Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

U mnie spanie razem sprawdza się tylko gdy zasnie mi tak jak mniej wiecej biore go do odbicia czyli on brzuchem na mojej klatce piersiowej. W nocy to tak najszybciej przysnie ale tez po jakims czasie jest mu juz nie wygodnie i się wierci. Wy pewnie o innej pozycji mowicie. Napiszcie jak go układacie to może sprawdzimy to u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez nie mam na raz tych 120 ml Musze dwa czasem trzy razy sciagac pokarm ale wydaje mi sie ze laktatorem sciagam wiecej bo jak malego dostawiam to on possa troche i spi i zaraz sie budzi bo glodny Kiedys cala noc mi robil pobudki co 40 min i powiedzialam dosc ! Polozna mi polecila stosowac technike 7-5-3 i narazie sie sprawdza choc nie na tyle zebym miala tyle pokarmu zeby starczalo ale na poczatku tylko pare kropli mialam wiec duzy sukces :-) A laktator mialam reczny i polowa pokarmu mi dolem leciala a teraz ze swojej kasy chorych wypozyczylam elektroniczny i jest super Odciagam dwie piersi na raz Duza oszczednosc czasu tylko czasem czyje sie jak krowka dojna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spania nocnego to Ostatnio Kacpero budzil sie co dwie godziny czasami co poltorej i straszny krzyk byl przy jedzeniu az sie zorientowalam ze jego noe glod budzi tylko samotnosc Biore do siebie i ledwo go poloze juz spi a wczesniej pobodke jego odczytywalam jako glod a to nie tak i dzis nocka tylko z dwoma pobudkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spania nocnego to Ostatnio Kacpero budzil sie co dwie godziny czasami co poltorej i straszny krzyk byl przy jedzeniu az sie zorientowalam ze jego noe glod budzi tylko samotnosc Biore do siebie i ledwo go poloze juz spi a wczesniej pobodke jego odczytywalam jako glod a to nie tak i dzis nocka tylko z dwoma pobudkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka mój leży w nocy koło mnie - daje mu cyca i tak zasypiamy:) on na tyle jest zawsze śpiący że zasypia szybko.... w nocy go nie odbijam, nie ulewa mu się, chyba ze sie bardzo wierci wtedy na chwile go na brzuchu poloze u mnie i tez tak czasami sobie zasniemy, ale ogolnie to on obok mnie lezy, czasami cala noc z cycem przy twarzy bo mi sie zasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też jestem październikowa mamusia :) niestety bardzo żałuję że dopiero niedawno odkryłam wasze forum:) uwielbiam Was czytac:) ja urodzilam 18.10 przez cc , obecnie mieszkam w de:) zycze zdrówka dla Waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny maluszek chory :( To jak tak czytam to mieliśmy dużo szczęścia, że przy takim katarku i kaszelku, który był spory obyło sie bez szpitala. jestem tak zła na siebie bo dziewczyna sprzedawała wózek za 100zł w dobrym stanie, pompowane koła ( ona kasy potrzebowała a dziecko jej odebrali więc stał niepotrzebny) i kazałam jej przyjsc po 16 jak mąż będzie i ona do tego czasu juz go sprzedała a w tym moim jest spaerwóka kijowa :( A dostawka też mam dość jak była w sklepie w smyku ( 260zł) jedna sztuka nie wziełam wtedy bo mąż ma znajomą co by mu rabat dała ale jak on pojechał juz dostawki nie było a ni tam ani w żadnym smyku teraz jeszcze jeden sklep jest dziś mąż tam pojedzie nie dosć że drogie to a to tylko kawałek deski na kółkach to jeszcze kupić nie można :( I teraz ja do szpitala jade z dwoma maluchami niewiem jak sie doczołgam tam chyba tylko taryfą bo jeszcz eodebrać starszą ze skzoły. Marla no twój synio to ci nagadał no i on jak moja też przeżywa to iz mam mało czasu ( móiła mi kiedyś po co gotujesz jak nie będziesz gotowała i myła tych garów bedziesz miała wiecej czasu dla mnie albo mówi ja jestem tu niepotrzebna :() Dobra uciekam miałam cos piosac ale czasu brak idziemy serduszko ba\dać . A witam nową mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis na TVN było o gotowaniu przez przedszkolaki. W przedszkolu w tychach powstała ksiazka kucharska Małe ogródki od kuchni Oto link : http://www.zs8.tychy.edu.pl/plugins/informacjedlarodzicow/files/26/male_ogrodki.pdf