Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

natalie powalilas mnie tym kalafiorem... nie lepiej bylo kupic mrożony? sprawdziłam te sleep & play 4 są minimalnie większe od 3 dada:) więc ogólnie pampki wychodza mniejsze od dada, nie wiem czym sie różnią od zwyklych pampersow.... ja na 16 do lekarza wiec jeszcze troche czasu zostalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na szczepieniu z moim Adasiem. Waży już 6870 i ma 69cm:) Centylowo waga na 75, a długość powyżej 97. Emachines, tabelka centylowa powinna być na końcu książeczki zdrowia malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines w ksiażeczce zdrowia dziecka na tyle są centyle ,takie wykresy Viviii no w końcu masz ten internet Jak po świętach? Ania k 26 to masz nieciekawie z tą dostawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) ja tez sie ciesze internetem ;) chyba uzaleznia tak jak slodycze hehe ;) Reniaa ale duzy ten Twoj smerfik ;) W domu strasznie ;) jestem przyzwyczajona do mieszkania w domu i co chwile tam cos skrzypnie tu gdzies strzeli a ja stoje na bacznosc heheh ;) Po swietach jestem ciezsza o 2kg ;) a chrzciny udane Madzia grzeczna tyle ze stwierdzialm ze mam w nosie co sobie ludzie pomysla i cala msze byla w wozku tylko na sam chrzest ja wyciagnelam z wozka wiec spala smacznie ;) Ale widzialam ze wszystkie Dzieciaczku cudownie zniosly chrzest wiec pewnie kazda mama zadowolona :) Agulka wlasnie widzialam ze imprezowy rok Ci sie szykuje ;) super ;) lubie rodzinne uroczystosci :) Natalka ale przeszlasz chwile ciezka, dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo, ale wspolczuje tego strachu :* No chlopcy to chlopcy musza szybciej rosnac ;) A wiecie co Wam powiem ... ;) Moja Madzia ma krzywe nogi ;) po tacie ... hehe Juz moj D mowi do niej czy nie mogla sobie innej rzeczy odziedziczyc tylko akurat krzywe nogi heheh ;) Wiec liczymy ze jak bedzie starsza to beda modne spodnice maxi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo vivii jestes,super:) natalie ja ostatnio kalafior kupowałam zo nie całe 8zł:) marla torcik bardzo ładny,udanej imprezki wam zycze :) my juz po obiedzie,czekam na męzusia bo mamy dzis o 18 wizyte z małym u arelgologa z marcelem tez idziemy bo steryde sie kończą i po recepte trzeba nooo i stówka za wizyte nie moja:/ a gdzie leki?....no ale co zrobic,własnie jak oblicza sie te centyle??? dziewczyny co do okresu ja chyba tez dostałam,lekko zaczełam dzis krwawic... emachines anty bierze sie tak jak piszesz od pierwszego dnia okresu,jak konczy sie listek czas na okres załózmy te 4dni i znowu biore,bynajmniej ja tak brałam:) tak patrze na te wagi waszych maluchów,co nie które rosną jak na drożdżach:)wg naszego pediatry Wiktor sobie po mału ale zdrowo rosnie :)a to najważniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
my juz po lekarzu, ta kulka to powiekszony wezzzel chlonny tez przerzut po szczepionce, jak/pojawi sie jeszcze jeden to do szpitala:/ mamy tego nie masowac, dalej antybiotyk a przy nastepnym szczepieniu maly dostanie inne szczepionki z sanepidu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Graga to tak nagle z tym guzkiem wyszło.. ech oby już nic więcej nie było. co do kalafiora mrożonego to nie wpadłam na to. już kupiłam i powiedziałam, że mamy zjeść do ostatniego okruszka! :) xxx Vivii może jeszcze te nóżki będą proste :) u mnie znowu mój syn to wykapany moj mąż.. nawet paznokcie u nóg ma takie same, no szok! W ogóle to mój Kuba od wczoraj robi głupia minę.. mówimy na nią mina kaczyńskiego, bo dolną wargę ssie i tak głupio wygląda! :))) xxx renia fajna ta stronka, wychodzi