Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No ja sie na bostwo nie robie bo u mnie kurz,syf itp:) ale jak uporamy sie z remontem i ze sprzatniem to pojde wlosy zrobic i brewki,bede sie lepiej czuc...bo juz na swoje odrosty patzrzec nie da sie... Monis Twoj maluszek mniejszy ale przeciez nie wszystkie dzieci rodza sie z ta sama waga..,wazne ze Tadzio zrowy i to sie liczy:) Graga u mnie tez dzis spageciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak wy sie robicie na bostwa to ja tez ide kapiel z babelkami wzisc swieczki sobie zapale a co mi tam :) coz innego zostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines a lepiej Ci sie oddycha.. i nie czujesz ucisku na zoladek...jezeli tak to sie obnizyl:) ja kolor robilam w polwie sierpnia, zawsze robilam kolr castingami ale dostalam chyba uczulenia na nie (swedzenie glowy)i zawsze potem i tak miala rude wlosy..poszlam do fryzjerki zrobial mi fajny kolor, do tej pory wlosy fajnie wygladaja i nie widac odrostow...chyba ze te siwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie u fryzjera :-) ja od lat blondynka i odrosty widac mocno a juz ponad 2 miesiace nie robilam wiec siedze i sie poce w tych okryciach tu. I regulacje brwi mi zrobila ale wcale nie widac a kase weZmie. W domu poprawie. Jestem u mowego fryzjera wiec zobaczymy jaki. Ja jutro i w sobote jeszcze w pracy ale tylko kilka godzin pozegnac sie i przekazac wszystko zmienniczce i laba. Chyba tylko juz ja zostalam w pracy ale tu w anglii na zwolnieniu nie oplaca sie byc a tak to macierzynski juz naliczaja wiec wole zaczac macierzynski jak najpozniej. Teraz mam 2 tyg urlopu oficjalnie a macierzynski zaczynam 8 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec rozwarcie na paalec, poruszala mnie troche czop odszedl wiec tylko wsumie czekac :) skorcze co jakis czas juz sie pokazuja, jak na miesiaczke czuje sie caly czas. a najgorsze ze ja nie mam nic dla siebie, ani tych majtek jednorazowych ani podkladow, moze zdaze jutro kupic jeszcze gdyby nic sie nie dzialo. na razie troszke jeszcze odpoczywam potem ostatnie przygotowania i dam znac jak wroce. :) chyba ze sie nigdzie nie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina ja cie podziwiam bo ja juz ponaf 2 tygodnie na wolnym i nie wiem jakbym dala rade jakbym miala jesxcze pracowac... Dzisiaj nie mialam dobrej nocki moj mnie budzil chrapaniem bo chory ma zapalenie migdalkow to i bulkotal przez sen a ja musze miec swieta cisze zeby spac..,!! Pozatym chuba tez mi sie brzusio obnizyl bo jak siedze to tak jakby mi na nogach lezal a wcale do bardzo duzych nie nalezy.. Ja juz po kapieli wysmarowana pazurki u nog pomalowane zabieram sie za rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejotka
czesc mamusie:) no wiec bylismy wczoraj na kontroli no i maly ma 2300, kamien spadl mi z serca normalnie, ale nie dziwie sie bo zaczal wcinac po prawie 500 ml na dobe, karmie go juz praktycznie tylko modyfikowanym bo swojego mleka mam bardzo malo, oby tak dalej, pozdrawiam was goraco no i rozpakowujcie sie wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja juz czuje ze wrocilam do zywych... mieszkanie posprzatalam, pranie poprasowalam, bylam na uczelni w bibliotece, spacer z synkiem zaliczony... teraz chwilke odpoczac i zadanie :) jutro myje okna i sprzatam w szafie :) wsobote pasowanie na ucznia i niech sie dzieje co chce ;) eljotka to super ze Kubus przybiera na wadze :) teraz napewno bedzie juz tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wstawiłam 2 zdjęcia do Galeriusa, możecie teraz na mnie ponarzekać, że mała jestem... zresztą te zdjęcia jakoś tak wyszły, że jakiś mały ten brzuch :) pod jednym zdjęciem jest link do mojego konta na fb, więc jeśli któraś ma ochotę to czekam na zaproszenia Adaś szaleje, rozpycha się nieziemsko, niestety taki spacer jak na zdjęciach to tylko na chwilkę, resztę dnia lęże w łózku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście wszystkie śliczne jesteście z tymi brzuszkami, a dzieciaczki też słodziutkie małe istotki trzymajcie się ściskam mocno! idę odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizamka
