Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

U mnie czka w dole, czasami z prawej, a czasami z lewej strony bardziej. Czy was też boli jak maluch się rozpycha, rusza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia tez mnie czasem to boli Ale jakaś spokojniejsza jest odkad wyszliśmy ze szpitala bo tam to dała popis Tak sie ruszała na ktg że w ciągu 40 minut było 188 ruchów Położna siedziała przy mnie i trzymała pasy bo takie herce robiła Na drugi dzień inna jak miałam ktg pytała czy to ja jestem ta pacjentka której dziecko sie tak ruszało A jak mnie przyjmowali to prawie zero ruchów Musieli brzuchem ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przywitam w chłodny poranek. Byłam na 8 zaprowadzić Michasia do szkoły i u nas było zaledwie 3,5 stopnia. Agulka1976 ale Ci zazdroszczę, że po weekendzie będziesz tuliła Marysię. Ja jeszcze 2 tygodnie mam czekać, swoją drogą zastanawiam się dlaczego cc wyznaczył najprawdopodobniej na piątek, żeby lekarze mieli spokój a ja w weekend się martwiła że ich nie ma...? Kochana jakie będziesz mieć znieczulenie? mamusia :) ja bardzo często czuję jak mały wypycha brzuszek i dosłownie mnie po nim kopie tak że sprawia mi ból. O ja znowu czkawka, mój maluch przechodzi ją 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra znieczulenie do kręgosłupa ale wszystko wyjdzie dopiero na sali operacyjnej Boja sie o to moje serce ,zobaczymy co anestezjolog zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się od wczoraj boję CC. Właśnie znieczulenia, potem dochodzenia do siebie po i wszystkim innym. Włączyło mi się po pobycie koleżanek wczoraj... Ehhh tak myślę, co dziś zrobić. Obiad jest, torby popakowane, posprzątane itd. Muszę pomyśleć co pilnego jeszcze trzeba załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a masz wyznaczony już orientacyjny termin? Ja też boję się samego cięcia ale najgorsza będzie pierwsza doba, później z dnia na dzień lepiej. Jakoś trzeba się pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja się boje momentu kiedy traci się czucie. Poprzednim razem to cała się trzęsłam musieli mi ręce pasami przypiąć chyba żebym lekarza nie przetrąciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja bardziej boję się, czy odzyskam czucie. Moja siostra cioteczna 9 lat temu rodziła i nie odzyskała czucia, źle się jej wkłuli i uszkodzili nerw. Na szczęscie po miesiącu dosżła dos iebie w szpitalu. Ja rodziłam przed nią 2 lata wstecz i u mnie było ok. A teraz jak wiem,że i takie rzeczy mogą się zdarzyć to właśnie tego się boję. Aleksandra nie mam jeszcze, idę 4 paxdziernika i pewnie będę wiedzieć - mam nadzieję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, nie strasz :D Pamiętam jak się obudziłam na pooperacyjnej i byłam cała szczęśliwa ze już po wszystkim, to było cudowne uczucie mimo bólu. Wiecie, ja mam od wczoraj takie przeszywające bóle pleców, właściwie na całym odcinku kręgosłupa... co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan nie straszę. hihihihi sama się wczoraj nakręciłam jak się siostra odezwała czy jeszcze w dwupaku jestem i od razu o niej pomyślałam :P hehehe Mi kręgosłup wczoraj bolał, ale za długo w pionie jak dla mnie. Ale nie wiem,co tam może być u ciebie. Idź pod prysznic albo poleż sobie. Odpoczywaj póki się da :D A reszta śpi ??? No tak jeszcze dają radę - zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie musze wyjść do banku koniecznie :( a z tym bólem to jest tak że nawet jak leże to się odzywa..tak mi się wydaje, że to może być jakiś ucis na nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki wcześniej bardzo często miałam bóle pleców takie, że nijak się mogłam ułożyć i to tak właśnie się działo, jak był mocny ucisk na jakiś nerw i to wszystko promieniuje dziękuję za zaproszenia na FB :) jakoś tak w większości będziecie rodziły z początkiem października a ja mam 5 października urodziny więc będę o was mocno myślała :) nie jestem w ogóle dobrą kucharką, ale wczoraj ugotowałam cały gar tak dobrej grochówki, że normalnie już nam brzuchy pękają z nadmiaru :) co do czkawki, to moja mama też się dziwiła, bo ona nie czuła czegoś takiego jak czkawka. A lekarz powiedział mi, że jeżeli dziecko ma czkawkę to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki od wczoraj jakis dziwny bol mam brzucha :/ nie jest ciagly i nie umiejscawia sie w jednym miejscu Mam wrazenie ze boli caly a boli tylko czasami, i nie jak na okres mam wrazenie ze jak dzidzia sie rusza to mozliwe ?? Mamusia pisala o takim czyms Myslicie ze to cos zlego ??? czuje ze maly ma juz ciasno Najbardziej lubi mi to pokazywac wciskajac sie pod zebra! Odliczam dni do porodu Jeszcze tylko 5 tygodni. Dzis pierwsze pranie Kacperka juz sie suszy W sobote lece na zakupy ostatnie :) zeby sobie lezalo i zebym miala glowke spokojna o to przynajmniej. Kurde nie wiem czy powinnam z tymi bolami do lekarza ??? Wolalabym nie szczerze mowiac. A nastepna wizyta 4 pazdziernika dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz - jeśli nie minie ten ból do wieczora, czy do jutra to przejedż się do szpitala ja mam tak często, mam wrażenie, że właśnie boli cały spróbuj się położyć i znaleźć dogodną pozycję, żeby odciążyć wszystkie mięśnie, może ci to jakoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusio a u mnie jak mały łapki wkłąda i ciągnie w okolicach pęcherza to wtedy boli no i jak się napina jakby się obracał wtedy tez boli dziwne bo myslałam, że już nie będzie miał miejsca na takie harce a on dziś jak się przestraszyłam leżał sobie bardziel po lewej stronie ja dzis kłąde ręke na brzuch a jego tam niema normalnie macam brzuch szukam go a ten po prawej stronie a kopie mnie w bok jakos zwiniety w kulke jest :) Brzuch mnie też boli zwłaszcza dół jak za długo synka ponosze dziś też od rana mnie boli tak dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuch boli jak się mały rozpycha, przewraca i co nie tylko. A i dość często boli w okolicach pępka - i ten ból jest najgorszy, bardziej kłuje mi, dotknąć się nie mogę, i tylko mija w pozycji leżącej na lewym boku. A mój synek czkawki długo nie miał, tzn raz na jakiś czas dosłownie i jak dziewczyny pisały,że maluchy mają czkawkę to u mnienie było. Ale od jakiegoś czasu ma i to dość często-tylko się śmieję, bo i w nocy i w dzień :) skoro mówią że dobrze, to niech sobie czka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to dobrze, bo świadczy o prawidłowym przepływie płynów owodniowych przez układ pokarmowy dziecka, ono się uczy łykać, potem nerki to filtrują i wydalają, a potem ma czkawkę - jakoś tak mi lekarz tłumaczył. Będę miała okazję dokładnie zapytać na USG we wtorek jak to działa z tą czkawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj byłam na warsztatach bezpieczny maluch. Trochę to trwało i wróciliśmy zmęczenia ale było ciekawie. Zaczęło się od prezentacji kobiety z banku komórek macierzystych, która tak chaotycznie mówiła, że aż się nie dało tego słuchać. Potem była prezentacja wózków, kurs pierwszej pomocy (bardzo fajny!), prezentacja mleka modyfikowanego razem z pozycjami karmienia piersią i informacje o fotelikach samochodowych (jakie wybierać, na co zwracać uwagę). Było też losowanie nagród no ale z moim szczęściem nic nie wygrałam ;) Wróciłam z butelką, skarpetkami, pojemnikiem na mm i teczką na dokumenty dziecka. A dziś znowu nie mogłam zwlec się z łóżka. Wstałam po 11. Jakoś mi się odmieniło przed porodem. Wcześniej już od 5-6 spać nie mogłam. Co to będzie jak dzidzia się urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga... Haha ja co rano tez wlasnie sprawdzam czy czasem po nogach nie leci :) :) :) Polozna poradzila mi takze zeby na lozku pod przescieradlem po stronie po ktorej spie podlizyc jakas mate i recznik w razie gdyby wody w nocy odeszly .. No ma racje kobieta szkoda lozka jakby mialy wody poleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś fajne warsztaty. U nas jest taka organizacja Rodzina Inspiruje - dziewczyny organizują tzw. cykl wykładów z dzieckiem na kolanach tak się nazywa serio :) i też różne są np. rozmowy z psychologiem dziecięcym albo coś takiego fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa to bynajmniej sama nie jestem:) normalnie jak se pomysle ze jeszcze miesiac sie tak będe stresowac :D ja niestety nie umiem spac na niczym oprócz przescieradla:) denerwuje mnie nawet okruszek :) mi mama zabroniła się schylać żeby dziecko np rączką nie przebiło pęcherza:) bo ona tak miała :D a mój piotrek się dzisiaj na mnie obraził że mu butów nie chce w przedszkolu ubierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki dawno nie bylo mnie tutaj ale ostatnio na wszystko brakuje mi czasu....czasem sobie was czytam.....tak sobie mysle ze ten czas tak szybko zlecial... Ja jutro zaczynam 38tydzien juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze mojego franusia. Chodze do szkoly rodzenia i tak mysle ze moze dzis juz ostatni raz tam pujde ale dzis zabieram tatusia bo jest fajny temat beby blus i rola ojca wiec mysle ze bedzie ciekawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ adza1987.........24............Słubice.............25.09 .2012..... ...SYN nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Marla..............31...........mazowieckie........13.10. 2012 .......ANTOŚ Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Agulka1976......36...........Śląskie.................20 .10.2012........CÓRECZKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm......CC.........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm.....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm......CC...... ...TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie nie zgubila :) ja tez zaraz do fryzjera choc tak sie dziisiaj dziwnie czuje :(ciezko ... brzuch mam juz miedzy kolanami prawie :( a kregoslup to juz wogole masakra..... byle do jutra do 16 jak juz bedzie po pasowaniu na ucznia to niech sie dzieje co chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×