że mój kuba ze wzrostem to na 25 centylu jest, hehe :) a jakie wasze maluchy mają obwody główki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniaa a Twój maluszek to faktycznie duży :) ale wczoraj w przychodni był maluc 4 miesięczny i ważył ponad 8.5kg, taaaaki pulpet że szok. oby kubuś taki wielki nie był:) chyba 2kg nie przybędzie w ciągu miesiąca zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś w nocy było w miarę ok. Tzn. jadł o 23:30 i zasnął tak po północy. Potem karmiłam o 3:30 i spał potem do 7:30. No i rzecz którą zauważyłam to to, że jak zaczyna się wiercić i wydawać rózne dzwięki jakieś 2 godziny po karmieniu w nocy to wcale nie oznacza, że jest znów głodny (tak wcześniej myślałam i brałam do karmienia). Wystarczy, że poszumie lub jak śpi w wózku to 5 sek pobujam i znów śpi. Tak więc teraz w nocy ma dwie przerwy w karmieniu 4 godzinne. 🌼 Moniś- jak u Ciebie z tym ciągłym karmieniem ? 🌼 Kurcze dziś jestem sama przez pół nocy bo mąż w pracy do 2 w nocy musi dziś być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) przepraszam że jakoś tak wychodzi ze nie pisze mam nadzieje w krotce to zmienić:) mam pytanko czy któraś z Was używała maści Kelofibrase Sandoz na szew po CC?? przkro mi że Wasze dzieciaczki choruja albo coś im dolega:( Viktorii narazie nic nie bierzeodpukac :) we wtorek jedziemy na szczepienia dopiero:( mam nadzieje że znesie to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Kobitki posnęlyście czy mi się kafeteria zablokowała? drrrrrrrrrrrrrrrrryń, pobudka! Ja by nei zaburzyć rytmu tygodnia wstałam o 8 (punkt 7 córcia zaczyna się wiercić, daję smoczka, przykrywam bo jest odkopana po nocy i do 9 jeszcze śpi ze smokiem już)...jestem w szoku z jaką precyzją dzień w dzień to robi! I tak oto mam spokojne dwie godziny na dojście do siebie w łóżku i poprzeciąganie się jeszcze, posprzatanie kuchni po wczoraj, zrobenie kawy i mleka :) wczoraj oglądałam program o Kenii, gdzie niewidoma podróżniczka z francji rozmawia z ludźmi zwykłymi-niezwykłymi. Wśród nich byla wesoła i ciągle żartująca mama 4 dzieci (tak od 6 do 16 lat), z dumą pokazywała dom który z własnej pracy i pieniędzy wybudowała w końcu (mąż umarł parę lat wcześniej)..codziennie rano szła na plantację eukaliptusa, szła z godzinę tam, zrywała te eukaliptusy siekierką, cieła na kawałki, te kawałki na plecy i siup do miasta na targ (tylko trzy godziny na nogach szosą ruchliwą), tam sprzedawała tę wiozkę przytachaną na plecach za niespełna euraka. Wystarczyło na chleb na dziś wieczór dla dzieci - na jeden wieczór. Ale gdybyście widziały tę kobietę jak opowiadała ładnie o wszystkim, że nigdy domu nie miała, jej dzieci maja..mają też co jeść, jeśli jest mało to ona nie je! Chodzą do szkoły (oczywiście ileś tam km na nogach), no chyba że mało zjedzą to nie, bo siły potrzeba na drogę...ale strasznie optymistyczne to było, nawet jeśli gdy babki się żegnały to się ta popłakała. Mam nadzieję że TV francuska dała babce coś, choćby zapasy żywności i trochę euro :) Więc dzisiaj z tą większą ochotą wstalam o tej 8 rano i z ulgą witam nowy dzień tutaj w Europie, gdzie moje dziecko zawsze będzie miało co jeść, zawsze będzie miało dach nad głową i zawsze będzie miało dostępnego lekarza, szkołę, rozrywkę i dużo miłosci...uffff... milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Mimba pięknie to napisałaś.....masz rację mamy szczęście że urodziłyśmy się w Europie.Ja ostatnio oglądałam tez film o kongo i też tam był obraz kobiet które nie dość że dziećmi się zajmują-pola uprawiają to jeszcze po wodę chodzą po kilka km a jaka jakość tej wody -masakra-błoto.Jak jest najazd na wioskę porywają kobiety i dzieci aby były niewolnikami u bogatych-tam sa bite gwałcone.....i to wszystko w XXI wieku-w głowie sie nie mieści!!!!!!Także naprawdę się cieszę że mieszkam tu gdzie mieszkam i mam to wszystko.:) czasem człowiek pomarudzi ale tak naprawdę to jesteśmy szczęściarami:) My po imprezce-przeżyłam najazd 12 dzieciaczków.Szymon zachwycony-piracką imprezą- tortem również- chociaż stwierdził że maszt powinien być w drugą stronę-nie ważne.Na koniec wczoraj mnie uściskał i powiedział:"dziękuje ci mamusiu za najpiękniejsze urodziny w moim życiu-jesteś super!"-najlepsza nagroda za całodzienne przygotowania- wczoraj od 7 ciągle w biegu-wycinałam szykowałam -konkursy nagrody,czapki pirata-plakat urodzinowy-dyplomy-normalnie jak siadłam na chwile podczas przyjęcia myślałam że usnę....taka padnięta.ale dzieciaki zachwycone-to najważniejsze-a Szymon i jego koledzy stwierdzili że lepiej u nas niż na kulkach:) także fajnie. He VIVI TO KIEDY PARAPETÓWKA?WPADAMY WSZYSTKIE:) LECE DO SMOKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
marla super ze urodzinki udane:) Mimba masz racje to co piszesz:) Dziewczyny powiedzcie mi czy po antybiotyku moze byc kupa ze sluzem? Bo ja oszaleje, nie dosc ze co 5 min kupka to jeszcze od wczoraj ten sluz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga obserwuj Go ale wydaje mi się że normalne......żeby tylko takie miał objawy uboczne po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mój Wiktorek kończy dzisiaj 3 miesiące!!! jak to zleciało:)Ale tu cichutko dzisiaj-pewnie wszystkie zajęte domem i dzieciaczkami:)Ja dziś sama z Wiktorkiem-mąż wróci wieczorkiem.Wiktor spał od 23.30 do 7 rano.Potem karmienie i gadanie godzinkę i znowu spał do 12.Także nie jest źle.Zabrałam się za ogarnięcie chaty a on na macie z zabawkami znowu zasnął:) Graga ja bym dzwoniła do lekarza jak te biegunki ze śluzem nie miną dzisiaj. O mały się budzi lecimy zaraz na spacer i dodziadków. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny podczytuje was troche tez jestem mama październikowego ssaka. Do graga007: Czy lekarz dał osłone małemu na żołądek, kupa jest za czesto i śluz tez nie dobrze że sie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znów naskrobałyście dużooooo :) ja nie nadążam czytać. Mój maluch wczoraj jeszcze marudny, no ale jakoś doszedł do siebie. Rączka czerwona,smaruję altacetem,boli go nadal bo jak dotykam zaczyna płakać. Ćwiczymy, nawet się śmieje jak go tak kilka razy dziennie przewracam :D xxx Oj co do cm, to mój niby na 75 - 90 centylu - tak wpisane w książeczce zdrowia w dniu 3 stycznia , po szczepieniu. xxx Uciekam dziewczyny poleżeć, bo dziś strasznie boli mi brzuch :( nawet chęci na pisanie nie mam. Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimkolwiek - daje mu lakcid, 1 ampulka dziennie, dziele ja na dwa i podaje rano i wieczorem.... bede dzwonic w poniedzialek do niej, kupa jest normalna, nie biegunka, tylko ze czesto - mial tak czasem - tylko ten sluz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzisiaj czasu nie ma pisać, sprzątanie, spacer, obiad i tak sobota zleciała.. już kąpać trzeba malucha. Graga oby dobrze było, a w ulotce nie ma nic o ubocznych skutkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
