Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Agulka wyjdzie im na dobre jak mniej słodkiego zjedzą :) do lekarza pędem:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx a czy któraś z was karmiąca łyka może witaminę A+E ? bo mi pediatra powiedziała żebym sobie kupiła, ale nie wiem czy ona skojarzyła że karmię piersią bo znowu na ulotce jest napisane że nie stosować podczas karmienia piersią, a zawsze zapomne jej się spytać jak u niej jestem... może któraś akurat wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga pisałam wyżej, ze znalazłam w formie kapsułek do wcierania bezpośrednio w skórę twarzy. Kapsułki są spore to lecę również dekolt i szyję. Te do łykania lekarz mi zabronił ze względu na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga, bardzo wiele lekow mozna stosowac w okresie ciazy i karmienia piersia, jak bylam w ciazy i sie przeziebilam to pytalam lekarza co mozna brac bo wszedzie pisze tak, a on na to ze firmy farmaceutyczne sie w ten sposob zabezpieczaja, nawet na ulotce z rutinoskorbinu pisze ze trzeba sie nkonsultiwac a to przecierz zwykla witamina c dziewczyny czy ktoras sie orientuje jak to jest z chorobowym i macierzynskim w trakcie urlopu wychowawczego ( chodzi mi o 2 ciaże :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELJOTKA TAK MI SIĘ COŚ KOJARZY ŻE PRZERYWAJĄ WYCHOWAWCZY I MASZ WTEDY MACIERZYŃSKI A CO DO L 4 TO NIE WIEM ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla Ingi!!! Ależ fajnie!!!! Eljotka coś mi się obiło o uszy, że przerywa się wtedy wychowawczy, jesteś na L4, tylko musisz to w pracy zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w planach to bylo za rok moze dwa a tu... zrobilam test i wyszly 2 kreski kurde, malego nie karmie jakies 2 tyg okresu nie dostalam to zrobilam z ciekawosci jutro ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka, to super byłaby wiadomość :) pod warunkiem,że też się cieszysz :) xxx Pozdrowię Ingę i też się cieszę i trzymam mocno kciuki :) xx dzięki za info odnośnie witaminy, chyba trzeba kupić, bo cera tragedia... A i włosy zaczęły mi wypadać, niestety :( tak jak któraś z was pisała, są wszędzie, u małego na ciuszkasz, na podłodze, ciuchach itd. I ot zaczęlo się teraz od dwóch dni,że widzę je wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze same dobre wiadomosci dzis :) eljotka to wpisujesz sie do topika pazdziernik 2013 ;> a to niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie ciesze czy nie, nie planowalam2 dziecka tak wczesnie tym bardziej ze z kuba jeszcze nie dokonca doszlam do ladu,i szybko nie dojde a tu klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się jakoś czujesz żle że robiłaś ten test? może to jakieś zaburzenia są Jutro napisz jak wrócisz od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ale wiadomość :) Gratuluję :) My planujemy za kilka miesięcy :) xxx Mamusia lanie dostaniesz, to miała być moja nowinka a Ty już ją sprzedałaś :P A to ja dodam, że najprawdopodobniej siusiaka było widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze :) nie zamartwiaj się na zaś :) między moją siostrą a mną jest różnica rok i cztery dni - jakoś moja mama dała radę :D i nic nam nie jest , hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka pozostaje się tylko cieszyć, przynajmniej maluszek będzie miał się z kim bawić ;) Ja Ci zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, nie wytrzymałam i tak długo siedziałam cicho :D i nawet na twoje domysły nie odpowiedziałam kiedś tam :P xxxx to i ty dodałaś i super :) a Inga mam nadzieję,że wkońcu i sama odpisze coś - no nie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka czy ja wiem oststnio caly czas sie zle czuje , fakt oststnio rano mnie troche mdli ale wiazalam to raczej ze zmeczeniem, niewyspaniem i niedozywieniem a zeby zrobic test to tak mi wpadlo do glowy jak bylam a aptece dzis po mleko malemu to przy okazji kupilam test, tak szczerze to narazie sie nie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, to mogą być w sumie hormony też , także spokojnie. Jutro dowiesz się i napisz nam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to taka ciekawostka nasz znajomy ma siostre starsza z tego samego roku co on :) siostra urodzila sie w styczniu a on i jego brat blizniak urodzili sie koncem pazdziernika :) dwa i pol miesiaca przed terminem , to dopiero extrim bym ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie musialam przeczytac dwa razy bo oczom nie wierzyłam:) eljotka moje gratulacje:) zazdroszcze błogosławionego stanu ale ja nie wiem czy bym dała rade teraz przy trzecim :) mój ma dzisiaj chyba jakieś czarne chmury bo cały dzień na rękach, czekam z niecierpliwością na godz 20 by dziecko wykapac i położyć spać :D co do włosów mi od jakiegoś 1,5 tygodnia zaczęły bardzo wypadać.... więc nie jesteście same i to chyba po prostu tak jest, tzn że w takim okresie po porodzie, bo u nas wszystkich mniej wiecej w tym samym czasie to wszystko się zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dopiero co dan mos dzisiaj wypaliła która z nas jako pierwsza będzie zaciążona i jakby wykrakała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×