Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Viviii bardzo dobrze - przecież miałaś czekać na mnie ;) A jaką masz szyjkę? Czy jest ktoś jeszcze kto ma 1 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla no widzisz ja sie nie znam , nie wiem po czym wywnioskowal , ze bede rodzic przed terminem, tak jak pisalam zakecona jakas bylam;p Moze po ilosci wod plodowych a moj to wogole mowi , ze te leki to maja byc na przyspieszenie porodu chyba, co w czwartek ma mi dac , ale sie okaze. Tak po za tym gin kazal mi za wiele nie robic i wypoczywac hmm A jak myslicie jezeli jakos slabo mi sie robilo na tym KTG to moze to jakos wplynac na te wyniki ?bo ja kompletnie nie znam sie na tym zaraz po necie poszperam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbe słabo Ci się mogło robić bo może leżałaś na plecach...hmmm???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po dluuugiej kąpieli. peeling zrobilam, ogoliłam ( w razie czego), nasmarowalam balsamem i leze i pachne-dosłownie:) w pionie chodzic nie moge bo ciągnie w dole jakbym ze 100 brzuszków zrobiła. nata_lie mnie badanie też nie bolalo ale moj lekarz nie mogł trafic "do celu" i musiałam go nakierowywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lezalam , ale w domu tez leze i nie mam problemu, wiec nie wiem ,ale mozliwe hmm ale mi nie chodzi o moje samopoczucie tylko czy moglo by to wplynac na wynik tego badania , moze wiesz? Bo szukam i nic na razie nie znalazlam , a moge przy tym badaniu polozyc sie na boku ?Czy raczej lekarz nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez w dwupaku :) w niedziele wypada mi termin. niby wszystko przygotowane wozek zamowiony ale jakos nie moge sie ogarnac ze to maksymalnie 2 i pol tyg i bedzie po sprawie. ja tez po przeczyszczeniu prawie dwa tyg walczylam z zaparciami teraz to po 5 razy dziennie malymi porcjami sie oczyszczam. jutro lekarz zobaczymy co tam mi powie. skorcze niby sa ale z doswiadczenia wiem ze to nie to co trzeba. heh podczytuje was ale mozecie mi odpowiedziec czy jeszcze ktoras urodzila? vivi tywtacaj juz na porodowke a nie :) mialas byc jedna z pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ktg zazwyczaj leżę na lewym boku. Nie wydaje mi się żeby nasze samopoczucie wpływało na wynik ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to na nastepny tydzien klade sie inaczej, bo moze faktycznie , ze na plecah lezalam to tak bylo a nie chcialam sie za wiele ruszac , bo jak w domu leze , ale to sie wierce wiec moze dlatego slabo mi sie nie robi.Ostatnio to w zadnej pozycji mi nie wygodnie, a przez te bole spojenia to w nocy to dopiero miejsca nie moge sobie znalezc:/ I dobrze ze to nie wplywa na wynik badania, nic mi nie mowil gin zeby cos nie tak bylo, ale myslalam , ze moze zle cos wyszlo i dlatego nie widzial, to mnie uspokojilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko rozchorowalo mi sie na dobre, facet lapnal zatoki a mnie zaczyna bolec gardlo...swietnie!!!!do tego mala nie potrafi zasnac dopoki jej nie ululam na kolanach jak jest wczepiona we mnie jak malpka...slodkie na nia patzrec wtedy ale moj kregoslup wola o litosc. u mnie spokojnie, nic sie nie dzieje, dzisiaj wymylam szafki w kuchni, zrobialm wiecej miejsca, wywiozlam za male ubranka na core do garazu. Julia czesto wali mi glowka w spojenie i wtedy az mysle ze popuszcze:) Zauwazylam tez ze lepiej radze sobie z Niki, tzn fizycznie daje rade, przedtem przez 2 miesiace mialam pomoc szwagierki potem siostry i sie odzwyczailam od dzwigania jej a teraz nawet jest ok Viiiviii dobrze ze jestes w domku Graga ja pamietam ze tez mialam biegunke w trakcie skurczow, moze sama sobie ja tez wywolalam bo jak parlam na kibelku to bylo mi lzej przy skurczach :P Co do tesciowej...no coment...zal...zal-zawiodlam sie na niej bardzo bo jak moj byl pzrez 3 miechy w szpitalu a ja sama musialm sobie radzic na obczyznie z dzieckiem ,firma problemami to ani razu do mnie nie zadzwonila....schudlam wtedy bedac w ciazy w ciagu 1 miesiaca 5 kg ze stresu, dostalam krwawien.... ostatnio zaczelam wiecej palaszowac bo jak sobie przypomnialam swoje diete przy karmieniu pierwszego dziecka to zmusilam zoladek do ciezszej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chyba dzisiaj znowu nie przespie nocki.... Pazmama jedz póki możesz... ja od kilku dni na siłe się zmuszam do jedzenia, nawet waga pokazała ostatnio 0,5 kg mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ja sie zmuszam:) graga a co masz bole? ja wzielam cieply prysznic...od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bed.agata