Fajne przepisiki dla starszaków. kasssia____- urodziłysmy w tym samym dniu ja tez cc. Nasze dzieci kończą dzis 11 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! od razu zacznę od tematu laktatorów. Też używałam na początku tego elektrycznego Medela, czy jakoś tak - drogi jak diabli, ale można go pożyczyc w aptece. Kupuje się tylko nakładki swoje, rurki, ze względów higienicznych oczywiście, ale całe to urządzenie elektrtyczne pożyczają...na dzień płaciliśmy jakieś 1,5 zł za najem. No chyba że ktoś planuje długie użytkowanie - ale można pożyczyć by się przekonać czy to coś działa, na tydzień dwa. xxxxx Moja córcia śpi grzecznie, za chwilę chyba muszę ją obudzić bo śniadanie stygnie :) Nie mam wielkich problemów z usypianiem, ale z reguły trwa to z jakieś 20, 40 minut, muszę ją uspokajać parę razy, ale wczoraj pobiła rekord. Położyłam ją, pogłaskałam i zasnęła...chyba jest baaaaaaaaaaaardzo zmęczona po świętach :) tak jak ja, czyli mama :) Wczoraj odpuściłyśmy sobie nawet wychodzenie na spacery, powiedziałam że siedzę w domu i nie ruszam się, bo mam dosyć :) Ale wracając do waszych problemów z usypianiem - ja dawałam sobie czas na wychowanie w tym temacie po 3 miesiącu życia - wcześniej trzeba dziecku według mnie zapewnic takie potrzeby wyniakające z przeszłlości z brzuszka mamy - czyli dużo ciepła i bliskości drugiego ciała...a to że po 3 tygodniach córcia zasypiała już ładnie i spała długo, to najwyraźniej tego potrzebowała :) moim zdaniem spanie przez całą noc wynika nie z faktu najedzenia się, co takiego ludzkiego wyłaczenia mózgu na tyle godzin i potrzeby odpoczynku....nie wystarczy napelnić brzuszek.... xxxxx uciekam do córci miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy:) Mój Wiktorek też jeszcze śpi grzecznie od karmienia o 4 rano, a mi tu już piersi chcą eksplodować! Dziewczyny mam pytanie do mam które miały cc. Co stosujecie na bliznę po cięciu? Ja do tej pory tylko contractubex, ale nie jestem oszołomiona efektem jak na razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale sie porobiło...jakis okropny wirus sie przyczepił:( my tez ppo chorpbie,ja po antybiotyku najpierw gardło potem przerodziło sie to w zapalenie krtani,mówic nie mogłam,maluchy tez,Wiktor dostał Bactrim,jest juz lepiej...miał kaszel,katar...juz myslałam ze to oskrzela,ale na szczescie w miare szybko poszlismy do pediatry...teraz tylko kicha,ale katarku juz nie ma..oddycha duzo lepiej,bo tak to non stop sól,frida....i inchalacje które bardzo pomogły...teraz daje małemu cebion.. graga ale Dominisiowii sie przytrafiło :( natalie dobrze ze z oczkiem juz oki,mój uwielbia jak mu pampersa przebieram,w ogole kocha lezec na gołej pupie i pytkach,jest wtedy taki szczesliwy:D Dyska w koncu sie odezwałas po dłuzszym czasie,no witam nowe mamuski:) a teraz zabieram sie za nadrobienie was,bo widze ze przez te pare dni troche sie nazbierało Marla zgadzam sie ..szymcio to cudowny chłóopak:) to dziewczynki powodzenia,oby maluchy szybko wracały do zdrowia,a mamusie z maluszkami w szpitalu....szybkiego powrotu do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to dobrze ze juz lepiej:) mój też uwielbia jak mu się pampersa przebiera - wogóle nie to dziecko :) wtedy najwięcej posyła uśmiechów i ma najwięcej do gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, my już po szczepieniu. źle nie było, chyba Kuba najmniej płakał ze wszystkich dzieci, jednak pierś działa cuda :) od razu przestał płakać! :) było w sumie gorzej niż ostatnio, ale jedna babka była ponad 20 minut na samym wkłuwaniu akurat z nfz, jejku ile dzieciaczek się napłakał. w sumie tylko ponad godzina opóźnienia w przychodni. i już zapomniałam się zapytać, czy mam samą witaminę D podawać. bo już mi się KiD skończyła. co do pampersa, to mój też lubi zmianę, ale czasami potwornie majta nogami, szczególnie przy zapinaniu pieluszki. no i odpycha się nogami, że wędruje mi na samą górę przewijaka. xxx Tusia dobrze, że już lepiej. Kuruj maluszki i siebie przede wszystkim. xxx Graga a jak Dominik po antybiotyku? xxx Jak będziecie wprowadzać dodatkowe posiłki, to jak będziecie karmić, łyżeczką, butelką??? xxx Leonka spróbuj spać obok maluszka, przytul go, żeby czuł Twoje ciepło. jeśli będzie ok, to znaczy że przyczyna leży w tym, że maluch potrzebuje Twojej bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M XXX uaktualniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
