i tych welflonów w rękach :P i jeszcze cewnika...całą resztę zniosę.. Już mi dobrze, dzięki za troskę. Gotuję zupę krem z dyni i do tego grzaneczki. Podsumowując, czyli jesli czop nie odszedł, brzuszek nie twardnieje czesciej niz 10x dziennie i to nic nie boli to mogę spać spokojnie, tak? Kosiorakis, fajnie, że się odezwałaś. A Tusia, Dotiuszka, Maryjka i inne gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ja jeszcze nie rodziłam, ale wydaję mi się, że tak :)) a ja gotuję grochową :) choć obecnie jakaś drzemka by mi się przydała. Co do lewatywy, to nigdy jej nie miałam, więc też mam obawy jak to wygląda. Tylko buteleczkę położna nam pokazywała z roztworem :) U was też golą w szpitalu? Kurcze, ja mam nadzieję, że sama wyczuję, kiedy pora i zdążę się wygolić, a nie w szpitalu na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze macie racje ze unikniemy remontu na wariata ale ten jeden pokoj musimy pomalowac,mielismy tam kiedys stary tv i cala sciana jest okopcona od niego,wiecie to nie taki tv z plaskim ekrenem ,tylko z tala''dupka''i wyglada to zle a tam ma stac lozeczko no i reszta scian tez nieciekawa tym pokoju,jakym sama umiala to bym sobie sama to zrobila bo z facetami to naprawde tragedia,jakby mieli isc rodzic to by chcieli od razu na renyte isc:) No ja tez czasem mam skurcze ale b rzadko naszczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety z tymi skurczami hehehe damy radę wszystkie :D Agulka wytrzymasz do 36tc albo i dłużej :) Macro to dbaj o siebie i pisz częściej :) Nata_lie ja wcinam jako przekąskę, położę na podkładkę i tak cały dzień wcinam, a dziś wrzuciłam do jogurtu wszystkie :P Ja lewatywę sama sobie robiłam przed porodem- kupiłam w aptece i dzień przed zrobiłam wieczorem. No ale rano szłam na planowaną cesarkę, więc co innego niż poród naturalny. A z goleniem, staram się na bieżąco już teraz golić, by właśnie nikt nie musiał mi tego robić :( w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też wziełam 10 kawałków z mlekiem bananowym i pycha :) jejku jaki dzisiaj leń mnie dopadł. aż wstyd tak nic nie robić :) miluchnaa to pomalujecie ściany tylko, a reszta później jak maluch będzie większy. A malowanie pójdzie szybko. niestety z sufitem podwieszanym jest dużo roboty. Mamy tylko w przedpokoju, ale jak sobie przypomne ile bałaganu było po szlifowaniu... więc może i lepiej, że odłożycie to na później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam, mam zwykłe na razie takie większe. Czekam aż mój przyjedzie i podjedziemy konkretnie raz do apteki, a jak nie to zamówię na allegro. W sumie to i taniej wyjdzie - jeszcze podkłady muszę zakupić i majtki bo mam 5szt. No i znalazłam tą pieluchę flanelową z ceratką, to i myślę o niej. Aj tak naprawdę, to nazbiera się tego jeszcze - wszystkich zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam jałowe w aptece, bo tak mi babka doradziła w konsultacji z drugą. Ale to będę ich też do oczek używać. Mamusia podeślij linka z tymi pieluszkami z ceratką. a majtek to Ci chyba spokojnie wystarczy. Zresztą po cesarce ponoć tak źle nie jest jak po sn. ja kupiłam też zwykłe bawełniane w auchan za całę 1,99zł :) wyszło podobnie jak za jednorazowe siateczkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki gdyby nie to, że bliźniaki i cesraka planowana to jestem przekonana, ze tym razem bym przenosiła, żadnych bóli, skurczy, plamień totalnie nic poza ocięzałoscią straszną i ta jelitówka okropna. Współczuję Wam tych wszystkich dolegliwości i zmartwień, które za soba pociągaja natalie bobasy wciąż urzadzaja sobie przechadzki a raczej przepychanki po brzuchu, z przyjemnymi doznaniami ma to juz niestety niewiele wspólnego, czkawki maja non stop wiec chyba już ostro trenują oddychanie na tą stronie brzuszka :) wrzuciłam do galeriusa najnowszą dużą siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale dużo napisałyscie :) Co do lewatywy, to u mnie w szpitalu nie robią i nie każą robić w domu, bo tak jak napisałyscie organizm sam sie oczyszcza i oni uważają, ze nie ma potrzeby robić lewatywy, bo często działa przez cały poród, zupełnie niepotrzebnie. Zatem ja sama nic nie bede robić. A golenie tez u mnie odpada, bo kilka lat temu