Drogie przyszłe MAMY :-) Pewnie już macie wyprawkę gotową :-) ,bo czasu niewiele zostało ,ale chcę Wam zaproponowac pakę ubrań , niezniszczonych po mojej córce . Są to ubranka od rozmiaru 68 do 80 , firm m.in HM , SMYK ,COCODRILLO . Dodatkowo mam do odsprzedania po atrakcyjnej cenie - 100 zł fotelik bujaczek z Fisher Price , a także fotelik samochodowy Maxi Cosi różowy . Jeśli jesteście zainteresowane , to proszę o kontakt na adres bed.agata@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paz mama czuje dyskomfort w dole brzucha... troche mnie pozniej cmilo, mlody chcial mi rozwalic bebech, zasnelam ok 2, poza tym duzo na glowie i bolace gardlo.... ja juz chyba nie odpoczne w tej ciazy:( te bezsenne noce mnie dibijaja - czuje sie jak na kacu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tusia jak fajnie ze juz jestescie w domku Viviii ja tez mam łozysko III stopień dojrzałości a dopiero 35 tc skończony mnie na usg tez wychodziły dziwy z wymiarów np brzuch na 38 tc nogi 37 ale lekarze kazali sie tym nie sugerować tylko z terminu miesiaczki Każde dziecko juz na tym etapie rosnie indywidualnie Wczoraj miałam kryzys tzn skurcze nawet co 5,7 minut ..wzięłam nospe forte i sie uspokoiło ale czuje sie fatalnie Biegunka wczoraj ,apetytu nie mam Poczytam zaraz Was dokładnie Graga i co skurcze przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka powiem ci ze chcieli go dac,ale mały ładnie oddychał...zbadali go dokładnie i nie było takiej potrzeby,mysle ze jakby dali to pewnie na dzien lub dwa tak dla obserwacji...mysle ze u ciebie tez takiej potrzeby nie bedzie,a jezeli to tylko dla dobra malenstwa:)ja jeszcze w wyrku leze z moimi chłopcami ,corcia w przedszkolu,mąż w pracy...i zostali mi dwaj faceci w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka przeszly, ale wystrachana jestem bo w pierwszej ciazy tak nie mialam.... ze tak powiem to nowosc dla mnie.... ale wydaje mi sie ze z tego stresu urodze wczesniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki ja wczoraj tez bylam na wizycie i mialam pobrany wymaz na paciorkowca...za tydzien wynik,moj gin powiedzial ze jak wyjdzie dodatni to cos mi przepisze przed porodem...maly wazy 2700gr,juz wiem czemu mi tak brzuch wywalilo w ciagu tak krotkiego czsu bo przybral w ciagu 2tyg 700gr:),szyjka zamknieta i nie jest krotka ,tyle wiem...bo nie powiedzial ile ma cm...i bede miec cc,moj gin mi je zrobi... Ostatnio mojego gina pacjentka urodzila malucha ,ktory wazyl 5900gr:)pewnie bardzo sie wyroznial jak lezal obok takich maluchow do 3kg:) ale mama tez do drobnych nie nalezala...bo mierzyla 190zm i wazyla 115kg... ale mimo wszystko spory maluszek:) Puchne od leku,ktry biore,dostalam cos na to by sie to poprawilo ajak nie zejdzie opuchlizna to nie bede musiala ciac do cc bizuterii,gin mi powiedzial ze damy rade sie obejsc od tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Dziś zauważyłam pewną prawidłowość-nasza wspólną cechę w okresie od 34-35 tyg.....nasze macice szaleją.....ogólnie dużo z nas miało objawy podobne-wcześniejszego porodu....skurcze-odejścia czopu......stawiania macicy,wymioty,biegunka..... U mnie w sobotę 37 się kończy-zaczęłam chodzić i nic-jedynie kręgosłup mi siada totalnie.... i pęcherz co chwila pełny. Agusiu wytrzymaj do poniedziałku.....bierz prysznic jak skurcze będą-mi pomagało.......no i leż.......odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho tu coś dzisiaj..... chyba że wszystkie przy mnie milkną... :classic_cool: do dziewczyn z Belgii, w jakim mieście mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla czyli mam spokojnie siedzieć bo przejdzie i za dwa tygodnie będę śmigać jak nowo narodzona:) a z bezsennymi nocami tez tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na usg. Miluchnaaa31 Twoje maleństwo waży 2700 a mój waży 2500 z tym, że termin mam na 14-18 październik. Kobieta na usg powiedziała, że nie za duży ale ponoć źle też nie jest. 3 tygodnie temu miał niecałe 2200 więc przytył tylko 300gr a tak naprawdę powinien przybrać minimum 2 razy więcej. Łożysko III stopień. AFI mam 10 czyli też nie za dużo ale w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam zeby bylo tak ładnie kolorowo :) dzisiaj spagetti na obiad.... a pozniej z młodym do dentysty - mam nadzieje ze tylko na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×