po anty dobrze - dzisiaj przy drugiej dawce doszlismy juz do wprawy zeby nic nie wypluwal a polykal:) Ja bede podawac lyzeczka, a butelke odstawie jak rok skonczy, tzn zamienie na dziobka, a nupla wywale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was dostała już okres? Pytam głównie te karmiące piersią... bo ja chyba dostałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie na allegro będę zamawiać, miseczkę 2 łyżeczki z tommie tippy i chyba jakiś pojemnik na zamrażanie pokarmu. xx Diana ja jeszcze nie dostałam, a myślałam już 2 razy że to to, bo miałam śluz z krwią, jednak po 2 dniach lekkiego plamienia przeszło. wiec może i u Ciebie to jeszcze nie "to" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja po dzisiejszym wazeniu NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy:) my po wizycie. Mikolaj zostal zwazony i osluchany. wszystko ok. ale dzieci chorych w przychodni. tez sie wierci przy zmianie pieluchy.rusza nozkami i fika ze ciezko pieluszke zalozyc:)i czesto cos tam gada do siebie i sie usmiecha:) bo ogolnie moj synek to raczej powazna postac:)sroga mina i zmarszczone czolo i brwi-po pradziadku:)nie wiem kiedy doczekamy sie glosnego smiechu:) zazdroszcze wam wesolych dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... xxxxxxxxxxxx Witam nowe mamuśki-fajnie że postanowiłyście dołączyć do nas-piszcie piszcie...co tam u was......:) xxxxxxxxxxxxx My po wczorajszym szczepieniu gorączkujemy i mamy biegunkę po szczepionce na rota:( Tamtym razem nic mu nie było a teraz buuuuu biedny taki smutasek dziś:(Ja oczywiście standard w nocy nie spałam tylko czuwałam nad nim.....bo mi się wydawało że gorący a termometr wskazywał normę ale rano już 38,5 było i podałam czopek. xxxxxxxxxxxxxxxxx wkurzyłam się dziś masakra wszystko zamknięte w tej naszej mieścinie wszędzie remanenty:( i na imprezę jutrzejsza nic nie mam muszę do tesco podjechać .Robię Szymonowi urodziny pirackie....:) ciekawe czy sie ucieszy....chciał bardzo na kulkach bo wszyscy tam ze szkoły robią ale jak obserwowalam te urodziny-nic szczególnego a rachunek 700 zł masakra za nic prawie....ja mu zrobię lepiej i atrakcyjniej.....oby Antoni rzeczny był jutro;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a dziś już Szymon marudził że do szkoły nie chce bo go głowa boli.....a co ja będe robić jak on będzie w szkole-pewnie bawić sie z antonim?jejku on teraz ma jakąs fazę na Antka:( niby pomaga przy wszystkim ale tam głeboko taki smutny jakby czuł się odrzucony...wczoraj bawiłam się z nim czołgami i się rozpłakał bo baterie padły:( ehhhh a ładować trzeba całą noc:( dziś aby otworzył oczy.....przyszedł jak mierzyłam temperaturę antkowi i mówi cooo pewnie dziś Antek ma temperaturę i znowu nie możemy się bawić!!!! z jednej strony myślę sobie:dzieciaku nie denerwuj mnie cała noc nie zmrużyłam oka....a z drugiej serce pęka mój biedny wychuchany synio zazdrosny:(i to nie fizycznie tylko psychicznie-okropnie..... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx zasypianie?u nas teraz ok 23 dopiero zasypia po kąpieli a kąpiemy go ok 20.30.Kładę go do łóżka daję cyca na leżąco-przysypia-odkładam do łóżeczka jak sie budzi włączam pozytywkę albo kołysankę i ustawaim pałąk z zabawkami...bawi sie nimi czasami dotąd aż uśnie......a i jescze jeden myk....wkładam mu do łóżeczka termoforek ciepły obok pod pachę .....i zasypia sam.....budzi sie co 4,5-5 godzin-także pod tym względem jest cudownym dzieckiem ....cuuudownym..... oczywiście nei codziennie jest tak cudnie bywają dni że ciągle kwęka,chce na ręce-budzi się w nocy przez katar:( ale i tak jest bardzo cierpliwy....mój kochany