Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Fajnie z dzieciaczkami :) u mnie róznica będzie większa - 11 lat różnicy między córcią a dzidzią, no ale będzie oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia:) między mną i bratem jest 15 lat różnicy i uwierz z nikim nie dogaduje się tak dobrze jak z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pocieszenie :) no wiesz w życiu bywa różnie, tak miało być i już. Ja się cieszę i córcia też, nie wspomnę o moim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat uwielbia mnie a ja jego no i w wieku 6 lat zostanie wujkiem hehe o czym jeszcze nie wie ale będę musiała mu wytłumaczyć bo za cięzko mi juz brać go na ręce jak jestem w domu a on uwielbia się tulic hehe ale tak to jest jak chłopak sie z samymi babami wychowuje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauwazylam ze wieczorami mam duzy brzuchol rano mniejszy ale tez juz go widac a na wadze pol kilo mniej ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak tam wizyta Diany? po rozmowie z meżem i rodzicami zdecydowałam że zrobie aminopunkcje będe spokojniejsza i ewentualnie przygotowana ..... wypłakałam sie mężowi i jest mi juz lepiej troszke 0,5mm to bardzo małao i mam nadzieję że będzie ok. wyczytałam że ważne jeste przy przezierności zeby była widoczan kośc nosowa u mnie jest więc troche mi lepiej na sercu zastanawiam się czemu nie skierowal mnie na badanie z krwi tylko odrazu zaproponował aminopunkcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga nie denerwuj sie bedzie wszystko dobrze :) Diana a jak u Ciebie ?? kurcze ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga23 przepraszam ze sie wtrace ale jak sama wiesz sledze Twoja historie od poczatku i strasznie Tobie i malenstwu kibicuje..doczytalam ze chcesz zrobic aminopunkcje...odpowiedz sobie na pytanie czy jesli wykryja ze cos jest z dzidzia nie tak to poddasz sie terminacji?? Nie sadze..wiec moim zdaniem daruj sobie to badanie..pamietaj przy takiej ingerencji zawsze istnieje ryzyko,wprawdzie 1 % ale to zawsze ryzyko..przemysl jeszcze raz czy warto.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga nie martw sie nie ma sensu........ja zakładam ze co ma byc to bedzie i zamartwianie sie nic tu nie pomorze.......... moze to bład lekarza moze urzadzenia niewiem czy pamietasz jak ja byłam zdenerwowana ta toxoplazmoza bo jak juz pisałam robiłam badanie pierwsze w osrodku igg 16,20 miałam powtorzyc i poszłam do laboratorium bo bylo tansze i wynik23,50 rosnie byłam przerazona straszne nerwy o malenstwo i co sie okazalo poszlam do lekarza i kazał powtórzyc badanie ale tam gdzie robiłam to pierwsze no i wyszło 14,30 ogromna ulga spada...............wiec widzisz u mnie była wina urzadzenia .............a 0,05 to nie jest duza róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga może zapytaj lekarza o to skierowanie na krew. Nie martw się, wszystko będzie ok, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cinamonka :) fajnie że się odezwalaś wiem że jeszcze wszystko jest świeże a ja zdenerwowana ale jak tylko mi powiedział o tym badaniu to pomyślałam że je zrobie taka już jestem że wolę miec 100% pewności czy wszystko jest w porządku a bez tego badania nie wiem jak bym wytrzymała do porodu nie chce za bardzo histeryzować ale odnośnie przerwania ciązy to wiele by zalezało od tego jaka była by to wada.... nie wiem nie chce stawiać sadów wczesniej i mam nadzieję że moje maleństwo da rade i bedzie silne ale ja nie wiem czy dałabym radę wychowac chore dziecko.... ale nie mówmy o tym narazie tak nie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, decyzja należy oczywiście do ciebie-pomyśl ale nie podejmuj decyzji pochopnie. Może powinnaś jednak powtórzyć badanie raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga jestes przykladem tego jak bardzo omylni sa lekarze...idz zrob badanie gdzie indziej..na spokojnie..moze wina sprzetu badz oka lekarza..ciezko tak do konca zmierzyc przeziernosc jesli np dzidzia nalezy do tych bardziej ruchliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama kurde on jest najlepszym lekarzem w mojej okolicy do tego jest specjalista od leczenia niepłodności w Limie i chyba Novium pracuje w szpitalu na karowej. ja jestem z okolic warszawy 50km i on przyjmuje prywatnie u mnie i ma bardzo dobra opinie to kogo mam szukać cudotwórcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zapisać się na wizytę do innego lekarza i sprawdzić. Może ktoś poleci ci innego, no chyba ,że zdecydowana jesteś na amniopunkcję to po prostu zrób. Ja sama nie wiem jak się zachowam w takiej sytuacji, ale czuję,że u ciebie będzie wszystko ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Mamusia mam nadzieje ze skoro Bóg dał mi dzieciatko pomino wczesniejszego poronienia i poczatkowych problemów z ta ciążą to jest w tym jakiś sens bo ile razy mozna wystawiać czlowieka na takie próby? i dlaczego? jeszcze to przemyślę ale jeżeli inny lekarz powie że jest wszystko w porządku to i tak zostanie ta niepewność że moze ten miał jednak racje wiem z doswiadczenia że lekarze moga sie mylić ale jedynie aminopunkcja da mi 100% pwenosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz poczytalam na innych forach o tym, co prawda kilka lat wstecz ale co tam, część pisze i radzi by powtórzyć raz jeszcze ale usg plus krew, część miała aminopunkcję i nie stało się nic - a zrobienie to stwarza możliwość wczesnego leczenia ewentualnych wad - no i sama nie wiem co bym zrobiła. Na pewno poszłabym do innego lekarza, gdyby okazało się,że faktycznie wskazanie jest - to bym CHYBA wykonała to nakłucie... No nie wiem, nie potrafię doradzić a sama przez to zasnąć nie mogę :( ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że łatwo powiedzieć ale ale staraj się myśleć pozytywnie, to działa :) i dzidzi nie zaszkodzi , a nerwy niepotrzebne zupełnie - mówię ja , która zazwyczaj najwięcej się martwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przespię się z problemem i zobaczymy mój maż mówi żebym nie szła do innych lekarzy bo się stresu najem a i tak bęe chciała amino to jestem panikarą i skoro można zrobić i wykona mi ja mój lekarz to żebym poszła i koniec a teraz mam się nie denerwować bo on wie że będzie wszystko w porządku. UFFF cięzki dzień za mną idę spać dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszly mi wyniki na syndrom downa prawdopodobienstwo male bo tulko 1:80100 :) A jutro Polandia juz sie nie moge doczekac na moje mordki... :) nie zapomnijcie tu o mnie jak nie bede posac co..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi pamiętać będziemy a później zdaj relację z pobytu :) baw się dobrze, dbaj i wypoczywaj Dobrej i spokojnej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, witam z rana:-) ja już po śniadanku, objadłam się tak że no:-) pogoda koszmarna, nie dość że zimno to jeszcze wietrzysko że mało głowy nie urwie:-( zapowiada się gnicie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania :) Ja bym coś zjadła ale najpierw musze isc do sklepu a tak zimno ze nie chce mi sie z łóżka wstawać brrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, no pogoda nie fajna, wieje,zimno i nic się nie chce. Mam do was pytanko, czy szczepiłyście lub cokolwiek słyszałyscie na temat szczepień od kleszczy ?? Chcę córcię zaszczepić, u nas mnóstwo kleszczy jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic niestety nie wiem o tych szczepieniach u mnie to zawsze mama jakieś kremy kupowała i spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×