szczerze to nie czytalam, na necie tez za duzo na ten temat nie ma:) latwiej bylo mi was zapytac:) cos tu cicho dzisiaj:) ja wlasnie karmie mego glodomorrra:) a potem lampka wina i odpoczynek:) Tylko jeszcze salatke na kolacje zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez karmie i juz po kapieli i spac. Wczoraj pol godz krzyku i po 21 zasnal i obudzilam o 3.30 na jedzenie i potem do 9 spal. U mnie pranie do zebrania i skladania, sprzatanie, obiad na jutro, prysznic i moze o polnocy pojde spac. Moj ma nocki caly tydzien po 12 godzin wiec wstaje, kapie sie, je i wychodzi. Na szczescie jutro ostatnia nocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jutro chrzciny, no w sumie to chrzcino-urodziny :) Na szczęście robimy w knajpie, więc jedynym tematem, który muszę ogarnąć, to ubranie siebie i maluchów :) mąż ubierze się sam hehe Poza tym jestem na antybiotyku, bo mam anginę, ale że już zjadłam ponad połowę opakowania i jest zdecydowanie lepiej. Ale żeby nie było idealnie - mąż wstał dzisiaj chory... Jak już będzie po chrzcinach, to możemy się wszyscy rozchorować :/ Co do spacerów, to różnie bywa. Ja bym chodziła nawet jak leje, ale muszę ze sobą ciągnąć Wiktora, który żadnej kałuży nie odpuści. Poza tym, on ostatnio nie chce wychodzić z domu :/ Uciekam dalej usypiać małą - od półtorej godziny latam wciskać jej smoczek i powoli wymiękam he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos ciekawe czy o prezentach dla ciebie beda pamietac:) sie nie pochwalilam ale ja dzisiaj juz dostalam prezent na urodziny ktore sa w przyszlym tygodniu:) mąż mi laptop kupił:) pewnie dlatego żebym go nie zganiała jak chce coś poczytać :) mialam napisac jeszcze ze Dominikowi zalozylam tego pampersa sleep & play na noc wczoraj i roznia sie od zwyklych pampersow chyba tym ze rzepow z gumkami nie maja tylko bez i sa troche ciensze ale..... sa ok na noc, od dadow mniej napompowane po calej nocy i jeszcze kupsko wytrzymaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla super, ze urodzinki udane no napracowałaś sie konkursy, dyplomy to i nie dziwie sie,że dzieciaki szczesliwe i chyba na kolejne urodzinki wezme ten pomysł :) Ja kupiłam dzis wózek tako i jestem zadowolona bo jest duzy, solidsny a przy tym prowadzi sie go z łatwoscia bo ma amortyzatory no i stan jak nowy zero zadrapania nawet koła jakby nowe a jedyne 150zł. A jesli chodzi o centyle to mój moze na 10 jest z wago wzrost tez jakos tak bo spiochy nosi 56/62. Graga mój synek jak miał zapalenie płuc i antybiotyk (1 miesiac) to tez tak kupki robił bardzo czesto a sluz niewiem jak to jest ale Patryczek tez ma w kupce raz wiecej raz mniej ( tak mi sie zdaje ze czym wiecej jem nabiału to wiecej sluzu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos to powodzenia jutro! I oczywiście żeby choroba was jednak ominęła! Graga dzięki za info :) u mnie po nocy a zmieniam na drugim karmieniu to prawie pusta pielucha jest. tak jakby przez sen nie sikał. a cenowo one chyba są droższe od zwykłych pampersów? pora spać, bo jutro będzie ciężko ze wstawaniem. ale przynajmniej poprasowałam wszystko, uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki,ja dzis w biegu...jak to w soboty bywa...sprzątanie,pranie,prasowanie,obiad,zakupy itd...no i gosci na wieczór dostalismy,ale byłam zła..bo juz chciałam maluchy kłasc a tu nagle o 19 gosci....no i siedzieli do 22...maluchy zasneły bez kąpieli..:/Wiktor marudny,dopiero zasnał,a ja padam na cyce:/ don-mos powodzenia jutro :) graga mój jak dostał bactrim to tez dziwne kupki miał,bo i zadkie i ze sluzem... natalie ale te sleep&play sa tańsze od pampersa normalnych...ja znowu nie byłam zadowolona z sleepów...nie ma to co dady:)hiii....:) ok spadaw w wyrko bo oczy mi sie okropnie kleja,a własnie marla super ze imprezka udana i synus zadowolony,pomysł genialny z tymi urodzinkami:)tak jak ania-k zapapuguje ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×