niuniuś:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx przebieranie? uwielbia......brykac bez pieluchy .....szczególnie przed kąpielą te pół godziny z goła pupą fika szczęśliwy jak nie wiem co......podnosi głoweczkę -śmieje się w głos(a to wieeelki wyczyn bo poważny jest ) nóżkami przebiera jakby uciec chciał;)po kąpieli grzecznie czeka jak się go ubiera......najgorzej z czapką:)nienawidzi:)no cóż.....coś musi....:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx waży 6550 :) 50 centyl także ok. podaje mu już tylko witaminę d.bez k xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Przepraszam ze wszystkim nie odpiszę....ale idę torcik piec-statek piracki-wielkie wyzwanie....... .....życzę zdróweczka dla waszych Słoneczek -ściskam mocno- byle by żeber nie uszkodzić.....aaa i dziewczyny na diecie bezmlecznej koniecznie wprowadźcie do diety żelki. Marluś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360.......... 6550... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360.......... 6550... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6600... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M xxxxxxxxxx My też po ważeniu, niuniek waży 6,600kg. No i za 3 razem zaszczepili,ale jest tak płaczliwy,ze serce mi boli :( teraz przysnął na chwilę,ale muszę wozić wózkiem:( ehhh jeszcze nie gorączkuje, zobaczymy. Witam nowe mamy :) a propo kładzenia spać, ja daję pieluchę tetrową,którą wcześniej przykładam do piersi w czasie karmień, ma mój zapach i mały jak na razie bez problemu zasypia, po kąpieli, jedzonku i odbiciu. Wstaje raz w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ponawiam pytanko odnośnie maści na bliznę po cc? Co stosujecie, co polecacie? Mój Wiktorek też uwielbia zmianę pieluchy i leżenie z gołą pupą na przewijaku-gadania i uśmiechów jest wtedy co niemiara:)Wczoraj pierwszy raz śmiał się na głos klika razy-oczywiście do swojego dziadka ukochanego którego uwielbia:)Czy macie wrażenie,że wasze maluchy też już rozpoznają Was i najbliższe osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zasypiania dodam jeszcze, że codziennie po kąpieli robię synkowi masaż którego nauczyła mnie rehabilitantka ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe.Mam wrażenie,że po tych masażach jest bardziej rozluźniony i spokojniejszy. No i usypianie w wózku tez pomaga-kołysanie działa jak nic innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ammarylis ja nie pomoge bo nie mialam cc.... Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny ja zwariuje.... Dzisiaj poodczas masazu znalazlam mu guzka na ramieniu:( musze jutro do lekarza jechac.... Oby to znowu nic powaznego.... Normalnie plakac mi sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis82 ja też poród naturalny, więc nie pomogę. ale na pewno któraś z dziewczyn po cc pomoże. xxx graga ale na tym ramieniu co było szczepienie???? teraz się pojawiło? jejku, współczuje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie chyba nie chodzi Leonkowi o moją bliskośc bo już kiedyś próbowałam karmic go na lezaco i pozwalałam zasnąć przy takim karmieniu i tak spać, ale on nie bardzo chciał. 🌼 Jeśli chodzi o maść na bliznę - ja też nie poradzę - poród naturalny. 🌼 Ile kupek dziennie robia wasze dziecki ? Jaki kolor i konsystencja ? Pytam dopiero teraz bo mój mały własciwie to dopiero się rozkręca z kupami. Tak, tak, dopiero się rozkręca bo do tej pory robił jedna kupkę na 7 dni, a czasem nawet na 10 dni. Nie miał zatwardzenia tylko normalną ale dużą kupę. Tak więc nie było ich dużo w mojej karierze mamy :) Martwiłam się o to, ale pediatra powiedziała, że mleko matki jest w 90% przyswajalne i niektóre dzieci mogą robić tak rzadko. Rekord o którym ona słyszała to 18 dni. Od paru dni robi codziennie ze 2 + parę kleksów. Kupka jest żółta i rzadka. Najdziwniejsze jest to jaki odgłos słychać podczas robienia. Jakby ktoś wodę spuszczał i taki strzał. Dajcie znać czy to normalne i jak u was w tym temacie. Karmię tylko piersią jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×