zrobiłam depilacje laserowa i teraz mam spokój :) Kosiorakis, to Ty musisz mieć w brzuszku niezłe szaleństwo :) skoro jeden dzidzius potrafi w brzuszku rozrabiać, to co dopiero dwa :) Miluchna, ja mam gaziki jałowe kupione w aptece. A kolor wózka jest ciemno fioletowy z jasno-fioletowymi kóleczkami i wstawkami :) Natalie, nie przejmuj sie remontem. Jeśli możecie, zróbcie tylko sypialnie, a resztę zostawcie na pózniej :) To ja sie Dziewczyny pochwalę, że moj ukochany w maju pomalowal całe mieszkanie sam i słówka nie powiedział. Ale On lubi takie domowe prace i tylko patrzy, co naprawić, poprawić, moze coś zbić z jakichś deseczek :) A to naprawde ogromna zaleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja mam pytanie, czy Wy bierzecie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diankara cały czas działa mi wp. Może spróbuj jeszcze z innych komputerów poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana Karina ja mam wp odpala od razu,moze sprobuj z innej przegladarki Dyska to podeslij do mnie Twojego M ale tylko na troche,oddam obiecuje:) Kurcze to te kolory na necie niezle klamia bo ten kolor co podalas to jak czarny wyglada....to moze namowie mojego M na fiolet bo chcialabym bardzo ,od poczatku chcialam taki fioletowy ale nie wiem czy przejdzie:) Ja biore prenatal clasic,mozen aje tez brac jak sie karmi piersia wiec jak mi zostanie pociazy to zuzyje:)wyniki mam po nich tez dobre i dobrze sie czuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosikiros to musisz mieć zawirowanie w brzuszku! Fajne zdjęcia, widać że brzuszek większy i więcej niż jedno maleństwo :) ostatnio słyszałam, chyba na szkole rodzenia babka mówiła, że bliźniaki w łonie matki mogą się przytulać albo walczyć ze sobą. Hm.. ciekawe czy to możliwe. Dyśka ja biorę pregna plus cały czas, chyba do końca okresu połogu mam brać. Mamusia dzięki za linka, też przemyślę temat z tymi pieluszkami, trzeba próbować po trochu co nam pasuję i będzie się sprawdzać a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina u mnie smiga bez problemu, moze przegladarke zmien jak radzi miluchna dyska - mój gin nic brac nie kazał skoro wyniki dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzewczyny za info o witaminach. Słyszałam rożne opinie na temat witamin w ciąży. Ja mam troszkę obniżona hemoglobine, hematokryt i czerwonych ciałek nie za dużo. Biorę Pharmaton Matruelle, ale ostatnio jakoś źle sie czuje po tych tabletkach. Moze za dużo jakichś witamin? Musze zapytać ginki, czy nadal je brać. Jakieś pól godziny po ich zazyciu jest mi niedobrze i jakieś straszne poty mnie oblewaja, ale tylko wtedy. Po 15 minutach mija i jest ok. Miluchna, oj ja nie wiem, czy mogę Ci pożyczyć mojego M. Jeszcze Mu sie spodobasz i bedzie :p hihi :) Oj tak w necie te kolory trochę inaczej wyglądają. Ja widziałam próbki materiałów w katalogu i na podstawie tego zdecydowaliśmy. Ten fiolet jest troszkę ciemniejszy, ale podoba mi sie :) Agulka , do 36 tc na pewno wytrzymasz :) Natalie, moze jakis bliski termin obrony Ci dadzą i zdążysz przed porodem:) a jak nie, to negocjuj z Maluszkiem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczynki...po prostu....czuje się źle.....mam jakieś skurcze spinające się w dole krzyża i promieniujące a kończące się w dole brzucha-da się je znieść- najważniejsze ze Antoni fika:) Już chyba 4 noc nieprzespana-biodra drętwieją....latam co chwila siku:( a brzuch mało nie pęknie taaaki napięty....-zamiast spać w nocy od 2-4 oglądam durne programy-nic w tv nie maa!ehh..... ....mój M już w sobotę wieczorem powinien być z nami.....ciekawe czy wytrwam....i się nie rozsypie.....dziś mija 14 lat jak jesteśmy razem....ale ten czas leci..... ....troszkę się boje się teraz w takim stanie do domu jechać-80km autem sama ale muszę-tu nic nie mam w razie czego-a tam w domu torby spakowane. szkoda że takie słabe wspomnienia będę miała z tej ciąży...:( oby poród lżejszy....i synio zdrowy się urodził.... Trzymajcie się kobietki...ciekawe co u Moni słychać..... Eliotka już po tej drugiej stronie......teraz zamartwianie się o dzidzie.....nieustanne.....ale będzie dobrze.....:) 🌼najlepsze życzenia urodzinowe dla jubilatów🌼 jeszcze 3 tyg i mogę rodzić.....