Zapraszam na zakupy do sklepu www.pizamy24.pl Specjalnie dla przyszłych Mam promocja: Przy zakupie 2 szt koszul i piżam dla ciężarnych wysyłka GRATIS. Tylko do końca września 2012. W ofercie mamy produkty polskich producentów z prawdziwej bawełny: koszule, piżamy, szlafroki dla kobiet mężczyzn i dzieci. Jeśli potrzebujesz koszuli lub piżamy skorzystaj :) www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosy wyszly ok. Nie jak u mojej stalej fryzjerki ale na 2 miesiace wystarczy. Kurcze deprecha dziewczyny wiem ze zaraz porod ale te fryzjerki same sCzuple laski a ja sie czulam jak slon. Waze 71 kg i 2 tygodnie do terminu. Brzuch boli przy chodzeniu ale nie wiem czy sie obnizyl. Trudno powiedziec. Maly jakby mniej sie rusza bo miejsca malo pewnie. Dzis kolezanka mowila mi ze jak sie porod zaczyna to bole jak na okres tylko o wiele gorsze. Pojde do niej to opowie mi jak to u niej bylo. Czy wam jest czesto goraco? Przepraszam ze tak o sobie ale od jutra juz bede miala wiecej czasu bo koniec pracy w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, cieszę się,że u Was oki :) Eljotka- dobre wiadomości !! Ja miałam gości, dwie koleżanki z dziećmi i szczerze to chyba wolę sama siedzieć cały dzień - normalnie fajnie było,ale wymęczyłam się nieziemsko :( swinkaPiggy super brzusio :) a jakie nóżki masz szczupłe - a moje takie wielkie :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, bo ja zanim zaszłam ciążę to sporo schudłam, ważyłam 58 kg i taka tyczka byłam, normalnie mam budowę taką okrąglejszą. a może tylko taki efekt dały czarne legginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tak się marwtiłam, że nie mogę przytyć w ciąży, ale już planuje troszkę sobie "łyknąć" kilogramów jak już urodzę... muszę chociaż do tych 65 kg dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka super że mały rośnie :) Adza czyli kolejna w kolejce do porodu się ustawiasz hihi Świnkapiggy ja tez jeszcze nie dobiłam do 65kg a maluszek w środku rośnie zdrowo i mimo anemi, która mam już od połowy ciazy dzidzia rośnie i niczego mu nie brak :) Jeśli chodzi o mój brzuszek to on od poczatku jest jakoś tak nisko osadzony między biustem a brzuszkiem spokojnie reke wsadzam więc u mnie raczej nie ma co patrzec na obniżenie się brzuszka a czop kurcze w żadnej ciązy nie widziałam aby mi odszedł :) No to chyba coś ze mną nie tak jest he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkaPIGGY no ja po prodzie i karmieniu stracilam duuzo kg, 3 miesiace po porodzie waga wskazywala 7 kg mniej niz przed ciaza. az wcinam ostatnia juz przed porodem tabliczke czekolady, bo pewnie po tej bedzie mi niedobrze ale "ostatni posilek" trzeba odbebnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jestem sama... uff jak dobrze każdy kobiecy organizm jest przecież inny nie ma reguły na wielkość brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma - mój jest duży i mi z nim dobrze, przyzwyczaiłam się, ale i mam gorsze dni - szczególnie jak widzę bardzoooo szczupłe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia wysłałam ci zaproszenie na fb :) ja idę na odpoczynek, czekam na tego mojego wiecznego artystę! dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki już ospalam Fb i jak coś przyjmuję :D dobranoc do jutra, może tabelka się powiększy ????? ta dolna :) no Vivii, Marla i Adza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma teraz 93 cm w brzuchu wagi chyba 67 kg w poniedzialek polozna mnie uswiadomi czy nie wiecej :P kurcze pozno, a mi sie spac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co tu tak cicho? U mnie ciut lepiej (nie chce zapeszyć) Dzis wysle męża po ostatnie zakupy dla małej (pampersy,wanienka, środki do pielegnacji) Coraz bardziej nerwowa sie robie A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ja już po śniadanku, wypite leki i dalej w wyrku sobie leżę. Mały czkawkę ma, bardzooo często i w dzień i w nocy. Nocka byle jaka, strasznie spojenie bolało, mimo iż nie przewracałam się - a mimo wszystko ból okropny. Czy leżałam, czy wstawałam czy chodziłam. Teraz tez tak samo, kroku porządnego zrobić nie mogę. No ale pocieszam się,że jeszcze troszkę i wszystko wróci do normy :) Agulka ja już bym chciała wiedzieć kiedy się maluch urodzi :D i nawet tak denerwować, byle mieć to już za sobą. Usmiechnij się, wszystko będzie dobrze - musi być !!! Kurczę a ja 3 wanienki mam - mogłabym ci jedną odstąpić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem śniadanie... zawioze młodego do przedszkola i jade na zakupy do sklepu... musze mu syrop kupic na kaszel bo cos zaczął kaszleć dzisiaj... dobrze że czujesz sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia moja mała tez ma często czkawke Lezałam z kobietą która nie czuła czy dziecko ma czkawke Bardzo była zaskoczona jak mówiłam ze moja znów czka Po tym rozpoznaje ze głowa nadal na dole jest a ta znajoma miała cesarke tydzień była po terminie i maluch głowa u góry a ona o tym nie wiedziała Martwi mnie to że u mnie rawie wszyscy maja objawy grypwe żebym tylko ja sie nie pochorowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam schiza codziennie rano jak wstaje to się zastanawiam czy mi wody odejdą :P masakra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×