-ale teraz ten czas się dłuży......:( plecy w dole ciągle bolą.....eh a co słonice maja powiedzieć-2 lata w ci ązy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla a moze jednak jedz gdzieś niech cie zobaczą ....Tez mam takie odczucia ale nie cały czas choc dzis to ciagle do wc latam siku i wszystko na dół cisnie Kosiorakis ładny brzuszek ..nie wiem jak ty to wytrzymujesz dwójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosikiros ale Ty super wyglądasz...jej fajowy brzusio.....i będą chłopcy?czy parka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka.....na razie leżę.....już świruje....tu ciągle się napina.....brzuch ale poczekam.....jeszcze jak wieczorem będzie tak samo i nic nie przejdzie to pojadę..... co do lewatyw to nie miałam ale....ja przed poprzednim porodem miałam jakieś dziwne samooczyszczenie....i mniej jadłam. ale piszecie...tempo takie że nadążam stron zmieniać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadłam obiad i znów leżę. Ale dziś się produkują stronki :) Marla ja bym pojechała dla własnego spokoju i tyle - ale to może ja, bo od początku nie fajnie mam z ciążą. Fajnie,że już będziecie razem z mężem i dzieciakami :) Dianakarina u mnie odpala bez problemu Wp Dyśka ja witaminy biorę,mi gin kazała do końca ciąży. Nie ukrywam,że czasami zapomnę :D właśnie zawsze o witaminach, inne wezmę a te zdarza się zapomnieć. Ja mam Pharmaton Matruelle i ja po nich dobrze się czuję. Kiosiorakis fajny brzusio :) i widzę,że pieluchy przygotowane, poskładane w większości hihihih :) A ja zaraz jadę do kościółka - bo po za dzisiejszymi urodzinami mojej córki, to też dziś jest pierwsza rocznica śmierci mojej babci-taki nam w tamtym roku zrobiła prezent na urodziny córeczki :( no ale co zrobisz. Także pomodlę się za Was, obym wysiedziała w ławce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiosiorakis nie pamiętam czy mówiłaś czy nie, ale masz już termin cesarki czy dopiero ustalicie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a Moniś jeszcze w szpitalu. Tadeo nie przybrał zbyt wiele na wadze ( wiecie z tym różnie bo każdy inaczej mierzy i wychodzi co innego) no i Moniś zostaje jeszcze. Jak zapewne wiecie, zadowolona nie jest i jej się nie dziwię. Może sama do nas odezwie się, choć nawet nie wiem, czy net ma ... Na tym jedzeniu szpitalnym jak gadałyśmy to nie za wiele można przytyć, kurcze podejrzewam,że mają takie same dawki zywieniowe jak inny pacjenci na innych oddziałach... a nie jak dla ciężarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież ciążowa wyprawka
Witam serdecznie zapraszam na moje aukcje znajdziecie Panie tam super pakę ciuchów na jesień ! dużo nowych ! http://allegro.pl/ciazowa-paka-40szt-jesien-duzo-nowych-s-m-i2590093613.html oraz elementy wyprawki dla maluszka, przedmioty jak i odzież po mojej córeczce - wszystko jest zadbane ! poducha dla kobiet w ciąży i do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia-170cm-i2590092825.html prześliczny kojec / kosz mojżesz http://allegro.pl/kosz-mojzesza-stojak-2-okrycia-gratis-spiworek-i2590092754.html nowy przewijak GRATIS uroczy śpiworek http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lozeczko-gratis-spiworek-i2590092807.html cieplutki rożek z uszkami http://allegro.pl/przesliczny-cieplutki-rozek-z-uszkami-na-rzep-i2590092774.html oraz mnóstwo ślicznych MARKOWYCH zadbanych ciuszków http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5280944 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza ..wy poszlyscie z mamusia do kosciola czy jak?:) Nie dostalam jednego badyla a 7pieknych dluuuuugich roz,prezentow nie robilismy sobie za duzo wydatkow,prezent dostaniemy za niecale 2miesiace:) Jak mi M dawal kwiaty i przytulal to maly zaczol kopac,chyba tez sie cieszyl:) Mamy jeszcze 2namiary na ekipe ds remontow z polecenia bo wolimy jakis sprawdzonych niz z ogloszenia,jak wypali to ok a jak nie to zrobimy tylko sypialke by maly mial czyste sciany i reszte za jakis czas... Wlasnie na allegro zamowienie zrobilismy kosmetyczno pieluszkowe,sporo tego a i jeszcze nie wszystko mamy,tez macie takie odczucie ze wooorek pieniedzy by sie przydal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×